Niedziela 21.07.2019 14:00

Joanna Krupa w zaawansowanej ciąży oprowadza męża po Gdańsku (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa Douglas Nunes

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że głównym priorytetem w jej życiu jest kariera. Prężna bizneswoman może pochwalić się statusem celebrytki zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, co skutkuje wieloma lukratywnymi ofertami pracy, których modelka rzadko kiedy odmawiała. Ponoć to właśnie odkładanie założenia rodziny miało być gwoździem do trumny jej związku z Romainem Zago, z którym rozwiodła się w 2017 roku.

Krupa ujawnia prawdę o rozwodzie: "Romek nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu"

Niedługo po rozstaniu Joasia spotkała na swojej drodze producenta z Teksasu, Douglasa Nunesa, który okazał się idealnym materiałem na męża i ojca. W Dzień Matki gwiazda nieoczekiwanie podzieliła się z widzami Dzień Dobry TVN szczęśliwą wiadomością, dumnie oświadczając, że spodziewa się z Amerykaninem swojego pierwszego dziecka.

Joanna Krupa chwali się "brzuszkiem Buddy". Fanki: "Dzidziunia rośnie!"

Kilka dni temu "Dżoana" wybrała się z Nunesem do Gdańska, gdzie oprowadziła ukochanego po malowniczych uliczkach, pokazała miejskie zabytki i zabrała na obiad do jednej z restauracji nad Motławą. Para cały czas chodziła za rękę i nie szczędziła sobie uczuć, jednak przyglądając się zdjęciom 40-latki można odnieść wrażenie, że Krupa wyglądała tego dnia na nieco zmęczoną.

Termin porodu Joanny Krupy przewidziany jest na październik. Promienieje?

« Poprzednie 1/14

Joanna Krupa w zaawansowanej ciąży oprowadza męża po Gdańsku

2Joanna Krupa w zaawansowanej ciąży oprowadza męża po Gdańsku