Celebryci na otwarciu "Spritz Baru" nad Wisłą: Barbara Kurdej-Szatan, Ada Fijał, Marieta Żukowska (FOTO)

80
Podziel się

Zobaczcie, jak się bawili w duchu włoskiego Aperitivo.

Celebryci na otwarciu "Spritz Baru" nad Wisłą: Barbara Kurdej-Szatan, Ada Fijał, Marieta Żukowska (FOTO)

Wakacje to idealny czas na odkrywanie nowych miejsc, nawet w gąszczu miejskiej dżungli. Doskonale wiedzą o tym celebryci, którzy 10 czerwca pojawili się na otwarciu Spritz Baru przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie. Goście z drinkami w rękach celebrowali 100. urodziny marki Aperol i bawili się w rytm dobrej muzyki. Nowe miejsce na imprezowej mapie stolicy sprostało niemałym wymaganym gwiazd i influencerów, którzy chętnie pozowali do zdjęć i popijali pomarańczowy drink.

Na hucznym otwarciu Spritz Baru pojawili się Marieta Żukowska, Ola Domańska, Basia Kurdej-Szatan, Hanna Lis, Łukasz Jemioł, *Antek Królikowski, Piotr Czaykowski, Basia Pasek* czy Piotr Grabarczyk. Każdy z nich celebrował wspólną zabawę w duchu przybyłego z ciepłych Włoch Aperitivo - idealnego sposobu na spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Słynny włoski Aperol skradł serca konsumentów znad Wisły. To właśnie ten drink popularyzuje w Polsce dobrze znaną we Włoszech tradycję Aperitivo - koktajlu, który pobudza apetyt przed wieczornym posiłkiem. Sensem tego rytuału jest spotkanie towarzyskie przed wspólną kolacją w gronie przyjaciół. Aperitivo składa się z kilku prostych elementów, będących kwintesencją włoskiego dolce vita: wieczór, drink, przekąski, przyjaciele, spotkanie, kolacja. Oznacza to nic innego, jak wieczorne wyjście z przyjaciółmi do baru, gdzie rozpoczyna się życie towarzyskie miasta.

Oprócz towarzystwa, kluczowym elementem Aperitivo jest napój, który musi mieć lekko gorzkawy smak, by zaostrzyć apetyt. Na szczególną uwagę zasługuje coraz chętniej wybierany Spritz, tworzony na podstawie Aperola i prosecco w równych proporcjach, do których następnie dodajemy splash wody gazowanej oraz plaster pomarańczy. Atmosfery Aperitivo można doświadczyć w letnich w letnich ogródkach marki w całej Polsce. Jednym z takich miejsc jest właśnie nadwiślański Spritz Bar, miejsce idealne zarówno dla influencerów, jak i dla spragnionych dobrej zabawy amatorów Spritz Aperolu.

W Spritz Barze przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie nie zabraknie także wydarzeń kulturalnych. Każdy piątek to okazja do zabawy przy setach najlepszych DJ-ów, a soboty przepełnione są występami muzycznych gwiazd. Już 20 lipca wystąpi Reni Jusis, następnie 27 sierpnia Olga Polikowska, 3 sierpnia Rasmentalism, a 10 sierpnia na scenie zobaczymy Buslava. Niedziela została okrzyknięta dniem prawdziwego śródziemnomorskiego świętowania. W ramach Aperitivo Sundays przy zakupie 4 drinków dodawany jest zestaw włoskich przekąsek.

Radakcja Pudelka była na miejscu i miała już okazję poczuć, czym jest prawdziwy Aperitivo. Zdecydowanie warto tam zajrzeć.

Godziny otwarcia Spritz Baru:

Środa - Czwartek 16.00 - 00.00

Piątek 16.00 - 2.00

Sobota 12.00 - 2.00

Niedziela 12.00 - 00.00

KOMENTARZE
(80)
gość
8 miesięcy temu
Pamiętacie gdy pudelek był fajnym portalem wbijającym szpile dokładnie takim celebrytom jak na zdjęciu a nie portalem reklamowym?
Gość
8 miesięcy temu
Ah zarobił pieniążki pudełek xD przelewik poszedł za reklame
Gość
8 miesięcy temu
Chyba wam ze reklame posmarowali i to niezle bo artykol dokladnie napisana przez prowca reklama
Gość
8 miesięcy temu
Pudel się sprzedał.
gość
8 miesięcy temu
"Artykul" BLEH
Najnowsze komentarze (80)
Gość
8 miesięcy temu
Wiadomo gdzie nie isc...
gość
8 miesięcy temu
Huczne otwarcie kanału i odpicowane szczury.
Anita k
8 miesięcy temu
Pudel zapomniales jeszcze karte menu dolaczyc...żenada jaka promo
Tt
8 miesięcy temu
Sami trunkowi i zabawiwi
Tt
8 miesięcy temu
Sami trunkowi i zabawiwi
Prawnik
8 miesięcy temu
Pudelek łamie prawo ponieważ,, art. 36 ust. 3 prawa prasowego, mówi, że ogłoszenia i reklamy w prasie muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią materiału redakcyjnego. ''
Gość
8 miesięcy temu
Przeczytałam "striptiz baru"😀
gość
8 miesięcy temu
Mieszkam we Włoszech i gorzkawy smak to ma Campari a nie Aperol 🙄
gość
8 miesięcy temu
Tacy celebryci, że rozpoznaję tylko Adę Fijała, Oliviera. Ta osoba ze znieruchomiałą twarzą to Lis? A jeszcze pani z reklamy.
gość
8 miesięcy temu
Ale g....
gość
8 miesięcy temu
kim sa te kiru$y
Gość
8 miesięcy temu
Cały ten show biznes zszedł na psy, reszta tego kraju też. To jest zwyczajny bar nad Wisłą, żadna rewelacja stąd też pseudo celebryci, żenada i tylko po to, żeby wyrwać kawałek grosza
Gość
8 miesięcy temu
Ludzie nie wiem jak to można pic - kupiłam we Włoszech bo ładnie wyglądał, to było rok temu, dotąd stoi i nikt z nas nie rusza
gość
8 miesięcy temu
Dramat reklama
...
Następna strona