Trwa ładowanie...
Przejdź na

James Middleton opowiedział o swojej chorobie. Brat Kate Middleton zmagał się z ciężką depresją

26
Podziel się:

W wyniku zaburzeń brat księżnej Kate odciął się od znanej siostry i unikał kontaktu z mediami.

James Middleton opowiedział o swojej chorobie. Brat Kate Middleton zmagał się z ciężką depresją

Kate Middleton i książę William to wciąż jedna z najpopularniejszych par pojawiających się regularnie na łamach brytyjskich tabloidów. Ostatnio w tej dziedzinie prześcigają ich co prawda Meghan Markle i książę Harry, jednak najnowsze doniesienia o perypetiach brata księżnej Kate mogą to jeszcze zmienić. Do tej pory James Middleton znany był co prawda głównie z przyjaźni z celebrytami i próby zarobienia na ślubie szwagierki swojej siostry, jednak okazuje się, że jego życie w ostatnim czasie było dalekie od ideału.

Brat Kate Middleton zdobył się ostatnio na szczere wyznanie dotyczące swojego życia prywatnego. W jednym z udzielonych niedawno wywiadów James Middleton przyznał, że zmagał się z ciężką depresją. Doprowadziła ona między innymi do tymczasowego zerwania kontaktów ze znaną siostrą i unikania jakichkolwiek mediów, o czym opowiedział z kolei brytyjskiej gazecie The Tatler.

Jeszcze kilka miesięcy temu stan brata księżnej Kate był bardzo niestabilny, a przyszłość niepewna. Wciąż piętrzące się problemy w życiu osobistym sprawiły, że ostatecznie przestał wychodzić z łóżka. Przez to czuł się z kolei samotny i zagubiony, co jedynie napędzało to błędne koło. Ostatnio udało mu się jednak ustabilizować swój stan.

Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne doświadczenie. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć. Trudno jest opisać ten stan. To nie jest tylko smutek, to jest po prostu choroba. To jak rak umysłu - powiedział James Middleton w wywiadzie dla The Tatler.

Dziennikarz prowadzący z nim wywiad nie miał oczywiście oporów zapytać Jamesa o jego stosunek do rodziny królewskiej, z którą jest nieustannie łączony. 32-latek twierdzi jednak, że nie chce być z nimi kojarzony i nie ma zaufania do ludzi, którzy widzą w nim jedynie brata znanej siostry.

Jestem od nich niezależny. Jeśli ktoś interesuje się mną, bo ciekawi go moje życie, to bardzo się cieszę. Jeżeli jednak zainteresowanie dotyczy faktu, że jestem bratem księżnej Kate, to w ogóle mi to nie schlebia. Nigdy nie kierowałem się w tym, że moja siostra jest księżną. Dlatego też nie chcę być oceniany w ten sposób - dodał James w rozmowie z dziennikarzem.

Na szczęście z wywiadu wynika też, że najgorsze już za nim, a jego życie powoli wraca na właściwe tory. Twierdzi również, że znów jest _**"podekscytowany życiem"**_:

_Jestem szczęśliwy. Znowu czuję się jak James Middleton. Czuję się tak, jak wtedy, gdy miałem 13 lat. Znów jestem podekscytowany życiem._

**_

_**

**_

_**

**_

_**

**_

_**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(26)
Gość
3 lata temu
Depresja to dziffka. Walczę od paru lat 😔
gość
3 lata temu
Depresja jest nieuleczalna , to stan który można zaleczyć ale nie wyleczyć więc nadal jest chory a nie był chory
gość
3 lata temu
U nas każdy członek rodziny znanej osoby plawilby się w blasku fleszy i uważałby to za swoją życiową szanse. Widać normalny chłopak, któremu przeszkadzało bycie popularnym z powodu siostry
Gość
3 lata temu
A ja się mecze z nerwica. Jak żyć?
Gość
3 lata temu
Też mam depresję. Po śmierci mamy kompletnie mnie rozlozylo. Zostałem sam a chrzestni myślą że mi się nie chce pracować a ja po prostu czasem nie mam siły wstać z łóżka :(
Najnowsze komentarze (26)
gość
3 lata temu
Nie The Tatler tylko Tatler
Gość
3 lata temu
Każdemu brzydalowi dobrze z broda. Nie widać twarzy haha
XD
3 lata temu
Kiedys leczyłam się u psychiatry na depresje. Szczerze to powiedział że póki moje życie się nie zmieni nie wyjdę z tego. I to prawda !!! Wyszłam z mojego dotychczasowego zycia i wyszłam z depresji
gość
3 lata temu
fajny:)
Gość
3 lata temu
Nie chcę być postrzegany jaki brat księżnej, btw ten wywiad to wcale nie z powodu tego, że jestem bratem księżnej...
Gość
3 lata temu
Depresja pojawia się wtedy gdy w niczym się człowiek nie rozwija, popada w monotonnie...
Gość
3 lata temu
Ładnie mu z brodą☺
Gość
3 lata temu
Depresja to najczesciej acedia. Zalamuja nas plastikowe newsy o plastikowym zyciu plastikowych ludzi z plastikowego swiata.
Gość
3 lata temu
Od nadmiaru kasy ćpaniu i wyścigu szczurów tak właśnie się dzieje.To i tak powróci
gość
3 lata temu
On łysieje i pewnie dlatego dostał depresji, powinien sobie zrobić przeszczepi i zacząć łykać finasteryd bądź dutasteryd i wtedy włosy mu na pewno odrosną i przestaną wypadać.
Gość
3 lata temu
Ludzie się wstydzą tej choroby niby dlaczego? Bardzo ciężka choroba ale praca nad sobą daje dużo powodzenia
gość
3 lata temu
ciekawy mężczyzna.
Gość
3 lata temu
Wszyscy tam maja taką starą urode
gość
3 lata temu
typowy Anglik z twarzy
Oferty dla Ciebie