Wtorek 16.07.2019 08:45

TYLKO NA PUDELKU: 20-letnia Sylwia Przybysz JEST W CIĄŻY? "W Boże Narodzenie poinformowała rodzinę, że chcą z Jaśkiem starać się o dziecko"

Sylwia Przybysz Taniec z gwiazdami Jan Dąbrowski Deynn

TYLKO NA PUDELKU: 20-letnia Sylwia Przybysz JEST W CIĄŻY? "W Boże Narodzenie poinformowała rodzinę, że chcą z Jaśkiem starać się o dziecko"

Kariera Sylwii Przybysz zaczęła się typowo dla utalentowanych muzycznie osób dorastających w dobie Internetu - od wrzucania coverów popularnych utworów do sieci. W przeciwieństwie do wielu rówieśników, Sylwia jednak nie spoczęła na nagrywaniu własnych interpretacji cudzych utworów i na przestrzeni lat nagrała aż trzy albumy studyjne, dzięki którym na swoim instagramowym koncie zgromadziła ponad milion obserwatorów. Ogromne zasięgi zaowocowały intratnymi kontraktami reklamowymi. Między innymi udało jej się wygryźć Deynn z kampanii reklamowej "perfumerii".

Zobacz: Wiemy kto zastąpi Deynn w kampanii "perfumerii"! FAJNIEJSZA OD MARITY?

Sylwia od kilku lat związana jest z Janem Dąbrowskim. Chłopak pomimo młodego wieku zgromadził półtora miliona followersów nie tylko na Instagramie, ale także na YouTubie. W świecie Internetu uważany jest za jednego z najlepszych twórców. Para nie przepuszcza żadnej okazji do promowania się w mediach. Ostatnio lansowali się na kanapach śniadaniówki.

Zobacz: Sylwia Przybysz i JDabrowsky umacniają swoją pozycję "power couple" pod studiem "Pytania na Śniadanie"

Ich działania promocyjne opłacają się. Sylwia Przybysz jest rozchwytywana przez producentów niemal wszystkich programów telwizyjnych. Niestety, gwiazda musiała zrezygnować z zaproszenia do udziału w Tańcu z gwiazdami. Tłumaczyła to wówczas "prywatnymi sprawami".

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Sylwia Przybysz też miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". "Prywatne sprawy wywróciły jej życie do góry nogami"

Jak udało nam się ustalić, "prywatne sprawy", które pozbawiły Przybysz szansy wytańczenia kryształowej kuli w Polsacie to... ciąża. Znajomy 20-latki nie ma wątpliwości, a sama Sylwia ponoć się z tym nie ukrywa:

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - zdradza osoba z otoczenia gwiazd w rozmowie z Pudelkiem.

To jednak nie wszystko. Przybysz ponoć wypytuje znajomych o imiona dla dzieci:

Sylwia ostatnio wypytuje znajomych o imiona dla dzieci i bardzo się stresuje, czy będą z Jaśkiem co do tego zgodni - donosi nasze źródło.

Wygląda na to, że niedługo na świat przyjdzie "pierwsze dziecko Internetu". Też jesteście podekscytowani?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (336)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 336
Odpowiedz
1014 26
zgłoś
Gość 16.07.2019 08:45
Kto to ?
Odpowiedz
37 22
zgłoś
gość 16.07.2019 08:46
troche za wczesnie ale widac ze sie kochaja
Odpowiedz
472 45
zgłoś
gość 16.07.2019 08:46
Pudel łyknął przelew i ociepla Patosmyraldę. Już codziennie newsy z duupy o tej wywłoce.
Odpowiedz
291 21
zgłoś
gość 16.07.2019 08:46
kogo to obchodzi, co za denne niusy na tym pudlu, slabo sie robi, chce starego pudla
Odpowiedz
37 6
zgłoś
Gość 16.07.2019 08:46
Kto to ?????
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 336