Wtorek 09.07.2019 10:45

Catherine Zeta-Jones promuje 16-letnią córkę na rzymskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Catherine Zeta-Jones Carys Zeta Douglas modapudelek

Jako że jej własna kariera zdaje się ostatnio stać w miejscu, Catherine Zeta-Jones od niemal dwóch lat skupia się na promocji pięknej córki, Carys. W ramach oswajania młodszej pociechy z show biznesem wielokrotnie zabierała ją na pokazy mody, zapraszała do udziału w okładkowych sesjach i zachęcała do udzielania się na Instagramie. Wysiłki się opłaciły, bo 16-letnia obecnie Carys zdążyła już wzbudzić emocje w mediach i zdaje się być gotowa na samodzielną karierę.

Zobacz też: 14-letnia córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa też chce zostać "instagirl"! Podobna do rodziców? (ZDJĘCIA)

"Najlepsze przyjaciółki" bawią się pokazie mody: Nicole Kidman, Naomi Watts i Catherine Zeta-Jones z córką (ZDJĘCIA)

Zeta Jones najwyraźniej uznała, że o niej za bardzo ucichło, bo w zeszłym tygodniu poleciała do Rzymu na tamtejszą premierę nowej kolekcji Fendi. Huczny pokaz mody odbył się w malowniczej scenerii i przyciągnął dziesiątki VIP-ów, takich jak Susan Sarandon, Kasia Smutniak i Jason Momoa z rodziną. Uwaga gości i fotografów skupiała się jednak właśnie na Carys, która z okazji wielkiego wyjścia pochwaliła się stylizacją od gospodarzy wydarzenia i torebeczką za 12 tysięcy złotych.

Zobaczcie Catherine i Carys w Rzymie. Piękne?

« Poprzednie 1/14

Carys Zeta Douglas i Catherine Zeta-Jones na pokazie Fendi

2Carys Zeta Douglas i Catherine Zeta-Jones na pokazie Fendi

Getty Images