Środa 10.07.2019 14:00

Cara Delevingne i Ashley Benson ZARĘCZYŁY SIĘ? Fani dostrzegli pierścionki na ich palcach

Cara Delevingne Ashley Benson hotnews

Cara Delevingne i Ashley Benson ZARĘCZYŁY SIĘ? Fani dostrzegli pierścionki na ich palcach

Cara Delevingne zdobyła rozpoznawalność w mediach głównie jako modelka i aktorka. Spore emocje wzbudza również za sprawą swojego życia prywatnego, a szczególnie doniesień o jej związkach ze znanymi kobietami. Brytyjska bogaczka jeszcze parę lat temu uchodziła za naczelną londyńską imprezowiczkę, a teraz otwarcie mówi o swoim biseksualizmie i chętnie eksperymentuje z kobietami. Delevingne ma jak dotąd na swoim koncie romanse z takimi gwiazdami jak Miley Cyrus, Paris Jackson czy Michelle Rozriguez.

Od jakiegoś czasu Cara Delevingne spotyka się z amerykańską aktorką, Ashley Benson. To właśnie u jej boku zdaje się póki co wieść bardziej stateczne i uporządkowane życie. Modelka dała się już przyłapać z ukochaną podczas miłosnych uniesień na lotnisku, jednak przez długi czas status ich związku pozostawał niejasny. Sytuacja zmieniła się, gdy Delevingne opublikowała na Instagramie zdjęcie z jej namiętnego pocałunku ze swoją obecną dziewczyną. Można to zatem uznać za potwierdzenie, że faktycznie się spotykały.

Niedawno Cara Delevingne i Ashley Benson świętowały wspólnie pierwszą rocznicę swojego związku. Dziewczyny udały się więc na wakacje do Saint Tropez, gdzie bez trudu odnaleźli je paparazzi. Zdjęcia z ich wypadu szybko obiegły wszystkie portale plotkarskie, jednak wygląda na to, że to jeszcze nie koniec tej historii. Ciekawość fanów wzbudziły bowiem pierścionki, które obie miały na palcach. Po przyjrzeniu się zdjęciom fani pary zgodnie stwierdzili, że Cara Delevingne i Ashley Benson prawdopodobnie się zaręczyły.

Cara i Ashley się zaręczyły!

Cieszę się ich szczęściem

Pięknie razem wyglądają!

Pasują do siebie, oby to była prawda

Ani Delevingne, ani jej potencjalna narzeczona nie skomentowały jak dotąd tych doniesień. Warto jednak pamiętać, że panie unikały wpuszczania mediów do swojego życia i do tej pory nigdy nie potwierdziły nawet, że faktycznie się spotykają. Oznacza to prawdopodobnie, że na potwierdzenie domniemanych zaręczyn też raczej nie mamy co liczyć.

Ładnie razem wyglądają?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (62)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62
Odpowiedz
235 33
zgłoś
gość 10.07.2019 14:39
Ładnie razem wyglądają.
Odpowiedz
84 15
zgłoś
gość 10.07.2019 14:40
Delevigne łączyło coś z córką Jacksona? Nie wiedziałam.
Odpowiedz
360 24
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:43
Ludzie sa tak zacietrzewieni przeciw gejom, ze zapominają że homo to również kobiety lol
Odpowiedz
32 15
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:44
Cara jest ekstra.
Odpowiedz
32 52
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:53
Ile mozna walkowac temat LGBT? Czy to juz nowa moda? Wiem ze mnie zminusuja ale czy homo to juz norma czy jeszcze wyjatek?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62