Trwa ładowanie...
Przejdź na

7-letnia Blue Ivy wystąpiła w teledysku Beyonce do piosenki promującej "Króla Lwa". Jak wypadła? (FOTO)

135
Podziel się

Diwa zgodziła się na udział córki w klipie ze względu na "specjalny przekaz utworu i filmu". Dobry pomysł na promocję?

7-letnia Blue Ivy wystąpiła w teledysku Beyonce do piosenki promującej "Króla Lwa". Jak wypadła? (FOTO)
bDIKKVIl

W ciągu trwającej od ponad dwóch dekad kariery Beyonce i Jay-Z udowodnili, że potrafią spieniężyć dosłownie każdy aspekt swojego życia, łącznie ze... zdradą niewiernego rapera. Choć najpotężniejszej power couple na świecie udało się stworzyć prawdziwie imperium, dzięki któremu co roku inkasują setki milionów dolarów, ambitne małżeństwo wciąż nie ma dość i dalej angażuje się w kolejne projekty, kreując się przy tam na niemal boskie istoty.

Niedawno piosenkarka poszerzyła swoją działalność artystyczną o kolejne obszary, użyczając głosu jednej z głównych bohaterek w długo oczekiwanej animacji disneyowskiego Króla Lwa. Przy okazji światowej premiery w sieci ukazała się właśnie piosenka promująca obraz, nagrana przez samą Beyonce. Do singla Spirit powstał iście epicki teledysk nakręcony w Afryce, w którym oprócz artystki wystąpiła również jej 7-letnia córka, Blue Ivy. W rozmowie ze stacją ABC Beyonce przyznała, że zależało jej na udziale córki w projekcie ze względu na "specjalny przekaz", który niesie za sobą zarówno film, jak i utwór.

bDIKKVIn

Jako matka przyznam, że rodzina jest dla mnie największym priorytetem - powiedziała. Nie ma wiele filmów, na które rodzice mogą pójść z dziećmi i poczuć tak podniosły klimat, jak na Królu Lwie. Filmów ze specjalnym przekazem, dzięki którym mogą przekazać swoim pociechom pewne dziedzictwo. Dorastałam na Królu Lwie. To pierwszy film Disneya, który doprowadził mnie do łez.

Co więcej, 37-latka uznała klip do piosenki Spirit za "lekcję z dziedzictwa Czarnego Kontynentu".

Koncepcja teledysku polega na pokazaniu idealnego obrazu, jaki namalował Bóg, tworząc naturalne piękno przyrody - powiedziała. To piękno koloru, piękno melaniny, piękno tradycji. To było ważne, abyśmy nie byli tylko zainspirowani Afryką, ale faktycznie uwzględnili ją i nauczyli się z dziedzictwa Czarnego Kontynentu.

bDIKKVIt
Zobacz także: Zobaczcie, jak wypadła 7-letnia Blue Ivy w teledysku do piosenki Spirit:
bDIKKVIu
bDIKKVIO
KOMENTARZE
(135)
Miley
2 lata temu
Zawsze się zastanawiam, jak to możliwe, że mężczyźni zdradzają takie kobiety. Przecież Beyonce dla większości to ideał. Mam taką przyjaciółkę. Piękna, zabawna, a mąż ją zdradzał. Musiała nawet wynająć prywatnego detektywa - detektyw Skrzypek, żeby zebrać wszystkie potrzebne papiery do rozwodu z orzekaniem o winę.
Gość
2 lata temu
Strasznie do niej podobna jakby ta nie miała tyle tapety to identyczne
Anna
2 lata temu
jak ojciec!
bDIKKVIP
Gość
2 lata temu
Beyonce w jej wieku wygladala bardzo podobnie, moim zdaniem wyrosnie na piekna kobiete :)
m
2 lata temu
Coraz ładniejsza się robi! Zobaczycie jaka z niej jeszcze ładna dziewczyna będzie!
Alex
2 lata temu
Take mala I juz w peruce...
gość
2 lata temu
Slaba piosenka, Bey juz dawno odleciala
Gość
2 lata temu
Beyonce też Uroda nie grzeszy. Mała może się jeszcze bardzo zmienić
Gość
2 lata temu
Bey jakaś taka zwalista się zrobiła. Ivy coraz ładniejsza. A piosenka kiepkskaaaa 🤦‍♀️
gość
2 lata temu
Nie przesadzyjmy, beyonce tez nie jest za piekna
Gość
2 lata temu
Czarnych to żenująca rasa pod małp
Gość
2 lata temu
Wydaje się strasznie podoba do Jay Z . Ale zobaczcie zdjęcia jak Beyonce była mała, tez tak podobnie wyglądała ! Wiec może się młoda wytrze hihi
Gość
2 lata temu
Afryka przyroda zwierzęta i tania siła robocza ale moźe zaczną w końcu zarabiać jak w europie
bDIKKVIH
gość
2 lata temu
Z jednej strony- afrykańskie korzenie są powodem do sumy a z drugiej wybielanie skóry i prostowanie i rozjaśnianie włosów. Jak jest taka dumna to niech chodzi jak ja Pan Bóg stworzył. Z szerokim nosem etc.
...
Następna strona
bDIKKVJj