Środa 17.07.2019 11:30

Kto ma lepszy gust: Irina Shayk czy Lady Gaga? (ZDJĘCIA)

Lady Gaga Irina Shayk modapudelek

Irina Shayk i Lady Gaga jeszcze rok temu zdawały się być w koleżeńskich stosunkach. Podczas gdy modelka cieszyła się domową sielanką u boku Bradleya Coopera, piosenkarka zacieśniała z nim więzi przy okazji promocji Narodzin gwiazdy. Niestety, wraz z nadejściem sezonu nagród sytuacja wymknęła się spod kontroli. Punktem kulminacyjnym rosnących między celebrytkami napięć była gala rozdania Oscarów, na której Gaga i Cooper dali wyjątkowo intymny występ, nie zważając na obecność Shayk na widowni.

Zobacz też: Mel B krytykuje Lady Gagę za zmysłowy występ z Cooperem na gali Oscarów: "Złamała babski kodeks!"

Lady Gagę i Bradleya Coopera poniosło. "Co to było? Irina powinna dostać Oscara!" (KLIKA PUDELKA)

Choć żadna ze stron oficjalnie nie skomentowała sprawy, amerykańskie media prześcigają się w kolejnych doniesieniach na temat miłosnych zawirowań w życiu Coopera. Według magazynu InTouch Shayk zdążyła już się wyprowadzić z domu wieloletniego partnera, a jej miejsce zajęła Gaga. Informatorzy tabloidów donoszą też, że piosenkarka pozbyła się ubrań rywalki, a półki zapełniła elementami własnej garderoby.

Zobacz też: Lady Gaga WYRZUCIŁA RZECZY Iriny Shayk z domu Bradleya Coopera? "Nie marnuje czasu"

Z okazji skandalu postanowiliśmy porównać stylizacje obu rywalek z ostatnich paru miesięcy. Która ma lepszy gust?

Zarówno Irina, jak i Gaga na co dzień lubią chodzić w prostych koszulkach. Pierwsza wybiera jednak wersje od Burberry za ponad tysiąc złotych, a druga - rockowe, wyciągnięte t-shirty vintage.

2Zestaw z t-shirtem

Getty Images