Piątek 12.07.2019 19:15

Kolejne załamanie nerwowe Esmeraldy Godlewskiej. Rozpacza nad swoją tuszą, reklamując NIEBEZPIECZNE TABLETKI na odchudzanie

Esmeralda Godlewska

Kolejne załamanie nerwowe Esmeraldy Godlewskiej. Rozpacza nad swoją tuszą, reklamując NIEBEZPIECZNE TABLETKI na odchudzaniePonad półtora roku od swojego bożonarodzeniowego debiutu siostry Godlewskie nadal nie dają o sobie zapomnieć. Paniom nie sposób odmówić siły przebicia i determinacji, jednak zarówno Małgorzata jak i Esmeralda funkcjonują w show biznesie bardziej jako niesmaczny żart, niż autentyczne konkurentki w walce o gwiazdorski status.

Zobacz: Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych! Esmeralda komentuje: "Nie podpisuję się pod tym g**nem, które nagrała moja siostra"

Nic więc dziwnego, że mimo rozpoznawalnego nazwiska sponsorzy nie garną się szczególnie do reklamowania swoich produktów wydętymi ustami skłóconych sióstr. Dziewczynom nie pozostało więc nic innego, jak sięgać po najbardziej uwłaczające propozycje współpracy.

Jak nisko można upaść udowodniła ostatnio Esmeralda na swoim InstaStories. Jak donosi portal Pomponik.pl, aspirująca celebrytka wpadła na nagraniu w lament nad swoją sylwetką. Emseralda ubolewa ponoć nad dodatkowymi kilogramami, przez które była zmuszona odrzucić kilka propozycji zawodowych. Niestety, możemy się jedynie domyślać, która branża zasypywała Esmeraldę propozycjami współpracy.

Zobacz: Esmeralda Godlewska zrobiła sobie tatuaż z BŁĘDEM (FOTO)

Nie lubię swojego ciała. Chcę je zmienić - miała stanowczo ogłosić Godlewska.

Rzecz jasna jej "szczere" wyznanie nie było bezinteresowne. Retuszująca swoje zdjęcia do granic możliwości Esmeralda miała bowiem za zadanie zareklamować tabletki na odchudzanie. "Innowacyjna kuracja", której ma zamiar się poddać zakłada spożywanie dziennie tylko jednej tabletki, która ma zmniejszać apetyt i dostarczać potrzebnej organizmowi energii.

Ponadto Godlewska miała zapewnić, że kuracja jest w stu procentach bezpieczna i jako osoba publiczna nie naraziłaby zdrowia swoich fanów. Nam jednak trudno w to uwierzyć, dlatego apelujemy, aby nikt nie podążał za "cudowną kuracją Esmeraldy". Bóg jeden wie, jakie szkody może wyrządzić taki specyfik na ludzkim organizmie.

fot. Instagram/@esmeralda_godlewskafot. Instagram/@esmeralda_godlewskafot. Instagram/@esmeralda_godlewska
fot. Instagram/@esmeralda_godlewska
fot. Instagram/@esmeralda_godlewska

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (130)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 130
Odpowiedz
411 13
zgłoś
Gość 12.07.2019 19:30
To pudel ja wypromował.......
Odpowiedz
360 22
zgłoś
gość 12.07.2019 19:30
Jest tak paskudna, że nie mogę na nią patrzeć.. To ma być sexy?
Odpowiedz
24 14
zgłoś
Gość 12.07.2019 19:30
Dawac te tabsy
Odpowiedz
490 6
zgłoś
gość 12.07.2019 19:31
Ta kobieta jest chora psychicznie.
Odpowiedz
7 19
zgłoś
Gość 12.07.2019 19:31
Gość: To pudel ja wypromował.......
Nie. Wypromowała się sama.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 130