Trwa ładowanie...
Przejdź na

CSI Pudelek: Ustalamy PRAWDZIWĄ datę urodzin Magdy Gessler! "To wcale nie jest jasne"

59
Podziel się

Nawet sama gwiazda "Kuchennych Rewolucji" nie zna konkretnej daty swoich urodzin. Sprawdźcie, co udało się nam ustalić.

CSI Pudelek: Ustalamy PRAWDZIWĄ datę urodzin Magdy Gessler! "To wcale nie jest jasne"
bCxvvusB

Magda Gessler, naczelna gwiazda TVN-u, dla którego w czasie trwania 19. sezonów Kuchennych Rewolucji zarobiła ponad 200 milionów złotych, w tym roku skończyła 66 lat, o czym nie omieszkała poinformować na swoim Instagramie. Z życzeniami natychmiast pośpieszyli fani restauratorki i jej wpływowe koleżanki z telewizji:

Magda, życzę Ci wszystkiego kolorowego! Już Ty wiesz. Nie zmieniaj się! Ps. Uwielbiam Twój luz na insta - napisała na profilu porywczej gwiazdy Kinga Rusin.

Co ciekawe, nikt jednak nie zna dokładnej daty urodzin Gessler, nawet ona sama. Ogólnonarodowa dyskusja w tej sprawie rozgorzała po poście z 2013 roku, w którym jubilatka podzieliła się z obserwatorami szczerym wyznaniem:

bCxvvusD

Urodziny 9 czy 10 lipca? Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce. Świętuję dwa dni.

Wikipedia jako dzień urodzin Magdy Gessler podaje 10 lipca, jednak gwiazda na swoim Instagramie podziękowała za życzenia składane już 9 lipca. Zrobiła to w charakterystyczny dla siebie sposób, przy okazji jeszcze bardziej komplikując ustalenie konkretnej daty.

W moje urodziny dzień poźniej. Dziękuję za cudowne życzenia - napisała.

Pudelek postanowił rozwikłać tę zagadkę. Postanowiliśmy sprawdzić, którego dnia znajomi i rodzina składają restauratorce urodzinowe życzenia. Bo chociaż perspektywa świętowania przez dwa dni nie jest wcale taka zła, to może być nieco męcząca.

bCxvvusJ

Nasze śledztwo rozpoczęłiśmy od zadania jednego prostego, acz sprytnego pytania: Kiedy składasz życzenia urodzinowe Magdzie Gessler?

Na pierwszy ogień wytypowaliśmy członków rodziny. Nawet, jeśli nie do końca wszystko wiadomo, to może ustalili między sobą konkretne zasady winszowania jubilatce. Skontaktowaliśmy się z Larą Gessler, która, rozbawiona naszym pytaniem, odpowiedziała:

Zależy od źródeł! Nawet jej własne dokumenty nie są co do tego zgodne. Zaczynam 9-ego, a kończę nazajutrz!

bCxvvusK

Po tych lakonicznych wyjaśnieniach znaleźliśmy światełko w tunelu. Okazało się bowiem, że syn gwiazdy, Tadeusz Müller, bardzo rozsądnie podchodzi do tego, kiedy i jak należy świętować urodziny mamy.

Oficjalnie składam mamie życzenia 9 lipca i, jeśli jest w Polsce, organizujemy wtedy większą imprezę - tłumaczył nam cierpliwie. Z kolei 10-ego spotykamy się w mniejszym rodzinnym gronie. Wynika to z tego, że nie jest jasne, kiedy mama się urodziła, najprawdopodobniej w nocy z 9 na 10 lipca - objaśnił.

Drugi trop: praca. Z pytaniem "Kiedy obchodzone są urodziny Magdy Gessler w stacji TVN" zwróciliśmy się do działu prasowego stacji. Tutaj żadnych wątpliwości nie było.

Urodziny Magdy Gessler są niezmiennie 10 lipca - zagmatwał nam śledztwo przedstawiciel stacji.

bCxvvusL

Pech chciał, że najbliżsi współpracownicy Magdy rozjechali się na urlopy, dlatego nie mogliśmy zweryfikować komentarza stacji. Od czego jest jednak Instagram! Michel Moran sprytnie złożył życzenia swojej koleżance z pracy już 9 lipca.

Wszystkiego najlepszego, Magda. Michel - napisał.

Ale są jeszcze przecież pracownicy restauracji Gessler. Oni muszą wiedzieć, kiedy wysłać szefowej kwiaty! Niestety, tu też nie znaleźliśmy konkretnej odpowiedzi na nasze pytanie. Załoga restauracji jest doskonale poinformowana, że szefowa przebywa właśnie na urlopie, dlatego czeka z życzeniami do jej powrotu z wakacji. Mamy nadzieję, że nie popsuliśmy niespodzianki...

Wszytko wskazuje na to, że kobieta, która całej Polsce kojarzy się z kuchnia, ciętym językiem i bardzo rozsądnym podejściem do kwestii uciech cielesnych, jest skazana na dwudniową imprezę urodzinową. I chyba nawet trochę zazdrościmy!

bCxvvusM

A fanom radzimy: składajcie dwa razy, w końcu to Magda Gessler, ona może świętować urodziny tyle razy, ile jej się zywnie podoba!

bCxvvute
KOMENTARZE
(59)
Kaja z Paryża...
11 miesięcy temu
Ustalcie lepiej prawdziwa datę urodzin rozenek 🤭
gość
11 miesięcy temu
I za to Pudelka ubóstwiam, nius bez znaczenia, a otoczka powala xD
Dw
11 miesięcy temu
A kogo, do k**wy nędzy, interesuje data urodzenia Magdy Gessler?!
bCxvvutf
Gość
11 miesięcy temu
Ale dzieci to ma szpetne wyjątkowo
gość
11 miesięcy temu
Szczerze was to obchodzi ?
Najnowsze komentarze (59)
Gośćpimpirimp...
11 miesięcy temu
Jak dla mnie, to raczej większe przełamanie z podanym rokiem urodzin :D
Histe Ryk
11 miesięcy temu
Dzierzynski wie. I pewnie pamieta.
gość
11 miesięcy temu
myślałam że ma 70
gość
11 miesięcy temu
jakie te Geslerowe, sa do siebie podobne !!!!!!!!! Tylko. starsza, bardzo gruba i to jej dodaje uroku, w odroznieniu, od corki !!!!
Kepasa
11 miesięcy temu
200mln zlotych zarobila? Nie widac
Mmmm
11 miesięcy temu
Zamiar pisać takie niusy podajcie ile osób już ta pani przekręciła na kasę.
Gość
11 miesięcy temu
Przestań kobieto pić !!!!!!
gosc
11 miesięcy temu
Jedna brzydsza od drugiej niestety tu i pieniadze nic nie pomoga
bCxvvusX
Gość
11 miesięcy temu
fajna babka wyluzowana ! lubie ją.tego brakuje naszym mamom ;-)
gość
11 miesięcy temu
Niektorzy w "pewnym wieku" nie obchodza urodzin wola nie "pamietac" ja tez...
gość
11 miesięcy temu
Mój ojciec urodził się 3 maja a we wszystkich dokumentach ma 6.05. Takie były czasy że zapisali dziecko kiedy zgłosiłeś a nie kiedy sie urodziło.
gość
11 miesięcy temu
Przecież widać, że to starsza Pani. Nie ważne ile ma lat wygląda na zadbaną starszą panią. A że swój wiek słuszny7 już ma to widać po jej chodzie, otóż chodzi tak, że za moment się rozpadnie. Nie do przyjęcia też są te jej kolaniska napuchnięte. Mimo to lubię i cenię za to, że dba o siebie i nie poddaje się.
gość katolik ...
11 miesięcy temu
Wygląda na conajmoej na 70 tej i ta obrzydliwa perika jak w ostatnich latach życia Willas
gość katolik ...
11 miesięcy temu
Wygląda na conajmoej na 70 tej i ta obrzydliwa perika jak w ostatnich latach życia Willas
...
Następna strona
bCxvvutz