Środa 10.07.2019 19:45

CSI Pudelek: Ustalamy PRAWDZIWĄ datę urodzin Magdy Gessler! "To wcale nie jest jasne"

Magda Gessler Lara Gessler Tadeusz Muller

 Magda Gessler, naczelna gwiazda TVN-u, dla którego w czasie trwania 19. sezonów Kuchennych Rewolucji zarobiła ponad 200 milionów złotych, w tym roku skończyła 66 lat, o czym nie omieszkała poinformować na swoim Instagramie. Z życzeniami natychmiast pośpieszyli fani restauratorki i jej wpływowe koleżanki z telewizji:

Magda, życzę Ci wszystkiego kolorowego! Już Ty wiesz. Nie zmieniaj się! Ps. Uwielbiam Twój luz na insta - napisała na profilu porywczej gwiazdy Kinga Rusin.

Co ciekawe, nikt jednak nie zna dokładnej daty urodzin Gessler, nawet ona sama. Ogólnonarodowa dyskusja w tej sprawie rozgorzała po poście z 2013 roku, w którym jubilatka podzieliła się z obserwatorami szczerym wyznaniem:

Urodziny 9 czy 10 lipca? Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce. Świętuję dwa dni.

Wikipedia jako dzień urodzin Magdy Gessler podaje 10 lipca, jednak gwiazda na swoim Instagramie podziękowała za życzenia składane już 9 lipca. Zrobiła to w charakterystyczny dla siebie sposób, przy okazji jeszcze bardziej komplikując ustalenie konkretnej daty. 

W moje urodziny dzień poźniej. Dziękuję za cudowne życzenia - napisała.

Pudelek postanowił rozwikłać tę zagadkę. Postanowiliśmy sprawdzić, którego dnia znajomi i rodzina składają restauratorce urodzinowe życzenia. Bo chociaż perspektywa świętowania przez dwa dni nie jest wcale taka zła, to może być nieco męcząca.

Nasze śledztwo rozpoczęłiśmy od zadania jednego prostego, acz sprytnego pytania: Kiedy składasz życzenia urodzinowe Magdzie Gessler?

Na pierwszy ogień wytypowaliśmy członków rodziny. Nawet, jeśli nie do końca wszystko wiadomo, to może ustalili między sobą konkretne zasady winszowania jubilatce. Skontaktowaliśmy się z Larą Gessler, która, rozbawiona naszym pytaniem, odpowiedziała:

Zależy od źródeł! Nawet jej własne dokumenty nie są co do tego zgodne. Zaczynam 9-ego, a kończę nazajutrz!

Po tych lakonicznych wyjaśnieniach znaleźliśmy światełko w tunelu. Okazało się bowiem, że syn gwiazdy, Tadeusz Müller, bardzo rozsądnie podchodzi do tego, kiedy i jak należy świętować urodziny mamy.

Oficjalnie składam mamie życzenia 9 lipca i, jeśli jest w Polsce, organizujemy wtedy większą imprezę - tłumaczył nam cierpliwie. Z kolei 10-ego spotykamy się w mniejszym rodzinnym gronie. Wynika to z tego, że nie jest jasne, kiedy mama się urodziła, najprawdopodobniej w nocy z 9 na 10 lipca - objaśnił. 

Drugi trop: praca. Z pytaniem "Kiedy obchodzone są urodziny Magdy Gessler w stacji TVN" zwróciliśmy się do działu prasowego stacji. Tutaj żadnych wątpliwości nie było.

Urodziny Magdy Gessler są niezmiennie 10 lipca - zagmatwał nam śledztwo przedstawiciel stacji.

Pech chciał, że najbliżsi współpracownicy Magdy rozjechali się na urlopy, dlatego nie mogliśmy zweryfikować komentarza stacji. Od czego jest jednak Instagram! Michel Moran sprytnie złożył życzenia swojej koleżance z pracy już 9 lipca.

Wszystkiego najlepszego, Magda. Michel - napisał.

Ale są jeszcze przecież pracownicy restauracji Gessler. Oni muszą wiedzieć, kiedy wysłać szefowej kwiaty! Niestety, tu też nie znaleźliśmy konkretnej odpowiedzi na nasze pytanie. Załoga restauracji jest doskonale poinformowana, że szefowa przebywa właśnie na urlopie, dlatego czeka z życzeniami do jej powrotu z wakacji. Mamy nadzieję, że nie popsuliśmy niespodzianki...

Wszytko wskazuje na to, że kobieta, która całej Polsce kojarzy się z kuchnia, ciętym językiem i bardzo rozsądnym podejściem do kwestii uciech cielesnych, jest skazana na dwudniową imprezę urodzinową. I chyba nawet trochę zazdrościmy!

A fanom radzimy: składajcie dwa razy, w końcu to Magda Gessler, ona może świętować urodziny tyle razy, ile jej się zywnie podoba!

CSI Pudelek: Ustalamy PRAWDZIWĄ datę urodzin Magdy Gessler! "To wcale nie jest jasne"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (71)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 71
Odpowiedz
67 15
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:54
Czemu nie mg dać kom omg
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 10.07.2019 19:54
Aha
Odpowiedz
422 13
zgłoś
gość 10.07.2019 19:55
I za to Pudelka ubóstwiam, nius bez znaczenia, a otoczka powala xD
Odpowiedz
31 20
zgłoś
Gość 10.07.2019 19:55
Gwiazd naszych wina
Odpowiedz
300 244
zgłoś
Kaja z Paryża 10.07.2019 19:55
Ustalcie lepiej prawdziwa datę urodzin rozenek 🤭
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 71