Piątek 12.07.2019 21:00

Janusz Korwin-Mikke do swojej córki: „Kiedyś szkoła była normalna: w klasie byli SAMI CHŁOPCY”

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke do swojej córki: Kiedyś szkoła była normalna: w klasie byli SAMI CHŁOPCYJanusz Korwin Mikke dał się poznać jako polityk bez większych sukcesów, który za to chętnie głosi opinie na temat "naturalnej" niższości kobiet wobec mężczyzn, postulując odebranie im praw wyborczych. Jego kontrowersyjne wypowiedzi już nie raz przysporzyły mu kłopotów, jednak najwyraźniej 76-latek nie zamierza rezygnować z wygłaszania swoich opinii.

ZOBACZ: Korwin krytykuje akcję #metoo: "Dziewczyna, której nikt nie molestuje, CZUJE SIĘ GORSZA! Molestowałem w życiu setki kobiet"

Ostatnio na swoim profilu na Facebooku polityk zamieścił zapis rozmowy ze swoją 8-letnią córką Nadzieją, z którą podzielił się refleksją, że kiedyś szkoła była normalna - w klasie byli sami chłopcy. Spostrzeżenie to nie spotkało się jednak z entuzjazmem jego latorośli. Janusz usłyszał, że w klasie powinni być zarówno chłopcy, jak i dziewczynki dlatego, żeby dziewczyny mogły sobie znaleźć mężów, albo przynajmniej chłopaków.

ZOBACZ: Elegancki Korwin-Mikke przyprowadził MŁODSZĄ O 44 LATA żonę na imprezę prawicowego tygodnika (ZDJĘCIA)

Zszokowany polityk podzielił się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat rozmowy z córką.

Proszę zauważyć, że już 8-latka wie (w genach ma?), że celem kobiety jest znaleźć sobie faceta - i do szkoły idą po to, by takich sobie znaleźć - a nie po to, aby się uczyć! – stwierdził.

Dalej łaskawie uznał, że jest to normalne i potrzebne.

Kobiety są po to, by dbać o zachowanie gatunku i narodu - to jest i powinno być dla nich najważniejsze. Jednakże istoty o takim nastawieniu (a one stanowią zdecydowaną większość kobiet) zarażają nim otoczenie. Również chłopców - którzy dawniej szli do szkoły marząc, że zostaną lotnikami, inżynierami, wynalazcami - i na to byli nastawieni. Temu się poświęcali. I tak byli przez szkołę dodatkowo ukierunkowywani! Ten system legł w gruzach. Co jest bodaj czy nie głównym powodem spadku poziomu nauczania – zastanawia się.

Na koniec Korwin-Mikke radzi, by kobiety wiązały się wyłącznie z mężczyznami starszymi od siebie.

Małżeństwa rówieśnicze rozpadają się z powodów biologicznych: mężczyzna o wiele dłużej jest czynny i atrakcyjny seksualnie od kobiety. I powoduje to tragedie osobnicze- ale też i ogromny koszt społeczny. Bo rozpad rodziny to również koszt. Ogromny koszt! Proszę to sobie samym uzmysłowić – argumentuje.

Myślicie, że jakakolwiek dziewczynka powinna usłyszeć od własnego ojca podobne poglądy na temat płci?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (472)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 472
Odpowiedz
722 48
zgłoś
gość 12.07.2019 21:00
stary parchol
Odpowiedz
855 53
zgłoś
Gość 12.07.2019 21:01
Obrzydliwy jest.
Odpowiedz
653 51
zgłoś
Gość 12.07.2019 21:01
niech on juz zamilknie
Odpowiedz
934 55
zgłoś
gość 12.07.2019 21:01
Najbardziej przerażające jest to, jak wielu młodych facetów się z nim zgadza i popiera
Odpowiedz
786 45
zgłoś
Gość 12.07.2019 21:02
Obleśny stary dziad fujjjjjjjj
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 472