Środa 10.07.2019 10:20

Meghan Markle i Kate Middleton zdecydowały się poprawić urodę? Ich uśmiechy nie są naturalne

Meghan Markle Kate Middleton hotnews

Meghan Markle i Kate Middleton zdecydowały się poprawić urodę? Ich uśmiechy nie są naturalne

Meghan Markle i Kate Middleton to obecnie najbardziej rozpoznawalne członkinie rodziny królewskiej. Media dzień w dzień informują o ich kolejnych poczynaniach, które są komentowane przez czytelników na całym świecie. Dziennikarze śledzą każdy ich ruch i bezlitośnie oceniają każdy szczegół życia prywatnego, dlatego księżne muszą zawsze zachowywać się godnie i perfekcyjnie się prezentować

Niezależnie od nastroju na ich twarzach musi też gościć promienny uśmiech, który stał się przez lata ich znakiem charakterystycznym. Tym razem to właśnie stan uzębienia Meghan i Kate stał się obiektem zainteresowania mediów. Okazuje się bowiem, że śnieżnobiałe zęby księżnych nie do końca są dziełem natury, co ogłosił w rozmowie z jednym z brytyjskich portali ekspert Matthew Rose.

Na pierwszy ogień poszedł uśmiech Kate Middleton, który, jak się okazuje, nie przeszedł aż tak gruntownych poprawek. Zęby Kate są jego zdaniem dość naturalne, bowiem nie wszystkie są dokładnie takiego samego rozmiaru, jednak księżna bez wątpienia zdecydowała się na wybielanie.

Delikatne wybielanie sprawiło, że jej naturalnie białe zęby wyglądają jeszcze lepiej. Nie jest to może idealny, ale bardzo estetyczny uśmiech - powiedział ekspert w rozmowie z portalem express.co.uk

Okazało się, że na dużo większą ingerencję zdecydowała się za to Meghan Markle. Zdaniem Rose'a księżna nosiła aparat ortodontyczny i wybielała zęby co najmniej kilkukrotnie. Są one także spiłowane, a więc równiejsze i bardziej "hollywoodzkie", jednak mniej naturalne niż w przypadku Kate. Żona księcia Harry'ego miała też kiedyś szczelinę między górnymi zębami, która od tego czasu tajemniczo zniknęła.

Uśmiech Meghan jest bielszy, zdecydowanie bardziej amerykański. Jest o wiele mniej naturalny niż uśmiech Kate. Prawdopodobnie nosiła aparat ortodontyczny i kilka razy wybielała zęby - skomentował uśmiech Meghan Markle.

Doceniacie ich poświęcenie w imię urody?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (64)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64
Odpowiedz
198 20
zgłoś
gość 10.07.2019 10:24
Chciałabym mieszkać w jakiejś malutkiej urokliwej wiosce w Anglii...Obcować z naturą mieć zwierzątka...
Odpowiedz
218 8
zgłoś
gość 10.07.2019 10:24
a gdzie fotki PRZED ????
Odpowiedz
356 6
zgłoś
molo 10.07.2019 10:24
Jakbym musiała całymi dniami się szczerzyć też bym tak zrobiła
Odpowiedz
27 7
zgłoś
gość 10.07.2019 10:25
gość: Chciałabym mieszkać w jakiejś malutkiej urokliwej wiosce w Anglii...Obcować z naturą mieć zwierzątka...
a tam ciągle pada.....
Odpowiedz
338 8
zgłoś
gość 10.07.2019 10:25
Akurat o zęby powinno się dbać, czy się jest księżną czy nie :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64