Piątek 12.07.2019 09:30

Robert Janowski komentuje zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z TVP: "NIE DZIWIĘ SIĘ"

Barbara Kurdej-Szatan Robert Janowski

Robert Janowski komentuje zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z TVP: "NIE DZIWIĘ SIĘ"

Kariera Barbary-Kurdej Szatan do pewnego momentu rozwijała się w zawrotnym tempie. Ogromna w tym zasługa Telewizji Polskiej, w której aktorka była usilnie promowana m.in. w serialu M jak miłość, Kocham Cię, Polsko oraz The Voice of Poland. W pewnym momencie można było odnieść wrażenie, że Barbara dosłownie "wyskakuje z lodówki".

Niedawno władze TVP także miały uznać, że Basia "opatrzyła się" widzom i postanowiono zakończyć z nią współpracę. Nikt chyba jednak nie ma złudzeń co do prawdziwych powodów zwolnienia aktorki. Kurdej-Szatan od dawna aktywnie uczestniczyła w protestach przeciwko ustawom o sądownictwie, wspierała kampanię Rafała Trzeaskowskiego oraz poparła Paradę Równości. Ponadto coraz częściej pojawiała się w programach konkurencyjnych stacji.

W sprawie zwolnienia Barbary wypowiadają się jej koledzy z branży. Najpierw po jej stronie stanął Tomasz Kammel, przez co także mógł narazić się pracodawcy.

Zobacz: Tomasz Kammel komentuje zwolnienie Barbary-Kurdej Szatan z TVP: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Teraz swoje trzy grosze postanowił dorzucić Robert Janowski, który jakiś czas temu również rozstał się z TVP w dość niemiłych okolicznościach.

Nie dziwię się. W tej telewizji trzeba być po jednej stronie. Od jakiegoś czasu nie ma debaty publicznej i bardzo ciężko jest obronić swoje zdanie, bo stajesz się od razu wrogiem. Szkoda, bo warto ze sobą rozmawiać, dzięki temu może mniej byśmy się kłócili i może znaleźlibyśmy z tego wyjście, a tak to jeden kraj a dwa narody. To okropne, co powiedziałem, chciałbym to wymazać, ale chciałbym to wymazać na zawsze z każdej głowy każdego z nas. Zasługujemy na to, żeby być razem, mamy ogromny potencjał jako Polacy. Przesyłam serduszko Basi Kurdej-Szatan - powiedział w rozmowie z Party.

W słowach Janowskiego trudno nie wyczuć żalu do byłego pracodawcy. Przypomnijmy, że po ponad 20 latach prowadzenia teleturnieju Jaka To Melodia? w TVP, zastąpiono go Norbim. Na szczęście przygarnęla go TV Puls, gdzie został gosodarzem nowego show pt. Gra muzyka.

Przypomnijmy: Janowski żegna się z widzami na Facebooku: "TO KONIEC. Nie gramy ostatnich 10 odcinków!"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (177)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177
Odpowiedz
9 31
zgłoś
Gość 12.07.2019 09:32
Basia pochodzi ze Zbuczyna...
Odpowiedz
25 52
zgłoś
Pierdzacy Ogniem 12.07.2019 09:32
dopjerdziałem z Sosnowca
Odpowiedz
416 85
zgłoś
gość 12.07.2019 09:33
janowski jak tam brałeś po 40 tys miesiecznie to ci nic nie przeszkadzało, kasa sie skonczyla to teraz płacz
Odpowiedz
360 87
zgłoś
Gość 12.07.2019 09:33
No i dobrze że wyleciała, aktorka z niej straszna. Drewno jak nie wiem
Odpowiedz
167 34
zgłoś
Me 12.07.2019 09:33
Oj tej już wszędzie peno
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177