Wtorek 09.07.2019 16:30

Natalia Siwiec z mężem relaksują się na Mykonos. Internauci dopytują: "A gdzie Mia?"

Natalia Siwiec Mariusz Raduszewski Mia Raduszewska hotnews

Natalia Siwiec z mężem relaksują się na Mykonos. Internauci dopytują: "A gdzie Mia?"

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski niemal dwa lata temu zostali rodzicami małej Mii. Celebrytka starała się wybrać odpowiedni moment na ciążę w taki sposób, aby nawet z dzieckiem pod sercem jak najdłużej działać jako modelka i influencerka. Na szczęście szybko się okazało, że z dzieckiem u boku Natalia stała się jeszcze atrakcyjniejsza dla reklamodawców, którzy zasypywali ją darmowymi akcesoriami dla młodych mam.

Natalia Siwiec bardzo szybko odnalazła się w macierzyństwie i regularnie informowała fanów o swoich postępach w byciu dobrą matką. W przerwach między kolejnymi wyjazdami do ciepłych krajów cierpliwie publikowała zdjęcia z córką na rękach. W pewnym momencie celebrytka poczuła się na tyle dobra w roli mamy, że założyła Mii konto na Instagramie i próbowała uczynić ją kolejną "najmłodszą influencerką".

Tym razem Miss Euro 2012 i jej mąż wybrali się na wypoczynek na grecką wyspę Mykonos. To dość popularny kierunek, który ostatnio wybierali chociażby Anna i Robert Lewandowscy czy Marina i Wojciech Szczęśni. Natalia oczywiście na bieżąco relacjonuje swój wakacyjny pobyt i doskonale się bawi imprezując na plaży. Internauci zauważyli jednak, że tym razem celebrytka nie zabrała ze sobą córki.

Jej decyzja wywołała poruszenie w komentarzach na Instagramie. Wiele osób uważa, że modelka nie powinna zostawiać córki w domu, gdy sama wyleguje się na leżaku w ciepłych krajach. Okazuje się, że tym razem Siwiec faktycznie nie zabrała Mii na wakacje, co wkrótce potwierdziła odpowiadając na jeden z komentarzy. 

A gdzie cukiereczek mały jest? - napisała jedna z "fanek" celebrytki.

Z dziadkami w domu - odpisała Siwiec.

Przypomnijmy, że ostatnim razem burzę wywołała odwrotna sytuacja, gdy celebrytka zabrała córkę na Seszele i pozowała z nią do pamiątkowych zdjęć. Wtedy internauci zarzucali jej z kolei wykorzystywanie córki w celach autopromocji...

Myślicie, że followersi Natalii na Instagramie będą kiedyś zadowoleni z jej decyzji?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

♥️MY. #starzynarelaksie #mykonos #takamiłośćwsamrazidealna PS. w końcu jakaś fota razem

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)Lip 8, 2019 o 10:24 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (126)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126
Odpowiedz
278 17
zgłoś
Gość 09.07.2019 16:34
Ludzie tacy są. Muszą gadać. Albo pisać.
Odpowiedz
758 33
zgłoś
Gość 09.07.2019 16:35
Jezuuu, to juz rodzice nie moga sie nigdzie sami ruszyc?po urodzeniu/zrobieniu dziecka rodzic ma byc przyklejony do niego juz wiecznie?
Odpowiedz
176 5
zgłoś
Gość 09.07.2019 16:35
Życie jak w Madrycie
Odpowiedz
41 22
zgłoś
gość 09.07.2019 16:36
niektorzy robia dzieci bo taka jest naturalna kolej rzeczy w ich karierze a nie zyciu osobistym....
Odpowiedz
244 246
zgłoś
gość 09.07.2019 16:37
PATO-PUDEL czyli promowanie i ocieplanie wizerunku patocelebrytów, o których żaden inny portal nie napisze, bo się szanuje. Dawniej Siostry Przyqłup (Bogusz), dziś Patosmyralda i Marta Obcjągiewicz, a w kolejce Sylwia Szon z Zatoki. TYLKO U NAS!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126