Czwartek 11.07.2019 15:00

Obszerna relacja z nadmorskich wakacji Katarzyny Grocholi: "Mewy mnie ob**ały"

Katarzyna Grochola

Obszerna relacja z nadmorskich wakacji Katarzyny Grocholi: "Mewy mnie ob**ały"

Od kilku lat o Katarzynie Grocholi jest głośno w związku ze szczerym wywiadem, którego udzieliła Magdzie Mołek jej córka Dorota Szelągowska. Prezenterka wyznała wówczas, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, bowiem ciężko zniosła chorobę nowotworową mamy, a na dodatek jej ojczym alkoholik okazał się być także pedofilem.

Choć ostatnio mówi się o Grocholi głównie w kontekście problemów z przeszłości, to bez wątpienia wciąż może liczyć na rzeszę wiernych fanów. Katarzyna jest przede wszystkim jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarek. Fani 61-latki cenią ją zarówno za dystans do siebie samej, jak i do otaczającego ją świata.

Mimo że autorka z pewnością nie należy do grona najmłodszych celebrytów, nie chce zostawać w tyle i stara się iść z duchem czasu. Grochola prowadzi konto na Instagramie, na którym regularnie publikuje zdjęcia. W ostatnich dniach na jej profilu pojawiła się obszerna relacja z wakacji nad polskim morzem. Widzimy tam m.in. posty z Międzyzdrojów czy Świnoujścia. To właśnie temu drugiemu miejscu poświęciła nieco więcej miejsca na swoim profilu, udostępniając zdjęcia zrobione podczas pozowania z ptactwem. Jak możemy wywnioskować z tego, co napisała, przygoda z mewami nie zakończyła się dla niej najprzyjemniej:

Dostałam od dziecka bułeczkę z serem - zaczyna pod jedną z zamieszczonych fotografii. Zanim zdążyłam zjeść pierwszy tego dnia posiłek, mewy oraz inne latające uznały, że to dla nich i mnie ob**ały.

Cenicie sobie jej bezpośredniość?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (74)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 11.07.2019 15:23
Gość: Chciałbym umrzeć
w duupę paIec
Odpowiedz
8 1
zgłoś
Gość 11.07.2019 15:25
Ona jest odpychająca, kojarzy mi się z meliną, pijakami i bezdomnymi.
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 11.07.2019 15:25
Kobieta, która MUSI: mówić o traumach, lansować się na dramatach i uchodzić za ekspertkę... oczywiście dziwnym trafem gdy pisze kolejne wiekopomne dzieło dla kur domowych
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gość 11.07.2019 15:33
Gość: Irytująca stara dzidzia piernik
Głupcze..Ty tez będziesz stary... Jak zdążysz!!
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 11.07.2019 15:36
Nareszcie ! Super !
Ładowanie komentarzy…