Niedziela 21.07.2019 18:45

Celebryci komentują przebieg Marszu Równości w Białymstoku: Julia Wieniawa, Honorata Skarbek, Maffashion, Radek Pestka, Karolina Korwin-Piotrowska... (ZDJĘCIA)

Maffashion Julia Wieniawa Radek Pestka Honorata Skarbek Karolina Korwin-Piotrowska Jan Kietliński Saszan

Wciąż nie milkną echa po sobotnim Marszu Równości w Białymstoku, w trakcie którego doszło do licznych aktów agresji, przemocy i chuligaństwa względem 800 biorących w nim udział uczestników. Zdjęcia i nagrania z przebiegu parady, na których widać, jak kontrmanifestanci wyklinają, biją i obrzucają kamieniami maszerujących, wywołały powszechny strach i wściekłość.

Maffashion wsparła Marsz Równości w Białymstoku. Wylała się na nią fala hejtu: "Popierasz zboczenia? ŻAŁOSNA CELEBRYTKA"

Wśród osób, które postanowiły wyrazić publicznie swoje oburzenie za pomocą social mediów znalazło się kilkoro celebrytów, wykazując się tym samym niemałą odwagą. Na skomentowanie wydarzeń z Białegostoku zdecydowali się między innymi: Maffashion, Julia Wieniawa, Honorata "Honey" Skarbek, Radek Pestka, Karolina Korwin-Piotrowska, Jan Kietliński i Saszan. Każde z nich potępiło skandaliczne zachowanie chuliganów i wyraziło jasny sprzeciw wobec szykanowania i nietolerancji względem osób LGBT.

Pochwalamy postawę osób publicznych, którzy głośno i wyraźnie sprzeciwiają się prześladowaniu oraz dyskryminowaniu wszelkich mniejszości.

« Poprzednie 1/8

Celebryci komentują przebieg Marszu Równości w Białymstoku

2Celebryci komentują przebieg Marszu Równości w Białymstoku