Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maffashion wsparła Marsz Równości w Białymstoku. Wylała się na nią fala hejtu: "Popierasz zboczenia? ŻAŁOSNA CELEBRYTKA"

264
Podziel się

Popularna blogerka była oburzona reakcją mieszkańców Białegostoku na pierwszą w historii miasta paradę równości. "Boli mnie wszystko, boli mnie serce, że człowiek człowiekowi jest takim wrogiem".

Maffashion wsparła Marsz Równości w Białymstoku. Wylała się na nią fala hejtu: "Popierasz zboczenia? ŻAŁOSNA CELEBRYTKA"
bDmJlWth

Zdjęcia i nagrania z sobotniego Marszu Równości w Białymstoku zszokowały opinię publiczną. Pokojowy przemarsz osób domagających się równych praw dla społeczności LGBT został zaatakowany przez hordy pseudokibiców, które pluły i rzucały niebezpiecznymi przedmiotami w stronę osób uczestniczących w paradzie. Temat rozpalił do czerwoności polski Internet, a część internautów porównała pałające nienawiścią grupy do faszystów z pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Głos w dyskusji postanowiła zabrać również Maffashion, co jest pewnego rodzaju wyjątkiem na tle większości polskich gwiazd, które niestety często boją się zabierać głos w podobnych sytuacjach, głównie ze strachu przed utratą intratnych kampanii reklamowych.

bDmJlWtj

Masakra. Białystok. Dzisiaj. Myślę, że nie muszę się bardziej rozpisywać w tej kwestii. Wczoraj skomentowałam już wlepki z grafiką "Gazety Polskiej". Wstyd! I owszem, będę poruszała zawsze takie tematy. Boli mnie wszystko, boli mnie serce, że człowiek człowiekowi jest takim wrogiem. Oczywiście nie generalizując i nie skupiając się na miejscowości, z której pochodzi owe nagranie. Ludzie! - zaapelowała popularna influencerka.

Naturalnie nie trzeba było długo czekać, zanim w komentarzach pod postem pojawiły się "obrończynie tradycyjnych wartości", w oczach których pseudokibice są "rycerzami normalności".

Popierasz zboczenia? Choroby? A tych ludzi, którzy bronią normalności, obrzucasz błotem?! Odlajkowuje! Śmieszna, żałosna celebrytka - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

bDmJlWtp

Maffashion nie pozostała jej dłużna.

Choroby? Zboczenia? Normalność? Oraz co, kiedy i gdzie błotem obrzucałam? Szczerze, żegnam i z ulgą oddycham. (…) Samo nazewnictwo, jakim się posługujesz... mówi o tym, jak innymi, różnymi ludźmi jesteśmy. Widzisz, a oboje hetero. Co za szok! My - NORMALNI. A tak skrajni! - odpowiedziała na atak homofobki.

Naturalnie pojawiły się także osoby, według których środowiska LGBT zasłużyły sobie na takie traktowanie, ponieważ mogły przecież siedzieć w domach i udawać, że ich nie ma.

bDmJlWtq

Muszą się z tym obnosić? Czy ta tolerancja jest taka super? Niech zachowają tę miłość dla siebie i nie domagają się praw o adopcje dzieci! Mam w swoim gronie różnych znajomych, z różnych kultur, religii i orientacji i wystarczy szacunek. A swoje dzieci chce wychować w tradycyjnej rodzinie - czytamy.

I tę zaczepkę Julia szybko skontrowała.

I myślę, że w tradycyjnej wychowywać będziesz, jeśli twoja rodzina jest taka. Kogoś innego rodzina niech będzie taka, jak on chce - pisze Kuczyńska.

Gratulujemy Maffashion odwagi i liczymy, że da ona przykład innym gwiazdom, aby nie bały się publicznie zabierać głosu w ważnych społecznie sprawach.

bDmJlWtr
bDmJlWts
bDmJlWtK
KOMENTARZE
(264)
Gość
rok temu
Zboczenie to jest Pan R****k i reszta bandy PiS. Oni są gdzieś po drugiej stronie miłości do bliźniego.
Gość
rok temu
Jak patrzę na zdjęcia tych łysych pał, to wiem, ze niedługo będzie ich dużo więcej przez program 500plus. Strach wyjsc na ulice.
Gość
rok temu
Trochę szok co się dzieje
bDmJlWtL
Gość
rok temu
Przestańcie nienawidzić ludzi !!!!
Gość
rok temu
Love and peace.
Najnowsze komentarze (264)
Gość
rok temu
Ale ona niepodobna do siebie
Gość
rok temu
Przepraszam, że tak dopytuję. Kim właściwie jest ta pani?
gość
rok temu
Nienawidze ludzi... Chore... Homosy super , hetero nie normalni... Co za swiat.. Profanacja mszy spoko, nietolerancja homosów zła... ŻAL!!! Co za swiat! Przecież homosexualizm to choroba to nie jest normalne.... Nie wiem co z wami sie dzieje. Ogarnijcie sie serio...
Gość
rok temu
To weź apap ....jak boli
Gość
rok temu
Julia jest super!
Gość
rok temu
Kibice w calej Posce robia pozadki
Gość
rok temu
Brawo kibice
Gość
rok temu
Brawo kibice
bDmJlWtD
gość
rok temu
PISALAM PRAWDE I MOJE WPISY NIE POSZLY
gość
rok temu
ci sami wystawili narodowcow i zmlodych z flagami teczowymi
gość
rok temu
marsze to prowokacje i chała
gość
rok temu
sodomia to sodomia
gość
rok temu
To jest skandal nie ma demokracji w Polsce niech patrzą na kosciół co tam się wyrabia
Emeryt 39
rok temu
Dlaczego nie pokazujecie zdjęć o obrzydliwym zachowaniu LGTB i obrażaniu innych?
...
Następna strona
bDmJlWuf