Czwartek 11.07.2019 14:30

Nieumalowana Magdalena Lamparska i jej świeżo upieczony mąż bawią się z synkiem w Sopocie (ZDJĘCIA)

Magdalena Lamparska

Trzeba przyznać, że mimo wielu sukcesów w sferze zawodowej, zwykle o Magdalenie Lamparskiej mówiło się przede wszystkim w kontekście jej podbojów miłosnych. Na przestrzeni lat aktorka spotykała się między innymi ze starszym od niej o 17 lat Tomaszem Karolakiem, Andrzejem Sołtysikiem czy Erykiem Lubosem, z którym z również dzieliła ją spora różnica wieku.

Lamparska ma nowego chłopaka - Eryka Lubosa!

Ostatecznie 31-latka odnalazła szczęście u boku dziennikarza podróżniczego Bartka Osumka, za którego miesiąc temu wyszła za mąż w Watykanie.

Magdalena Lamparska wyszła za mąż! (FOTO)

Świeżo upieczeni małżonkowie postanowili spędzić wakacje w Sopocie, gdzie wybrali się wraz z ich 2-letnim synkiem Tadeuszem. Paparazzi udało się sfotografować Magdę i Bartka bawiących się z chłopcem na placu zabaw i spacerujących sopockim Monciakiem, dosłownie nie odrywających oczu od swojej pociechy. Tego dnia Lamparska postawiła na niezobowiązujący look składający się z  czerwonej, wzorzystej kurtki, luźnych spodni w kratkę oraz białych sneakersów. Uwagę zwracały duże, gwiazdorskie okulary na nosie i oryginalna, wiklinowa torebka.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Nieumalowana Magdalena Lamparska i jej świeżo upieczony mąż bawią się z synkiem w Sopocie

2Nieumalowana Magdalena Lamparska i jej świeżo upieczony mąż bawią się z synkiem w Sopocie