Czwartek 11.07.2019 22:45

Kourtney Kardashian ze łzami w oczach opowiada o strachu przed 40-tką: "Chciałabym mieć więcej czasu"

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ze łzami w oczach opowiada o strachu przed 40-tką: "Chciałabym mieć więcej czasu"Ostatni rok był dla sióstr Kardashian wyjątkowo intensywny. Kim przywitała na świecie swojego kolejnego potomka, Kylie została okrzyknięta najmłodszą miliarderką w historii, Kendall kontynuuje podbój światowych wybiegów, natomiast Khloe przeżyła na oczach całego świata zdradę swojego partnera, która stała się osią narracji najnowszego sezonu Z kamerą u Kardashianów. Jedyną siostrą z zaskakującą ilością wolnego czasu jest jak zawsze Kourtney.

Od czasu rozstania ze Scottem Dissickiem jedyna Kardashianka z dyplomem naukowym coraz bardziej wtapia się w tło, jednak przebiegli scenarzyści znaleźli sposób, aby nieco podkoloryzować jej "problemy". Zapowiedź najnowszego odcinka rodzinnego show zdradza, że Kourtney wyjątkowo trudno będzie znosić… wizję swoich 40. urodzin.

Zobacz: Zbliża się POCZĄTEK KOŃCA Kardashianek? Jordyn Woods planuje wydać książkę, w której ujawni sekrety Kylie i jej sióstr!

40. urodziny sprawiają, że analizujesz, gdzie jesteś w swoim życiu. To przyprawia mnie o stany lękowe. Teraz kiedy robię Poosh ("autorską" platformę lifestylową Kourtney - przyp.red.), chciałabym mieć więcej czasu. Czuję, że chce mi się płakać - kwili najstarsza z sióstr.

Ewidentnie przytłoczona niespodziewanym wyznaniem Khloe zapytała Kourtney, czy nie jest szczęśliwa.

To znaczy jestem. Ale też czasami się czuję tak jakby to sprawiało, że analizuję, gdzie jestem i wtedy czasami pytam siebie: "Co ty robisz?"- filozofuje celebrytka.

Zobacz: Khloe Kardashian pod ostrzałem fanów za nazwanie Jordyn "GRUBĄ FRAJERKĄ"

Czasem odp****olę coś głupiego, żeby odwrócić swoją uwagę od rzeczy, które może są ważne. Nie wiem. I wtedy połowa mnie myśli: "Żyj swoim życiem, baw się" - podsumowuje gwiazda w desperackiej próbie zwrócenia na siebie uwagi.

"Dramat" najstarszej Kardashianki już stał się powodem do drwin w największych programach telewizyjnych w USA, m.in. The View i The Wendy Williams Show. Zgadujemy więc, że wyznanie Kourtney nie pomoże jej wizerunkowo.

Chcielibyście mieć takie problemy jak Kardashianki?

fot. YouTubefot. Instagram/@kourtneykardashfot. Instagram/@kourtneykardash
fot. Instagram/@kourtneykardash
fot. Instagram/@kourtneykardash

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (177)

Odpowiedz
5 11
zgłoś
Gość 11.07.2019 23:06
gość: 42 lata urodziłam dziecko!!!
Jak?
Odpowiedz
24 3
zgłoś
Gość 11.07.2019 23:08
Gość:
Gość: Heh. Gdy sobie tak nieraz myślę, jak teraz czas przyspieszył i, że ja mam juz 25 lat... To jestem przerażona. Za 5 lat 30... i tak dalej. A jeszcze niedawno świętowałam 18 stke. Taka prawda. Czuję smutek. Rodzina mi sie rozwaliła. Tata odszedł do innej kobiety. Ja jestem zagranicą... Jestem taka smutna, bezradna.
Kochana, dużo ciepła dla ciebie. Jest pełno dobrych dusz które cię wspierają!
Wiesz. Najbardziej dołuje mnie to, że juz nic nie będzie takie samo. Żadne święta. Pamiętam, jeszcze tak niedawno, gdy rodzice razem szykowali potrawy na czas świąteczny. Tata robił bigos, piekl jakies mięsa. Mama tez zajmowała się kuchnia. Ja budziłam się rano w Wigilię i gdy tata chciał spróbować bigos, mama, krzyczała: jest wigilia, nie wolno! Nic nie będzie takue samo. Serce mi pęka.
Odpowiedz
5 11
zgłoś
gość 11.07.2019 23:10
To ten czas, kiedy w końcu dojrzała i dotarło do niej, że nic sama w życiu nie osiągnęła. Prawdziwe życie i czas zapukał, jak sobie teraz poradzi?
Odpowiedz
26 4
zgłoś
gość 11.07.2019 23:10
i na co ta wasza zawiść w komentarzach? to chyba normalne, że boi się starości, większość ludzi tak ma.
Odpowiedz
18 0
zgłoś
Gość 11.07.2019 23:13
To ze jest bogata i piękna to nie znaczy ze nie może mieć dola
Ładowanie komentarzy…