Poniedziałek 15.07.2019 19:15

Romanse, rozstania i klucze do mieszkania - tak "Taniec z Gwiazdami" zmienił życie jego uczestników (ZDJĘCIA)

Taniec z Gwiazdami Justyna Żyła Reni Jusis Dominika Tajner Kinga Rusin Małgorzata Foremniak Aneta Zając Katarzyna Cichopek

Taniec z Gwiazdami można uznać za telewizyjny fenomen. W Polsce pierwszy odcinek wyemitowano na antenie TVN w 2005 roku i od tego czasu powstały już 22 (!) edycje show, z czego dziewięć na antenie Polsatu. Choć w tanecznych zmaganiach od dawna próżno szukać prawdziwych gwiazd, program i tak cieszy się ogromną popularnością.

Wyniki oglądalności są na tyle zadowalające, że Polsat postanowił po raz kolejny zarobić na sprawdzonym formacie. W nowej edycji zobaczymy m.in. kulinarnego celebrytę, Damiana Kordasa oraz wnuczkę byłego premiera, Monikę Miller. Na parkiecie pojawi się również Reni Jusis, o której ostatnio głośno było za sprawą rozwodu z Tomkiem Makowieckim.

Patrząc na historie, jakie rozgrywały się w Tańcu z Gwiazdami i po jego zakończeniu, można śmiało wysnuć teorię, że taneczny show ma nie tylko aspekt rozrywkowy, ale i terapeutyczny. Część uczestników bierze w nim udział, aby symbolicznie zamknąć jakiś etap w swoim życiu czy odnaleźć "zagubioną kobiecość". Wielu z nich na parkiecie odnalazło miłość, a innym program niestety przyniósł pecha.

Zobaczcie, czyje życie najbardziej zmieniło się po udziale w TzG:

« Poprzednie 1/11

Taniec z Gwiazdami zmienia życie uczestników

2Taniec z Gwiazdami zmienia życie uczestników