Poniedziałek 08.07.2019 10:45

Julia Dybowska i jej "awans społeczny": jachty, ekskluzywne hotele, kosztowne zabiegi (ZDJĘCIA)

Julia Dybowska Robert Tchenguiz Julija Goncaruk

Imponująca "kariera" Julii Dybowskiej, instagramowej "modelki" i influencerki, która zdecydowała się na kontrowersyjny związek z kasanową - miliarderem, Robertem Tchenguizem, jest chyba spełnieniem jej marzeń, choć okupionym pewnymi "poświęceniami".

Dybowska bez wahania zdecydowała się zamieszkać pod jednym dachem z byłą żoną Roberta, choć dla tej, jak nietrudno sobie wyobrazić, była to istna katorga.

Przypomnijmy: Polska "instamodelka" rozbiła małżeństwo miliardera? Zdradzana żona żali się: "Nie mogę już tego znieść. Płaczę w nocy..."

Tchenguiz, delikatnie rzecz ujmując, lubi kobiety i jest ich więcej niż żona i kochanka. Ostatnio brytyjski tabloid rozpisywał się na temat Juliji Goncaruk, która ma dziecko z Tchenguizem. Goncaruk żyła w sekretnym związku z 58-latkiem i pięć lat temu z ich romansu przyszła na świat córka. Związek zakończył się pozwem dla Tchenguiza, od którego Goncaruk żądała pieniędzy. Ostatecznie Robert ma płacić na dziecko 36 tysięcy funtów rocznie i opłacać córce szkołę.

Według doniesień brytyjskich mediów, miliarder nadal nie rozwiódł się z żoną i wciąż mieszka z kochanką w tym samym budynku.

ZOBACZ: Porzucona żona miliardera, który sypia z Dybowską, zaprosiła KAMERY DO DOMU! "Mieszkanie Z NIĄ JEST STRASZNE"

Na razie inna Julia w życiu Roberta, nasza swojska Dybowska, nie ma takich zmartwień jak ciąganie swojego kochanka po salach sądowych. Oczywiście jej tego nie życzymy, wszak dzięki temu romansowi Instagram jest bogatszy o kolejne kadry z luksusowego życia instamodelki.

Zobacz też: Miliarder broni polskiej "instamodelki": "Julia nie jest przyczyną mojej separacji z żoną"

« Poprzednie 1/14

Julia Dybowska: miłośniczka żeglugi, fanka Diora...

2Julia Dybowska: miłośniczka żeglugi, fanka Diora...