Meghan Markle i Beyonce DWUKROTNIE złamały protokół na premierze "Króla Lwa"!

48
Podziel się

Kolejny dzień, kolejne doniesienia o błędach księżnej Sussex. Zdziwieni?

Meghan Markle i Beyonce DWUKROTNIE złamały protokół na premierze "Króla Lwa"!

Meghan Markle i Beyonce spotkały się niedawno na europejskiej premierze Króla Lwa w Londynie. Zdjęcia z wydarzenia szybko obiegły sieć i odbiły się szerokim echem w brytyjskiej prasie. Wyjątkowo intensywnie spekulowano, o czym panie rozmawiały, do tego stopnia, że próbowano nawet odczytać wypowiadane przez nie słowa z ruchu warg. To jednak nie pierwszy raz, kiedy księżna Sussex wzbudza tak duże zainteresowanie, a kilka dni wcześniej pojawiła się na Wimbledonie, aby dopingować z vipowskich trybun Serenę Williams.

Meghan Markle jest też znana z zamiłowania do łamania protokołu i zasad panujących w rodzinie królewskiej. Jeszcze niedawno spekulowano, że księżna nie będzie mogła już dłużej łamać wszystkich reguł, jednak najwyraźniej nie udało jej się wytrwać w tym postanowieniu. Co ciekawe, tym razem w pogwałceniu protokołu pomogła jej nieświadomie właśnie sama Beyonce.

Eksperci dostrzegli w spotkaniu Meghan i Beyonce dwie poważne nieprawidłowości. Pierwszą z nich było powitanie, gdzie panie pocałowały się w policzek i dotykały swoich rąk. Istnieje bowiem znana zasada, że powinno się unikać dotykania monarchów, o czym piosenkarka prawdopodobnie nie wiedziała, bądź zwyczajnie zapomniała.

Drugą kwestią było natomiast spóźnienie Beyonce i Jaya-Z na premierę filmu. Dotarli oni na salę po książętach, co jest kolejnym złamaniem protokołu. Zasady głoszą, że to monarchowie powinni pojawić się na danej uroczystości jako ostatni. Nie powinno oczywiście nikogo zaskakiwać, że Beyonce spóźnia się na jakąkolwiek premierę i chce wejść na salę jako ostatnia, jednak jak widać gwiazda nie do końca przyswoiła królewskie reguły.

Mimo wszystko nie sądzimy, aby Meghan Markle i książę Harry poczuli się urażeni tymi przewinieniami. W końcu księżna raczej nie przejmowała się dotąd królewskimi zasadami i sama łamie je praktycznie na porządku dziennym.

KOMENTARZE
(48)
Gość
7 miesięcy temu
Ten protokół można sobie wsadzić gdzieś już od kilku lat, rodzina królewska to celebryci a nie arystokraci
gość
7 miesięcy temu
ONA NIE JESTA ZADNA KSIEZNA!!!! zwykla aktoreczka, ktora gra role zycia
Gość
7 miesięcy temu
Harry od dawna miał protokół w du... Ostatecznie potwierdził to żeniąc się z Meghan. A monarchii to na rękę. Przynajmniej coś się dzieje i kasa leci.
gość
7 miesięcy temu
te zasady dotyczą chyba królowej i pretendentow tronu w 1 linii a nie zapasowego ksiecia z żona bez tytułu
gość
7 miesięcy temu
Gangsterzy na dworze królowej Anglii! świat na głowie stoi , wszystko sie juz zdewaluowało
Najnowsze komentarze (48)
gość
7 miesięcy temu
Czyli żadna tam z niej księżna Rachel, najwyżej amerykańska aktoreczka. Tylko czemu żyje na koszt brytyjskiego podatnika?
Gość1
7 miesięcy temu
Złamanie protokołu za zwyczajne, ciepłe powitanie. Oni i tak są książętami bez zobowiązań więc ten tytuł tak na serio nic nie znaczy...
gość
7 miesięcy temu
i ok ,,,,,serio ktoś się tym przejmje
Gość
7 miesięcy temu
Megan zupełnie inaczej wygląda. Odchudzanie na siłę zaburza wszystko, a my wierzymy w geny I cuda wianki...
Gość
7 miesięcy temu
Megan na pewno czyta wasze komentarze
Gość
7 miesięcy temu
wielka mi księżna .No proszę..... Jeszcze 70 lat temu takie KSIEZNE pracowały na polu i zbierały bele bawelny
gość
7 miesięcy temu
nikt nie jest urazony ale Pudelek jest Jego to najbardziej dotkneło hahaha
gość
7 miesięcy temu
Hahaha ale problemy
gość
7 miesięcy temu
jakaż ta Bijące jest obleśna, owinęła się w koc ratunkowy, ale cyc musi być na wierzchu, a jej mąż wyjątkowo szpetny, oboje mają narobione w tych gwiazdorskich baniakach, naprawdę ich nie lubię
gość
7 miesięcy temu
do p*****a z nimi za te przestępstwa
gość
7 miesięcy temu
Megan nie złamała żadnego protokołu , cała rodzina królewska tak wita się ze znajomymi zobaczcie ostatnio jak przywoła się Willi na finale tenisa i takich sytuacji można dużo przetaczać . To zwykła nagonka na Meg ...szkoda bo dziewczyna mądra wykształcona
gość
7 miesięcy temu
Sorry ale to zwykła nagonka - Meghan nie złamała żadnego protokołu , WWilli , Harrry czy nawet Karol z Kamilą też tak witają znajomych od dawna . Meghan to mądra wykształcona kobieta , która nikogo nie gra jak Kate , która wiecznie naśladuje DIane i jest sztywna do bólu
gość
7 miesięcy temu
Czego się spodziewać bo bambusowej queen b
gość
7 miesięcy temu
tylko że Bey nie jest poddaną Meg, to nie jest jej księżna czy jej panująca monarchia.