Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel M. ROZWODZI SIĘ! "Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło!"

491
Podziel się

"Z Eweliną przez zrobieniem dziecka znałem się półtora miesiąca. Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F**k off z taką dziewczyną!" - opowiedział na Instagramie.

Daniel M. ROZWODZI SIĘ! "Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło!"
bCxwDFLp

Zenek Martyniuk, niekwestionowany król disco polo zaskarbił sobie sympatię fanów nie tylko łatwo wpadającymi w ucho piosenkami o miłości lecz także ujmującą skromnością. Widać, że sukces i pieniądze nie przewróciły mu w głowie, czego niestety nie można powiedzieć o jego jedynym synu Danielu.

Trzydziestoletni jedynak Martyniuków nie ukrywa, że jako ścieżkę kariery wybrał życie na koszt rodziców, zaś oni nie mają serca zmusić go do samodzielności. Zresztą już raz próbowali skłonić syna do przyjęcia odpowiedzialności za swoje postępowanie, niestety, ponieśli klęskę na całej linii.

bCxwDFLr

Daniel wprawdzie poślubił Ewelinę, którą wcześniej zapłodnił, jednak szybko dał jej do zrozumienia, co o tym wszystkim myśli. Wyszczególnił jej swoje pretensje na dzień przed sylwestrem, trzymając ją na mrozie przed domem. Przy okazji oberwało się też sąsiadom za ujawnienie w rozmowach z dziennikarzami, że u Daniela i Eweliny awantury domowe były na porządku dziennym, podobnie jak narkotyki.

Ewelina w trosce o bezpieczeństwo swoje i dziecka uciekła od męża do rodzinnego domu w Wielkopolsce i tam, w szpitalu w Kole urodziła córkę.
Relacje Daniela z teściami stały się w tym czasie tak napięte, że gdypojechał do szpitala odwiedzić córkę oraz żonę, którą przy okazji "częściowo przeprosił", wolał nocować w hotelu niż w domu teściów.

Ostatecznie wszystkich przywołał do porządku kościelny miejscowej parafii, ostrzegając w tabloidzie, że jeśli młodzi się nie pogodzą, to ksiądz nie wyda karteczki z zezwoleniem na chrzest i się zrobi wstyd na całą Polskę.

bCxwDFLx

Dla zachowania pozorów skłóceni małżonkowie położyli uszy po sobie, udając wielkie rodzinne pojednanie, jednak entuzjazmu nie wystarczyło na długo.
Po kilku tygodniach mieszkania z żoną i córką, Daniel znów poczuł się zmęczony życiem rodzinnym, co dał do zrozumienia Ewelinie tak dobitnie, że znów wystraszona uciekła z dzieckiem do rodzinnego domu w Russocicach.

W międzyczasie Daniel, który postanowił zostać gwiazdą Instagrama, poinformował fanów o swoich najbliższych planach, obejmujących przede wszystkim rozwód.

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu! - wykrzykiwał agresywnie na Instastory. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko! Z Eweliną przez zrobieniem dziecka znałem się półtora miesiąca. Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F**k off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać, To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? Po czym jak jej matka się dowiedziała, to wpadła w furię, k***a. Ewelina mówiła: "Daniel, zabierz mnie z tego domu", bo jej dom jest domem pełnym psycholi. Córkę swoją kocham, oczywiście, chciałbym ją zabrać jak najdalej od tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Pewnie córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia. Nie jesteśmy już z Eweliną razem, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d*pie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię jak Ewelina, to jest k***a słodki? Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło!

Wpadlibyście na to, że nie ma na myśli siebie...?

bCxwDFLy
bCxwDFLz
bCxwDFLS
KOMENTARZE
(491)
Gość
11 miesięcy temu
Już myślałam, ze zakończy się ten cyrk. Dziewczyno ciesz się! Życie dało ci druga szanse, jeszcze to docenisz.
Gość
11 miesięcy temu
Bez komentarza
gość
11 miesięcy temu
"każdy przecież wie, jak sie zabezpieczyć"....
bCxwDFLT
Gość
11 miesięcy temu
Większe szczescie nie mogło jej spotkać, uwolni się od tego patusa, z zawodu syna.
gość
11 miesięcy temu
Facet,nie chcesz mieć dzieci,to się zabezpiecz,w ostateczności możesz się podwiązać . Zawsze całą sprawę zwalajcie na kobiety,No nieładnie 👎🏻
Najnowsze komentarze (491)
Gość
10 miesięcy temu
Totalne ZERO! DNO!
gość
10 miesięcy temu
Dziewczyno los ci sprzyja ,a dlatego że się uwolnisz od tego przygłupka pastucha, i niech placi alimenty.Jestes ładną dziewczyną i wiem że sobie życie ułozysz i będziesz szczęsliwa.A ten pózniak nigdy nie będzie szczęsliwy,to go zgubi i żle skończy.
Jaga
10 miesięcy temu
Pieniądze są tylko dla mądrych ludzi. Żałosny synek bogatego tatusia.
gość
10 miesięcy temu
To czy dziewczyna miała parcie na szkło czy nie jest matką twojego dziecka i powinieneś mieć dla niej szacunek . Nie trzeba być razem ale takie słowa z ust faceta o kobiecie świadczą dobitnie, że jesteś du....em. Daleko Ci do ojca.
gość
10 miesięcy temu
Jakoś nie zauważyłam ,żeby ona miała parcie na szkło!!!! Ten typ jest powalony!!!
Gość
10 miesięcy temu
Pato fest
gość
10 miesięcy temu
" Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać, " - każdy tylko NIE ON ?
Gość
10 miesięcy temu
Ksiądz zrobi wstyd na całą Polskę nie chrzcząc dziecka? A co to za wstyd nie ochrzcić dziecka? I jak robi się wstyd na całą Polskę? W Internecie, to robi się wstyd na cały Świat, a nie Polskę.
bCxwDFLL
Gość
10 miesięcy temu
Musiałby gwałciciel porwać to dziecko i wyjechać z nim gdzieś, gdzie nikt go nie zna.
Gość
10 miesięcy temu
No tak dziewczyny wina, wiatr ją zapylił.
słuchacz
10 miesięcy temu
Ostatecznie wszystkich przywołał do porządku kościelny miejscowej parafii, ostrzegając w tabloidzie, że jeśli młodzi się nie pogodzą, to ksiądz nie wyda karteczki z zezwoleniem na chrzest i się zrobi wstyd na całą Polskę. ???
Gość
10 miesięcy temu
Przynosi wstyd ojcu
Gość
10 miesięcy temu
Chory facet
Gość
10 miesięcy temu
Boże Jak można być takim pustym człowiekiem Współczuje rodzicom skromnym pracowitym i uczciwym ludziom
...
Następna strona
bCxwDFMn