Piątek 12.07.2019 15:30

TYLKO NA PUDELKU: Sylwia Przybysz też miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". "Prywatne sprawy wywróciły jej życie do góry nogami"

Sylwia Przybysz Taniec z gwiazdami

TYLKO NA PUDELKU: Sylwia Przybysz też miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". "Prywatne sprawy wywróciły jej życie do góry nogami"

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że kultowy już Taniec z gwiazdami niebawem doczeka się kolejnej, 23. edycji, a co za tym idzie, promowane będą kolejne nazwiska. Donosiliśmy, że z szansy na zaprezentowanie swoich tanecznych umiejętności skorzystali m.in. zwycięzca Masterchefa i Agenta Damian Kordas, młoda influencerka Magda Bereda, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan, Reni Jusis oraz zawodnik federacji KSW, Akop Szostak.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Znamy PIERWSZYCH UCZESTNIKÓW nowej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Okazuje się, że są i tacy, którzy ośmielają się odrzucać tę lukratywną propozycję. Do grona tych celebrytów zaliczyć można Sylwię Przybysz. Choć 20-letnia piosenkarka ponoć od zawsze marzyła o wystąpieniu w tanecznym show, podjęła decyzje o odmowie wzięcia udziału w produkcji Polsatu. Skontaktowaliśmy się z menedżerem młodej gwiazdki, który zdradził, co kierowało artystką:

Sylwia otrzymała propozycję wzięcia udziału praktycznie w każdym telewizyjnym show, w "Tańcu z gwiazdami" także - tłumaczy, jednocześnie zdradzając, że decyzja wokalistki podyktowana była sprawami z jej życia prywatnego:

Niestety, mimo ogromnych chęci, prywatne sprawy wokalistki wywróciły jej życie do góry nogami. Teraz musi skupić się na sobie i na albumie, który planuje wydać jeszcze w tym roku. Jeśli producenci show wrócą z propozycjami za rok, będzie można zobaczyć Sylwię na parkiecie kolejnej edycji - zapowiada.

Żałujecie, że jej nie będzie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (87)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-87 z 87
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Gość 12.07.2019 18:05
Co jest z komentarzami????? Sama gimbaza, ktora ją zna?????
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 12.07.2019 18:17
Pojęcia nie mam kto to. Aż tak wielka gwiazda ;) Przybysz to znam tylko siostry z Sistars.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Juzek 12.07.2019 18:23
Pierwszeństwo mają uczestnicy Big Brothera. To są gwiazdy światowego formatu.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 12.07.2019 18:42
To teraz będzie taniec z celebrytami z YouTuba.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 12.07.2019 18:45
kto to?
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-87 z 87