Piątek 12.07.2019 00:00

Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)

Stop Bzdurom Tomasz Kammel

Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)Zasada dziel i rządź sprawdza się w polityce już od tysiącleci. Nic więc dziwnego, że polska prawica raz po raz sięga po nią, licząc na to, że strach przed "obcym" będzie w stanie lepiej zmobilizować elektorat niż solidnie przygotowana reforma edukacji. Straszenie "na imigranta" nie działa już od dłuższego czasu, dlatego za nowego arcywroga środowiska przyjazne rządowi obrały sobie osoby homoseksualne, które w dość niejasny sposób mają ich zdaniem przyczyniać się do degradacji polskiego społeczeństwa za pomocą edukacji seksualnej - największego zła w oczach konserwatystów.

Zobacz: Tomasz Kammel wspiera społeczności LGBT: "Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią?"

Przerażeni wizją schyłku powszechnej ignorancji fundamentaliści ruszyli na ulice, aby tam za pomocą banerów, furgonetek i megafonów przekonać społeczeństwo, że homoseksualizm jest równy pedofilii. Służący do szerzenia nienawistnej propagandy pojazd szybko trafił na celownik równościowych aktywistów. Wehikuł kłamstw i pseudonaukowych wynurzeń został całkowicie pokryty grafiti w ostatnią środę, co skutecznie uniemożliwiło mu ponowne włączenie się do ruchu drogowego.

Przypomnijmy: Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"

Takie zdjęcia zostały nadesłane redakcji. Jak zawsze składamy wyrazy uznania nocnym malarkom. Fundacja Pro - Prawo do Życia - wszystko co możemy powiedzieć to wesołych 100 tysięcy podpisów! PS. Na reszcie nadesłanych zdjęć widać, że ktoś zamalował wam tablice. To strasznie słabo, bo wszystkie wiemy, że z niewidoczną tablicą rejestracyjną nie można włączać się do ruchu - czytamy na facebookowym profilu Stop Bzdurom.

fot. Facebook/@stopbzduromfot. Facebook/@stopbzduromfot. East News
fot. East News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (228)

Odpowiedz
16 8
zgłoś
gość 12.07.2019 00:18
Dajcie już spokój z tą nagonka ocenianie. Niech każdy żyje jK chce. Wolny kraj. Męczy mnie to 💕🤔😬🦍
Odpowiedz
24 24
zgłoś
gość 12.07.2019 00:18
Ludzie pamiętajcie nie każdy gej lata z gołym tyłkiem na paradach, nie każda feministka marzy o kastracji mężczyzn, nie każdy muzułmanin jet terrorystą. Smutne jest to jak wiele środowisk obrywa za małą a zarazem "najgłośniejsza" grupę osób.
Odpowiedz
88 30
zgłoś
Bardzo nieładnie 12.07.2019 00:18
Nauczono mnie w dzieciństwie by nigdy nie niszczyć cudzego dobra. Pod żadnym pozorem. Nauczono mnie, że wandalizm jest bardzo naganny i wyjątkowo źle świadczy o tym kto niszczy cudze rzeczy. Zapamiętałam to na całe życie. Każdy kto niszczy powinien sam to naprawić. Niszczenie cudzego to wstyd! Wielki wstyd!
Odpowiedz
28 13
zgłoś
gość 12.07.2019 00:18
Gość:
Gość: Nie dla rozpowszechniania homoseksualizmu!
Czy osoby ktore hejtuja osoby LGBT+ moga w koncu zrozumiec, że jedyne czego chcemy to miec równe prawa co osoby hetero - prawo do wziecia slubu czy wspolnego kredytu z moja partnerka pozostaje dla mnie jedynie w strefie marzeń. Martwie soe, co by bylo gdyby trafila do szpitala, a mnie nawet nie przyslugiwaloby prawo do informacji... czy mozecie sobie wyobrazic jak wyczerpujace jest takie zycie?
Ale osoba hetero też nie może wziąć ślubu z osobą tej samej płci więc to nie dyskryminacja. A z tego że nie dadzą kredytu to tylko się ciesz, bo co to za oferta kredyt na 30 lat i spłacasz 190%. W szpitalu możesz upoważnić inną osobę do informacji.
Odpowiedz
13 13
zgłoś
Ja 12.07.2019 00:19
gość: stop lgbt-owmu faszyzmowi ! My Polacy mamy prawo wychowywać dzieci na normalne a nie na seksualne potwory !
Hahahahahaha
Ładowanie komentarzy…