Piątek 12.07.2019 17:45

Ewa Chodakowska chwali się mieszkaniem w Atenach. Fanki: "To ty nam pokazujesz, jak spełniać marzenia. Przy twoim szczęściu JESTEM AŻ PIJANA"

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska chwali się mieszkaniem w Atenach. Fanki: "To ty nam pokazujesz, jak spełniać marzenia. Przy twoim szczęściu JESTEM AŻ PIJANA"Ewa Chodakowska jest postacią niebywale kontrowersyjną, mimo stosunkowo przyjaznego usposobienia. Trudno w końcu nie wzbudzić sensacji, kiedy rok do roku znajdujesz się na liście najbardziej wpływowych Polek. Wielu osobom nie podoba się optymistyczna i zahaczająca nieco o coaching retoryka trenerki, jednak nie sposób nie docenić jej niebywałego sukcesu.

Zobacz: Ewa Chodakowska wspomina pierwsze zarobione pieniądze: "Dostawałam 2 złote za umycie szyby samochodu"

Miarą osiągnięć Ewy są nie tylko miliony obserwatorów na Instagramie, ale też powiększające się portfolio nieruchomości nabytych przez Chodakowską i jej małżonka Lefterisa Kavoukisa. Niedawno zasiliło je mieszkanie w stolicy Grecji, skąd pochodzi mąż trenerki.

Zobacz: Hojna Ewa Chodakowska oddaje koleżance swoją starą matę do ćwiczeń (ZDJĘCIA)

Takie banany na twarzy od rana. Kotki moje... przesyłamy tony szczęścia i miłości. Przylecieliśmy wczoraj z Lelo do Aten .. odebraliśmy klucze do naszego wymarzonego mieszkania. W kwietniu ruszyły prace - REMONT GENERALNY - a po drodze widziałam tylko wizualizacje. Emocje? Możesz sobie wyobrazić. MATKO I CÓRKO... aaaaaaaaaa. Jak ogarnę to, co w sercu i głowie się dzieje. Jak rozpakuję wszystkie pudła, to napisze więcej. TERAZ POWIEM TYLKO - NIE PRZESTAWAJ W SIEBIE WIERZYĆ! W siebie i swoje marzenia. I każdego dnia rob jeden krok w ich stronę. Kocham WSZYSTKICH - zapewnia Ewa w opisie zamieszczonej w piątek fotografii.

Pozytywna energia trenerki szybko rozprzestrzeniła się na jej wyznawczynie, które wpadły w taką euforię, jakby same co najmniej otrzymały klucze do greckiego domostwa.

Aż czuję te emocje! Wczoraj na InstaStory promieniowaliście ogromem szczęścia i miłości! CUDOWNIE NA WAS PATRZEĆ! Cieszę się ogromnie z Wami!

Cieszę się Waszym szczęściem. Ewka, to Ty nam pokazujesz, jak walczyć o swoje marzenia. W końcu zaczęłam w nie mocno wierzyć i jedno za drugim powoli się spełnia. Dziękuję

Człowiek się napełnia energią, jak widzi cudze szczęście. Przy twoim szczęściu to ja pijana jestem aż. Nie trzeba bąbelków @chodakowskaewa, mordo Ty moja !!! - czytamy w sekcji komentarzy.

Też upiliście się pozytywną energią Ewy?

fot. Instagram/@chodakowskaewafot. Instagram/@chodakowskaewafot. Instagram/@chodakowskaewa
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (261)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 261
Odpowiedz
16 6
zgłoś
Gość 12.07.2019 17:48
Nie?
Odpowiedz
2 5
zgłoś
Kala 12.07.2019 17:48
??
Odpowiedz
84 39
zgłoś
gość 12.07.2019 17:49
Narcyz pazerny na kase
Odpowiedz
25 13
zgłoś
gość 12.07.2019 17:49
I super!
Odpowiedz
317 102
zgłoś
emm 12.07.2019 17:50
Czemu Ci bogaci ludzie nie chwalą się jak pomagają biednym i chorym??? Aaa,bo pewnie nowotwory i bieda nie są fotogeniczne na Insta... :////
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 261