Czwartek 11.07.2019 17:00

Meghan Markle skrytykowana za... sposób, w jaki trzymała dziecko. Przesada?

Meghan Markle Archie

Meghan Markle skrytykowana za... sposób, w jaki trzymała dziecko. Przesada?

Meghan Markle powoli przygotowuje się do powrotu z urlopu macierzyńskiego. Już jesienią razem z księciem Harrym i małym Archie wyruszy w służbową podróż po Afryce. Sprytna Amerykanka doskonale wie co zrobić, by do tego czasu media o niej nie zapomniały. Jej taktyką jest niespodziewane pojawianie się w miejscach publicznych, gdzie jednak niechętnie uśmiecha się do zdjęć fotoreporterom. Jej zachowanie podczas meczu na Winbledonie wywołało małe zamieszanie.

PRZYPOMNIJMY: Meghan Markle wywołała skandal na Wimbledonie - złamała dress code i nasyłała ochroniarzy na fotografów

37-latka pojawiła się ostatnio na meczu Polo, na który wybrała się razem z Kate Middleton i swoim kilkumiesięcznym synkiem. Wiele osób wspólne wyjście byłej aktorki i żony Williama potraktowało jako symboliczny koniec ich konfliktu. Po miesiącach "walki" o względy królowej Elżbiety, panie w końcu podały sobie ręce na zgodę. Raczej nie zostaną już najlepszymi przyjaciółkami, lecz z pewnością wspólne wyjścia poprawią ich nieco nadszarpnięty przez tabloidy wizerunek.

PRZYPOMNIJMY: Meghan Markle zabrała Archiego na mecz polo! Towarzystwa dotrzymywała jej Kate Middleton wraz z dziećmi

Zdjęcia z meczu polo, na których Meghan trzyma na rękach Archiego, wywołały niemałe poruszenie wśród internautów. "Instamadki" zaatakowały księżną Sussex, która ich zdaniem była bardziej skupiona na oglądaniu widowiska niż na zajmowaniu się maluchem. Zatroskani o życie i zdrowie Archiego komentujący przelewali swój jad w mediach społecznościowych:

To wyglądało, jakby Meghan miała zaraz go upuścić.

Ona nie wie jak, jak zajmować się własnym dzieckiem!

Powinna założyć czapkę i skarpetki temu biednemu dziecku.

Jak widać, "specjalistki" od wychowywania dzieci dopadły już Meghan. Nie macie wrażenie, że jej krytkowanie zaszło już za daleko?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (198)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-198 z 198
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.07.2019 12:04
Gość: Czepiają się jej stale.... gratuluje dystansu, ja bym nie wytrzymała wiecznej nagonki mediów.
Ja mysle,ze Megan ma to totalnie w d*pie i nawet nie czyta tych bzdur o ktorych tabloidy ciagle sie rozpisuja
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.07.2019 12:09
Zgadzam sie, Trzyma dziecko tak nieporadnie, a juz powinna dojsc do wprawy. Syn wysuwa jej sie z rak.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.07.2019 12:12
Gość: ONa ucieknie od dworu, od męża tez...... nie wytrzyma dziewczyna presji i krytyki......
Matka, ktora po 9 miesiacach bierze ukochne dziecko w ramiona, robi to z miloscia i automatycznie. To jest instynkt Zwierzat nikt nie prowadza do szkol rodzenia, te mamy wszystko robia instynktownie i nieraz lepiej nic ludzie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.07.2019 14:04
gość: Jak ma człowiek dziecko pierwszy raz to jakim cudem ma być od razu alfą i omegą w dziedzinie trzymania dziecka. Ja nie miałam kontaktu z dziećmi, ale zakładam, że z własnym dam sobie radę chociażbym miała czasem robić co krzywo.
Ja zostanę pierwszy raz matka w tym roku, sama nie wiem nic, polegam na mojej mamie, bo na kim innym? Sama boję się myśleć jak przebiorę dziecko, wiedząc że jest takie malutkie i delikatne, nikt nie wie przy pierwszym dziecku co i jak robić, to jest normalne, a te madki internetowe to jest istna plaga !!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.07.2019 14:20
Gość: Trzyma jak trzyma, każda mama wie najlepiej
Nie kazda. W jej wypadku to sie nie liczy bo jest prawdopodobnie dobra matka ale sa miliony kobiet ktore nie powinny byc matkami. Jesli sie sie urodzilo dziecko nie znaczy ze sie jest dobra matka.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-198 z 198