Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zenek Martyniuk jest wściekły na syna. "Ma nadzieję, że Danielowi się poukłada w głowie"

197
Podziel się:

"Jedynie Danusia może teraz coś zdziałać". Ostatnia nadzieja w mamie?

Zenek Martyniuk jest wściekły na syna. "Ma nadzieję, że Danielowi się poukłada w głowie"
bEDwAYbp

Kiedy wydawało się, że telenowela w rodzinie Martyniuków skończyła się względnie szczęśliwie, a ślub Daniela z matką swojego dziecka, którą "czule" nazywał nimfomanką, pogodzi zwaśnione rodziny, dowiedzieliśmy się, że małżeństwo właśnie chyli się ku upadkowi.

bEDwAYbr

Tak oto iluzja szczęścia pryska na oczach fanów rodziny Martyniuków i ku niewątpliwiej rozpaczy rodziców Daniela, którzy ledwo zdołali opanować trudną sytuację i załagodzić napięcia potęgowane przez ich syna. Ale nie na długo, Daniel przez media społecznościowe wciąż informuje o intymnych szczegółach swojego życia.

Wieść o rozwodzie Daniela i Eweliny elektryzuje media, a te próbują dotrzeć do sławnego ojca i poprosić go o komentarz. Sam Zenek unika komentowania sytuacji, ale robią to za niego znajomi. Jak udało się dowiedzieć Super Expressowi, król disco polo jest zdruzgotany.

Jest wściekły na syna i się nie odzywa. Jedynie Danusia może teraz coś zdziałać. Daniel jest z nią bardzo związany i liczy się z jej zdaniem. Przecież to ona ustalała szczegóły ślubu, jeżdżąc do Wielkopolski, do rodziny synowej. Ma nadzieję, że Danielowi się poukłada w głowie, a Ewelina wybaczy mu ostatnie wyskoki. Trudniej zapewne będzie przekonać jej rodziców, ale przecież skoro młodzi planowali wspólne mieszkanie z dala od obu rodzin, to najważniejsze, aby oni się ze sobą dogadali - mówi źródło tabloidu.

Trudno uwierzyć w to, że syn gwiazdora uratuje tę rodzinę. A może dla jej dobra faktycznie powinien rozwieść się z Eweliną?

bEDwAYbx
bEDwAYby
bEDwAYbS
KOMENTARZE
(197)
Gość
2 lata temu
Zauważyliście, ze ani ona ani nikt z jej rodziny nigdy publicznie nie komentowali sytuacji? I to niby ona ma parcie na szkło.
Gość
2 lata temu
Nie kumam. Typka pewnie nie bylo caly czas przy wychowywaniu syna bo jest wielka gwiazdą disko polo, wszystko najpewniej odwalała przy nim matka. A że mieli hajsy go jakoś latwiej było dziecku kupić cokolwiek niż tłumaczyć jak powinno się żyć i postępować. Takie mam wrażenie bo ten syn jest na maksa rozpuszczony
Gość
2 lata temu
Oni już nie powinni ze sobą być. To się na nic nie zda. Unieszczęśliwią siebie i dziecko
bEDwAYbT
Angeeeee
2 lata temu
Niech ta dziewczyna z dzieckiem ucieka od niego jak najdalej.
gość
2 lata temu
Dziewczyno uciekaj od tego rozkapryszonego ćpunka. I wydoj go co do grosza
Najnowsze komentarze (197)
gość
2 lata temu
Fajny cycek ma ta panna!
gość
2 lata temu
Nie dawaj mu pieniędzy to zobaczy jak to jest
Gość
2 lata temu
Ach ten przekorny 😊 los
Gość
2 lata temu
Ach ten przekorny 😊
Gość
2 lata temu
Takiego Danielka, to ojciec się boi. Kasę słał , śle i słać będzie. Jak nie to mu Danielem pokaże jego miejsce ( kolegów ma pewnie ciekawych, a i sam spod ciemnej gwiazdy)..... Znam taki typ i nic dobrego, to nie wróży. Zenek bedzie harał, aż na scenie padnie. A ta jego Danusia, to kocha tylko synalka, a Zenuś to jej co najwyżej za bankomat dla synusia służy.
Gość
2 lata temu
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska byli małżeństwem niecały rok.
gość
2 lata temu
Pani Zenku, odetnie go Pan od kasy i niech idzie do roboty bo chłopcu się w glowie poprzewracalo. Ludzie nawet jak osiągacie sukcesy to nie dajcie swoim dziecia zwariować od przybytku!!!
aGNIESZKA
2 lata temu
na niego jak się patrzy, to ma człoiwek odruch wymiotny, a jak jeszcze zaczynasz go słuchać, to...wyrazy współczucia dla rodziców tej biednej dziewczyny, która z nim zaciążyła/ w niezłe bagno wdepnęliście ...
bEDwAYbL
Gość
2 lata temu
Wyłotosił jej bimbały I zistawił
Gość
2 lata temu
Odciąć synusia od pieniedzy i się nie wtrącać. Albo się zejdzie i dogada z żoną, albo rozstaną. Przestanie chloptas rumakowac jak będzie trzeba zapitalac na rodzine
Gość
2 lata temu
Największa porażka Zenka. Bardzo przykre
gość
2 lata temu
Panie Zenku! Nie ma się co wściekać. Niech Pan ratuje syna. Wszyscy widzimy, że jemu potrzebna jest terapia. Ośrodek zamknięty. I to nie jedna. Odciąć kasę i ubezwłasnowolnić. Pan tego nie widzi? To chory człowiek. Na tym nie koniec. Niech się Pan spodziewa jeszcze lepszych ekscesów. Życzę mądrych decyzji i wytrwałości.
Gość
2 lata temu
Odciąć gościa od kasy i zaraz mu się 2 głowie poukłada,jak sam będzie musiał na życie zarobić
Gość
2 lata temu
Zenek,oddaj go na leczenie! On ma obłęd w oczach!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwAYcE
bEDwAYcF
bEDwAYcG
bEDwAYcH
bEDwAYcI
bEDwAYcn