Wtorek 09.07.2019 15:00

Tak ewoluowała twarz Julii Dybowskiej (ZDJĘCIA)

Julia Dybowska

Julia Dybowska nie przypomina dziś siebie sprzed lat. Ostrzyknięta modelka wiedzie luksusowe życie u boku Roberta Tchenquiza, którego majątek szacowany jest na ponad 4 miliardy złotych. "Modelce" i "Influencerce" zależało na relacji z bogaczem do tego stopnia, że zdecydowała się zamieszkać pod jednym dachem z jego byłą żoną. Notorycznie zdradzana kobieta żaliła się na miliardera i jego kochankę na łamach brytyjskiego tabloidu. Zdradziła, że mężczyzna mieszka razem z Dybowską na czwartym piętrze ich luksusowej wilii za 20 milionów.

PRZYPOMNIJMY: Polska "instamodelka" rozbiła małżeństwo miliardera? Zdradzana żona żali się: "Nie mogę już tego znieść. Płaczę w nocy..."

Dybowska miała do pokonania naprawdę długa drogę. Widać to doskonale, gdy porówna się jej zdjęcie sprzed lat z najnowszymi fotografiami. "Modelka" słynie z zamiłowania do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a licznymi ingernecjami w natruę chwali się na Instagramie. Co ciekawe, Julia przychodzi czasem na zabiegi do... byłej żony swojego bogatego kochanka.

PRZYPOMNIJMY: Julia Dybowska i jej miliarder spędzają czas w luksusowym hotelu na Riwierze Francuskiej (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, ile można zrobić dla miłości. Czy Julia choć trochę przypomina "starą siebie"?

« Poprzednie 1/9

Tak ewoluowała twarz Julii Dybowskiej

2Tak ewoluowała twarz Julii Dybowskiej

Instagram