Trwa ładowanie...
Przejdź na

Blanka Lipińska obiecuje w "Vivie": "Kupię przyjaciółce nowy biust, bo przydałyby się bardzo"

128
Podziel się

Pisarka doskolane zna się też na seksuologii. "Każda kobieta jest biseksualna".

Blanka Lipińska obiecuje w "Vivie": "Kupię przyjaciółce nowy biust, bo przydałyby się bardzo"
bErCZVNN

Blanka Lipińska autorka trylogii erotycznej 365 dni, inspirowanej 50 twarzami Graya i nazywanej kaszubskim porno, przyznała w programie Kuby Wojewódzkiego, że zarobiła już swój pierwszy milion. Ta kwota zapewne szybko wzrośnie, bo właśnie trwają przymiarki do ekranizacji pierwszej z jej powieści. Sprawa trochę się przeciąga, bo Lipińska, która chce mieć wpływ na wybór obsady, trochę grymasi.

Zresztą, jak wyznała w Vivie, na luksusach niespecjalnie jej zależy.

bErCZVNP

Zarabiam, bo lubię. Nie wydaję pieniędzy - ujawnia. Nie odczuwam takiej potrzeby. Oczywiście, latam z Maćkiem w różne ciekawe miejsca. Ale praktycznie mam wszystko, czego potrzebuję. Chcę zarobić tyle pieniędzy, żeby moi rodzice się nie martwili absolutnie niczym przez drugą połowę życia. Wydawać chcę na osoby, które kocham. Moja przyjaciółka Ania dostaje ode mnie prezenty. Teraz nowy biust jej kupię, bo nie ma, a przydałyby się jej bardzo.

Lipińska szczególnie potrafi docenić piękno kobiecego ciała, bo, jak lubi podkreślać, jest biseksualna. Wprawdzie miała w swoim życiu tylko jeden taki epizod, ale uznała, że to w zupełności wystarczy, Zresztą najważniejsze, że biseksualność dobrze brzmi w odniesieniu do autorki literatury erotycznej.

Każda kobieta jest biseksualna - diagnozuje z niezachwianą pewnością. Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie przyjaciółka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spał ze mną w łożku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo poczułam, że nie mogłabym jej spojrzeć w twarz. To było takie niezaplanowane, takie fizyczne. Inicjatywa była jej, ja się po prostu poddałam. Za młoda byłam. Mój biseksualizm polega na tym, ze nie wykluczam zbliżenia z kobietą. Ale nigdy w życiu nie byłabym w stanie być w związku z kobietą, bo kobieta nie da mi tego, czego potrzebuję. Bycia czułym barbarzyńcą. Mężczyzna, który jest totalitarny, ale w sposób, który ma zapewnić ochronę tej jednej jedynej, która jest drobna jak kurczaczek i on by najchętniej wsadził ją do kieszeni i ochronił przed całym światem, nawet wbrew jej woli. Chciałabym być małą dziewczynką. Wiem, że to się kłóci z moim wizerunkiem.

_

bErCZVNV
bErCZVNW

_

bErCZVOq
KOMENTARZE
(128)
Gość
2 lata temu
Jej książka to tania podróba Greya, żal to czytać i patrzeć na tą wugarną prostą babe
gość
2 lata temu
Literatura dla kobiet, kur domowych, które mają tak nudne życie seksualne, że muszą uciekać e świat książki. Te koleżanki, które czytają Greya czy Lipińska to zazwyczaj proste kobiety bez wykształcenia, samotne matki. Smutne
gość
2 lata temu
ONA MA 34 LATA???? MYŚLAŁAM ŻE Z 45!
bErCZVOr
Gość
2 lata temu
Najlepiej jak ktoś wie wszystko najlepiej. Droga Blanki mylisz się- dopuszczasz taką ewentualność - jestem kobieta i absolutnie nie jestem biseksualna. Powiem ci jedno- inteligentni ludzie nie mówią i nie myślą ze wiedza wszystko. Palma odbiła jak widze
Gość
2 lata temu
Nie wkładaj kobieto wszystkich do jednego wora. Ja na pewno nie jestem biseksualna i nie mam zamiaru być. Swoją drogą mam nadzieję że twoja psiapsia odwróci się od ciebie bo ja nie zyczylabym sobie aby świat wiedział że nie mam cyckow.
Najnowsze komentarze (128)
Ktoś
2 lata temu
Na szczęście nie jestem ani jej czytelniczką ani przyjaciółką. Próżność i pretensjonalność tej pani aż razi.
gość
2 lata temu
nie da się czytać tej trylogii, porażka
gość
2 lata temu
dubajówka która jest ostro promowana przez sponsora.
Gość
2 lata temu
Fajna kobieta wyluzowana nie ma parcia na szklo robi swoj****ardzo mi sie podoba
Gość
2 lata temu
Przecież ona ma problemy psychiczne
Gość
2 lata temu
Ta kobieta to porazka
Gość
2 lata temu
Jestem z wykształcenia i zamiłowania literaturoznawcą i chetnie przeczytam jej książkę zanim się wypowiem. Życzę wszystkim udanego wieczoru.
Gość
2 lata temu
Aż szkoda komentować. Nie da się tego czytać, ani na nią patrzeć. Jest w niej coś obrzydliwego
bErCZVOj
gość
2 lata temu
I Viva promuje taka Godlewska grafomanstwa?!
gość
2 lata temu
Przestańcie ja promować toż to podróba .
Gość
2 lata temu
za wszelka cenę chce być sławna a jest po prostu ordynarna i niesmaczna
Gość
2 lata temu
To ze ta Pani jest biseksualną ekshibicjonistką nie znaczy że każda z nas nią jest.!
Gość
2 lata temu
No coz kase trzeba robic na czyjejś głupocie a skoro ktoś czyta i się kręci biznes to czemu nadal nie iść w to
Gość
2 lata temu
Nie zycze sobie takich stwierdzen
...
Następna strona
bErCZVOL