Środa 10.07.2019 19:15

Czesia z "Klanu" świętuje pierwszą rocznicę PRZEPŁYNIĘCIA BASENU: "Jestem pełna pasji i zachwytu dla świata!"

Anna Powierza Czesia z Klanu

Czesia z "Klanu" świętuje pierwszą rocznicę PRZEPŁYNIĘCIA BASENU: "Jestem pełna pasji i zachwytu dla świata!"

Rola Czesławy Kot w Klanie stała się dla Anny Powierzy zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Z jednej strony aktorka od wielu lat nie musi martwić się o pieniądze, ponieważ aktorska pensja regularnie wpływa na jej konto. Złośliwi twierdzą jednak, że łatka Czesi z Klanu przywarła do niej na dobre. Powierza zrobiła niemal wszystko, by się od niej uwolnić. Rozebrała się dla Playboya, brała udział w Gwiezdnym Cyrku, a kiedy nic nie skutkowało, skupiła się na karierze pisarki. Po ekstremalnym schudnięciu wydała książkę i stała się specjalistką od zrzucania zbędnych kilogramów.

Czesia z "Klanu" chwali się odchudzoną sylwetką: "Było mnie troszkę do kochania, czyż nie?"

Czesia nie może narzekać na życie prywatne. Jest zakochana i ostatnio świętowała razem z partnerem Dzień Pocałunku. Z tej okazji pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym kradnie buziaki swojemu ukochanemu.

Figlarna Czesia z "Klanu" całuje się na Instagramie ze swoim partnerem. "Nie traćmy czasu na zbędne gadanie!"

Powierza znana jest także z "drapieżnego" stylu prowadzenia Instagrama. Na jej profilu nie brakuje fotografii, na których pozuje w bieliźnie czy bez biustonosza. Aktorka tym razem zdjęciem w górze od stroju kąpielowego świętowała pierwszą rocznicę... przepłynięcia basenu:

Równiuteńko rok temu przepłynęłam mój pierwszy basen. Co prawda, nie miał chyba nawet z dziesięciu metrów, bardziej topiłam się niż płynęłam, ale fakt jest faktem: ani razu (nawet gdy bardzo korciło) nie dotknęłam nogą dna! - zachwycała się.

Przy okazji podchwyciła popularny wśród celebrytów trend cieszenia się z tego, co daje los. Ostatnio głośno o nim za sprawą Wakacyjnego Dzienniczka Szczęścia Beaty Pawlikowskiej:

Ale wiecie, co uwielbiam jeszcze bardziej? To, że chwilkę przed czterdziestką miałam w sobie tyle odwagi, żeby uczyć się czegoś nowego w życiu! I im jestem starsza, mam jej w sobie dużo, dużo więcej! Jestem pełna pasji i zachwytu dla świata! Czekam na to, co los przyniesie z radością i zaciekawieniem! I powiem Wam jeszcze: cieszmy się każdą chwilą! Każda jedna z nich to SZCZĘŚCIE! Nikt za nas samych tego nie przeżyje! - stwierdziła Powierza.

Zainspirowała Was do działania?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mam rocznicę! Równiuteńko rok temu przepłynęlam mój pierwszy basen. Co prawda, nie miał chyba nawet z dziesięciu metrów, bardziej topiłam się niż płynęłam, ale fakt jest faktem: ani razu (nawet gdy bardzo korciło) nie dotknęłam nogą dna! (Nie było to łatwe, serio! W najgłębszym miejscu woda miała max 130 cm ;p) Dziś pływam jak oszalała, nie wychodzę z wody jak nie przepłynę co najmniej 2 kilometrów... Uwielbiam ten sport całym sercem! Ale wiecie, co uwielbiam jeszcze bardziej? To, że chwilkę przed czterdziestką miałam w sobie tyle odwagi, żeby uczyć się czegoś nowego w życiu! I im jestem starsza, mam jej w sobie dużo dużo więcej! Jestem pełna pasji i zachwytu dla świata! Czekam na to, co los przyniesie z radością i zaciekawieniem! I powiem Wam jeszcze: cieszmy się każdą chwilą! Każda jedna z nich to SZCZĘŚCIE! Nikt za nas samych tego nie przeżyje! #niedziela #weekend #hotelunitral #Wakacje #morze #polskiemorze #morzebałtyckie #pogoda #brzydka #brzydkapogoda #ale #jest #basen #pływanie #pływamy #wszyscy #pasja #sportowa #sport #ruch #zdrowystylzycia #zdrowie #zdrowa #ja #polskadziewczyna #polskakobieta #kobieta #polishwoman #polishgirl #dziewczyna

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)Lip 7, 2019 o 3:45 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (66)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 66
Odpowiedz
139 14
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:16
A niech walczy i dba o siebie! Domi ucz się!
Odpowiedz
94 16
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:16
Czesia spoko
Odpowiedz
44 24
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:17
Ona jest chyba trochę pop1erd0lona...
Odpowiedz
125 23
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:17
Typowa Czesia
Odpowiedz
98 8
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:17
Wie ktoś w jaki sposób dostała się do ról jako dziecko? Nie hejtuję serio pytam
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 66