Blanka Lipińska obiecuje w "Vivie": "Kupię przyjaciółce cycki, bo przydałyby się bardzo"
blanka lipińska
12.07.2019 06:30

Blanka Lipińska obiecuje w "Vivie": "Kupię przyjaciółce cycki, bo przydałyby się bardzo"

Pisarka doskolane zna się też na seksuologii. "Każda kobieta jest biseksualna". 

Podziel się
Dodaj komentarz

Blanka Lipińska autorka trylogii erotycznej 365 dni, inspirowanej 50 twarzami Graya i nazywanej kaszubskim porno, przyznała w programie Kuby Wojewódzkiego, że zarobiła już swój pierwszy milion. Ta kwota zapewne szybko wzrośnie, bo właśnie trwają przymiarki do ekranizacji pierwszej z jej powieści. Sprawa trochę się przeciąga, bo Lipińska, która chce mieć wpływ na wybór obsady, trochę grymasi.

Zresztą, jak wyznała w Vivie, na luksusach niespecjalnie jej zależy.

Zarabiam, bo lubię. Nie wydaję pieniędzy - ujawnia. Nie odczuwam takiej potrzeby. Oczywiście, latam z Maćkiem w różne ciekawe miejsca. Ale praktycznie mam wszystko, czego potrzebuję. Chcę zarobić tyle pieniędzy, żeby moi rodzice się nie martwili absolutnie niczym przez drugą połowę życia. Wydawać chcę na osoby, które kocham. Moja przyjaciółka Ania dostaje ode mnie prezenty. *Teraz cycki jej kupię, bo nie ma, a przydałyby się jej bardzo. *

Lipińska szczególnie potrafi docenić piękno kobiecego ciała, bo, jak lubi podkreślać, jest biseksualna. Wprawdzie miała w swoim życiu tylko jeden taki epizod, ale uznała, że to w zupełności wystarczy, Zresztą najważniejsze, że biseksualność dobrze brzmi w odniesieniu do autorki literatury erotycznej.

Każda kobieta jest biseksualna - diagnozuje z niezachwianą pewnością. Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie przyjaciółka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spał ze mną w łożku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo poczułam, że nie mogłabym jej spojrzeć w twarz. To było takie niezaplanowane, takie fizyczne. Inicjatywa była jej, ja się po prostu poddałam. Za młoda byłam. Mój biseksualizm polega na tym, ze nie wykluczam zbliżenia z kobietą. Ale nigdy w życiu nie byłabym w stanie być w związku z kobietą, bo kobieta nie da mi tego, czego potrzebuję. Bycia czułym barbarzyńcą. Mężczyzna, który jest totalitarny, ale w sposób, który ma zapewnić ochronę tej jednej jedynej, która jest drobna jak kurczaczek i on by najchętniej wsadził ją do kieszeni i ochronił przed całym światem, nawet wbrew jej woli. Chciałabym być małą dziewczynką. Wiem, że to się kłóci z moim wizerunkiem.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
12-07-2019

GośćMoże i bywa wulgarna, ale i tak ją uwielbiam. Pierwsza w Polsce kobieta, która nie boi się swojego zdania, przełamuje tabu, bije od niej niesamowita … Czytaj całość

12-07-2019

GośćJej książka to tania podróba Greya, żal to czytać i patrzeć na tą wugarną prostą babe

12-07-2019

GośćNo i super. Fajna normalna dziewczyna. Niech każdy żyje tak jak chce.

14-07-2019

gośćdubajówka która jest ostro promowana przez sponsora.

14-07-2019

GośćFajna kobieta wyluzowana nie ma parcia na szklo robi swoj****ardzo mi sie podoba

14-07-2019

GośćPrzecież ona ma problemy psychiczne

13-07-2019

GośćTa kobieta to porazka

13-07-2019

GośćJestem z wykształcenia i zamiłowania literaturoznawcą i chetnie przeczytam jej książkę zanim się wypowiem. Życzę wszystkim udanego wieczoru.

13-07-2019

GośćAż szkoda komentować. Nie da się tego czytać, ani na nią patrzeć. Jest w niej coś obrzydliwego

13-07-2019

gośćI Viva promuje taka Godlewska grafomanstwa?!