Czwartek 11.07.2019 22:45

Kourtney Kardashian ze łzami w oczach opowiada o strachu przed 40-tką: "Chciałabym mieć więcej czasu"

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ze łzami w oczach opowiada o strachu przed 40-tką: "Chciałabym mieć więcej czasu"Ostatni rok był dla sióstr Kardashian wyjątkowo intensywny. Kim przywitała na świecie swojego kolejnego potomka, Kylie została okrzyknięta najmłodszą miliarderką w historii, Kendall kontynuuje podbój światowych wybiegów, natomiast Khloe przeżyła na oczach całego świata zdradę swojego partnera, która stała się osią narracji najnowszego sezonu Z kamerą u Kardashianów. Jedyną siostrą z zaskakującą ilością wolnego czasu jest jak zawsze Kourtney.

Od czasu rozstania ze Scottem Dissickiem jedyna Kardashianka z dyplomem naukowym coraz bardziej wtapia się w tło, jednak przebiegli scenarzyści znaleźli sposób, aby nieco podkoloryzować jej "problemy". Zapowiedź najnowszego odcinka rodzinnego show zdradza, że Kourtney wyjątkowo trudno będzie znosić… wizję swoich 40. urodzin.

Zobacz: Zbliża się POCZĄTEK KOŃCA Kardashianek? Jordyn Woods planuje wydać książkę, w której ujawni sekrety Kylie i jej sióstr!

40. urodziny sprawiają, że analizujesz, gdzie jesteś w swoim życiu. To przyprawia mnie o stany lękowe. Teraz kiedy robię Poosh ("autorską" platformę lifestylową Kourtney - przyp.red.), chciałabym mieć więcej czasu. Czuję, że chce mi się płakać - kwili najstarsza z sióstr.

Ewidentnie przytłoczona niespodziewanym wyznaniem Khloe zapytała Kourtney, czy nie jest szczęśliwa.

To znaczy jestem. Ale też czasami się czuję tak jakby to sprawiało, że analizuję, gdzie jestem i wtedy czasami pytam siebie: "Co ty robisz?"- filozofuje celebrytka.

Zobacz: Khloe Kardashian pod ostrzałem fanów za nazwanie Jordyn "GRUBĄ FRAJERKĄ"

Czasem odp****olę coś głupiego, żeby odwrócić swoją uwagę od rzeczy, które może są ważne. Nie wiem. I wtedy połowa mnie myśli: "Żyj swoim życiem, baw się" - podsumowuje gwiazda w desperackiej próbie zwrócenia na siebie uwagi.

"Dramat" najstarszej Kardashianki już stał się powodem do drwin w największych programach telewizyjnych w USA, m.in. The View i The Wendy Williams Show. Zgadujemy więc, że wyznanie Kourtney nie pomoże jej wizerunkowo.

Chcielibyście mieć takie problemy jak Kardashianki?

fot. YouTubefot. Instagram/@kourtneykardashfot. Instagram/@kourtneykardash
fot. Instagram/@kourtneykardash
fot. Instagram/@kourtneykardash

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (177)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177
Odpowiedz
197 66
zgłoś
gość 11.07.2019 22:46
Ameryka też się sypie - to osobny rozdział. Jak ma się nie sypać, jak mieszkają tam takie ... osoby?
Odpowiedz
17 35
zgłoś
Gość 11.07.2019 22:47
Ahh te poważne problemy...
Odpowiedz
42 45
zgłoś
Gość 11.07.2019 22:47
O boże Jakie ona ma problemy Tj tzw brak zajecia 😎
Odpowiedz
20 35
zgłoś
Gość 11.07.2019 22:47
Ech te problemy celebrytek.........
Odpowiedz
42 11
zgłoś
Gość 11.07.2019 22:47
Tez się popłakałam :(
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177