Środa 10.07.2019 13:15

Ojciec Camerona Boyce'a dziękuje jego fanom za wsparcie: "To pomaga złagodzić ból koszmaru, z którego nie mogę się obudzić"

Cameron Boyce Victor Boyce hotnews

Ojciec Camerona Boyce'a dziękuje jego fanom za wsparcie: "To pomaga złagodzić ból koszmaru, z którego nie mogę się obudzić"

W minioną niedzielę mediami na całym świecie wstrząsnęła informacja o nagłej śmierci Camerona Boyce’a. Aktor, znany głównie z roli Carlosa w disneyowskiej serii filmów Następcy oraz Luke'a w serialu Jessie, zmarł we śnie w wyniku zawału, który był spowodowany długotrwałymi komplikacjami zdrowotnymi. Miał zaledwie 20 lat.

O tragedii poinformowała rodzina gwiazdora w oświadczeniu wydanym przez stację ABC News, która należy do koncernu Disney.

Przypomnijmy: Cameron Boyce nie żyje. Gwiazdor Disneya miał zaledwie 20 lat

Śmierć Boyce'a poruszyła miliony jego fanów. W mediach społecznościowych składali kondolencje i wyrażali smutek po jego stracie. Camerona pożegnały także gwiazdy. Poruszające wpisy na swoich profilach zamieścili m.in. Adam Sandler i Salma Hayek.

Zobacz: Cameron Boyce żegnany przez gwiazdy: "Zbyt młody, zbyt uroczy, zbyt zabawny"

Rodzina młodego aktora jest pogrążona w rozpaczy. Kilka dni po śmierci syna głos zabrał Victor Boyce. Na Twitterze mężczyzna opubikował wpis, w którym podziękował fanom Camerona za wsparcie.

Jestem przepełniony miłością i wsparciem, które otrzymała nasza rodzina. To naprawdę pomaga złagodzić ból tego koszmaru, z którego nie mogę się obudzić. Nie mogę być wam bardziej wdzięczny - napisał ojciec aktora.

W ostatnim czasie Cameron szykował się do wystąpienia w nowym serialu HBO zatytułowanym Mrs. Fletcher. W piątek zamieścił na Instagramie swój ostatni post. Od niedzieli zareagowało na niego prawie dziesięć milionów fanów, którzy opłakują swojego idola.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (36)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 36
Odpowiedz
113 4
zgłoś
Gość 10.07.2019 13:29
Spoczywaj, Cameron
Odpowiedz
202 1
zgłoś
Gość 10.07.2019 13:32
Ludzie nie wiedzą jak się zachować po stracie bliskich. Właśnie wsparcie innych osób jest bezcenne. Nie bójcie się podejść do innych i chociaż pomilczec. Bardzo pomaga. Nawet wspólna cisza. Wiem, bo straciłam brata i rozumiem co przeżywają rodzice i reszta rodziny...
Odpowiedz
65 3
zgłoś
Gość 10.07.2019 13:32
Bardzo, bardzo smutne.
Odpowiedz
26 1
zgłoś
Gość 10.07.2019 13:33
Szkoda chlopaka .byl taki młody
Odpowiedz
3 67
zgłoś
gość 10.07.2019 13:39
Dlatego pamiętajcie aby się często spowiadać bo kto umiera w grzechu ciężkim idzie prosto do piekła!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 36