Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciech Szczęsny ośmieszony przez Harry'ego Kane'a! Strzelił mu gola niemal z połowy boiska

50
Podziel się:

Mąż Mariny nie zdążył wrócić do bramki.

Od połowy lipca trwa turniej towarzyski International Champions Cup. Najlepsze europejskie kluby piłkarskie rozjechały się po różnych kontynentach, gdzie sprawdzić swoje umiejętności, mierząc się z innymi klubami.

W niedzielę obył się mecz w Singapurze. Naprzeciw sobie wyszli piłkarze Juventusu i Tottenhamu Hotspur. Dla zawodników z Turynu było to pierwsze spotkanie w okresie przygotowawczym, który nie zaczął się dla nich dobrze. Piłkarze Starej Damy przegrali z Kogutami 3:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

Wojciech Szczęsny wszedł na boisko w drugiej połowie meczu i dwa razy wpuścił piłkę do siatki. Pierwszą bramkę stracił w 65. minucie, kiedy został pokonany przez pomocnika angielskiego klubu Lucasa, a drugą w doliczonym czasie gry.

Wojciech Szczęsny został ośmieszony przez angielskiego napastnika. Harry Kane przelobował Polaka niemal z połowy boiska. Mąż Mariny nie zdążył wrócić na linię bramkową. Błąd Szczęsnego kosztował Włochów przegrany sparing.