Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radosław Majdan odpiera OBRZYDLIWY ATAK fana Małgoni: "Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców?"

252
Podziel się:

Jednemu z internautów nie spodobała się bliska relacja Radka z synami Rozenek. "A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda?".

Radosław Majdan odpiera OBRZYDLIWY ATAK fana Małgoni: "Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców?"

Majdanowie razem z dziećmi przebywają obecnie na zasłużonych wakacjach. Po wydaniu książki, stworzeniu cateringu dietetycznego i reklamowaniu mat piknikowych, przedsiębiorcza Małgosia znalazła wreszcie chwilę na odpoczynek. Oczywiście nie oznacza to, że Lady Rozenek wzięła sobie urlop od social mediów. Przeciwnie - celebrytka ochoczo relacjonuje swoje wakacje na Instagramie.

Niedawno zachwyciła się zapachem gradu, który spadł w Weronie i dumnie pozowała na balkonie Julii z dramatu Williama Szekspira. Tegoroczne wakacje Majdanów rzeczywiście obfitują w przygody, serwujące potężną dawkę adrenaliny. Małgosia z pewnością na długo zapamięta naukę obsługiwania dmuchanego jednorożca, który ostatecznie nie dał się ujarzmić. Spektakularny upadek do wody uwiecznił na nagraniu zadowolony Pysiula.

Rozenek pozostała w basenowym klimacie i na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym Radosław pluska się z synem Małgosi. Komentujący zwrócili uwagę na szczególną więź, jaka łączy byłego piłkarza z chłopcem. Dla niektórych internautów była to doskonała okazja na wbicie szpili zgranej rodzince:

A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia? - dociekał internauta.

Na komentarz wywołujący do tablicy biologicznego ojca chłopców, Jacka Rozenka, ostro zareagował sam Pysiula:

Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny, a może chamski.... Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu - zauważył przejęty Radosław.

Uważacie, że Majdanowie powinni w ogóle tłumaczyć się internautom ze swojej patchworkowej rodziny?

KOMENTARZE
(252)
Gość
3 lata temu
Fajnie,że mają dobry kontakt z ojczymem.
Gość
3 lata temu
Czy na prawdę ludzie aż tak nie mają swojego życia?
Gość
3 lata temu
Ludzie stali się tacy przemadrzali i bezczelni w Internecie..
Gość
3 lata temu
Nie ma własnych dzieci więc na pewno może im poświęcić dużo czasu i miłości. Widać że chłopcy się z nim dogadają
Gość
3 lata temu
Ja na miejscu Radosława w ogóle nie odpisywałabym na taki zaczepny komentarz
Najnowsze komentarze (252)
Gość
3 lata temu
Fajnie że tak dobry kontakt mają nic tylko źyczyć im wiele wspaniałych chwil
Gość
3 lata temu
Radzio ma rację
gość
3 lata temu
To fakt - nigdy nie widziałam zdjęcia z ojcem, ale nie ma się co dziwić, ojciec mądrzejszy i się nie lansuje w mediach
Anna
3 lata temu
Dobrze, ze Radek je akceptuje i kocha a one jego. Chyba tak lepiej aniżeli dzieci nienawidzilyby partnera/ męża własnej mamy? Mnie tez lubią synowie partnera, młodszy tez czasem się przytula czy coś. Ale mama to mama a tata to tata. Fajnie być ich przyjacielem
gość
3 lata temu
Czasem nawet Radzio coś mądrego powie. Szacun dla niego!
Gość
3 lata temu
Blisko ,coraz bliżej , tylko nie mów nikomu!!!!!!
gość
3 lata temu
Małgosiu No co ja ma ci napisać No jedteś fajna kobieta z klasa i humorem ...jestes zabawna❤️
Gość
3 lata temu
Mają lepszego ojczyma niż ja ojca
gość
3 lata temu
ja uważam,ze tworza fajną rodzinę!Radek widać dobre ma relacje z chłopcami!!!nie jedno dziecko nie ma tak fajnego rodzica prawdziwego!
gość
3 lata temu
Brawo Majdan !!!
Gość
3 lata temu
Im więcej uwagi i miłości otrzymują Ci chlopcy tym lepiej dla nich, od taty, mamy, przyjaciół i rodziny, o czym tu debatować..
Gość
3 lata temu
Dziwię się, że wdają się w pyskówki z hejterami. Przecież w naszym wspaniałym katolickimi kraju, powinien albo molestować albo lać te dzieciaki. To byłoby ok. 🤦‍♀️
gość
3 lata temu
Ludzie to są naprawdę koszmarni i te ich komentarze, uwagi , pytania . Niestety to jest cena za bycie obecnym w mediach społecznościowych.
Gość
3 lata temu
Brzydka, nudna i nie umie pływać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie