Czwartek 11.07.2019 11:00

Anna Skura o podróżach z 10-miesięczną córką: "Melody ma już za sobą 28 lotów i była na CZTERECH KONTYNENTACH"

Anna Skura

Anna Skura o podróżach z 10-miesięczną córką: "Melody ma już za sobą 28 lotów i była na CZTERECH KONTYNENTACH"

Anna Skura dała się poznać szerszej publiczności za sprawą popularnego bloga What Anna wears oraz udziału w trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy, gdzie zjednała sobie sympatię tysięcy widzów. Pod koniec zeszłego roku na cieszącą się sporą popularnością w sieci gwiazdę spadła fala krytyki, gdy przyjęła zaproszenie do Arabii Saudyjskiej od księcia Mohammeda bin Salmana, odpowiedzialnego za śmierć saudyjskiego dziennikarza i krytyka politycznego, Dżamala Chaszodżdżiego.

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy

Podobną aferę blogerka wywołała dwa miesiące wcześniej, zostawiając nowo narodzoną córkę pod opieką męża, gdy sama wybrała się w podróż na Bali.

Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

Wszystko wskazuje na to, że swoim niedawnym występem w programie Przerwa na kawę Anna po raz kolejny ściągnie na siebie gniew "instamatek". W rozmowie z Agnieszką Matracką Skura przyznała, że już od momentu, gdy dowiedziała się o ciąży, nie zamierzała zmieniać dotychczasowego trybu życia ze względu na przyjście na świat małej Melody Imaan. Co więcej, dziś nauczona błędami przeszłości Ania zabiera ze sobą córkę dosłownie gdzie się da. Z tego wynika, że 10-miesięczna dziewczynka ma już za sobą... 28 lotów samolotem oraz pobyt na czterech kontynentach.

Wyjechałam na kilka miesięcy do Stanów Zjednoczonych, gdzie urodziłam Melody i to był mój urlop "przedmacierzyński". Potem jeszcze miesiąc. Tyle mi wystarczyło. Zawsze mówiłam, że po to moja córka przychodzi na świat, żeby zostać moją kompanką, a nie kimś, dla kogo miałabym coś porzucić, zmienić życie. Jest dokładnie tak, jak chciałam, żeby było. Melody ma już za sobą 28 lotów i była na czterech kontynentach. Ma 10 miesięcy.

Celebrytka odniosła się też do trudności, jaką okazał się dla niej powrót do sylwetki sprzed ciąży. 33-latka wyjawiła, że mimo regularnych treningów długo zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, co wywołało u niej poczucie bezradności.

Nie zareagowałam z entuzjazmem na to, że moje ciało zmieniło się po ciąży. Wiedziałam, że jeżeli coś takiego się wydarzy, niekoniecznie będę z tego zadowolona. Byłam zaskoczona, przecież ćwiczyłam przed ciążą i w trakcie, ale okazało się tak, nie inaczej, więc odczekałam ten okres 6 tygodni, tego połogu i przystąpiłam do pracy. Teraz ćwiczę o 5 rano i pokochałam ten system.

Myślicie, że 10-miesięczna Melody Imaan lubi podróżować równie mocno, co mama?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (251)

Odpowiedz
11 7
zgłoś
gość 11.07.2019 11:06
ciekawe czy opowie Melody czym sie mama zajmowala...i ile razy w Dubaju byla...
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gość 11.07.2019 11:07
gość: na zdjeciu w stroju wygląda jakby miała w majtkach siusiaka.........
to samo pomyślałam
Odpowiedz
24 7
zgłoś
gość 11.07.2019 11:07
Dziewczyny, pol roku pracy w Dubaju i możecie już nazywać córkę Melody xd
Odpowiedz
6 5
zgłoś
Gość 11.07.2019 11:08
Jeżeli ona z tego żyje, to lepiej żeby córka była przy niej. Z takimi małymi dziećmi łatwo się podróżuje .. 1,5 mc dziecka nie zostawiłabym
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 11.07.2019 11:08
gość: Dziewczyny, pol roku pracy w Dubaju i możecie już nazywać córkę Melody xd
HHAHAHAHA
Ładowanie komentarzy…