Trwa ładowanie...
Przejdź na

Firma Ewy Chodakowskiej zanotowała 35 PROCENTOWY SPADEK PRZYCHODÓW!

194
Podziel się

By uratować sytuację wprowadzi na rynek kolejny sygnowany jej nazwiskiem produkt?

Firma Ewy Chodakowskiej zanotowała 35 PROCENTOWY SPADEK PRZYCHODÓW!
bCHqZYXp

Ewa Chodakowska w zaledwie kilka lat zbudowała własne imperium medialne, stając się jedną z najpotężniejszych polskich celebrytek. Jej firma, która specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do ćwiczeń, dietetycznych przekąsek oraz wyjazdów treningowych, rozwijała się na tyle dobrze, że dwa lata temu zagwarantowała trenerce 47. miejsce w rankingu najbogatszych Polek. Ostatnio do kolekcji dołączyły stworzone przez nią naturalne kosmetyki, które od kwietnia można kupić w drogeriach Rossmann.

bCHqZYXr

Jak donoszą Wirtualne Media, choć Chodakowska stara się jak może, w końcu w swoim biznesowym raju napotkała pewne trudności. Okazuje się, że koszty operacyjne, które poniosła jej spółka Bebio zwiększyły się rok do roku z ponad 5 milionów złotych w ujęciu porównawczym do ponad 6 milionów złotych, czyli aż o 14 procent. Ponadto, połowę wydatków spółki stanowią koszty usług obcych, które poszły w górę. Wzrosły też nakłady na wynagrodzenia. Przy dużym spadku wpływów i równoczesnym wzroście kosztów operacyjnych istotnie zmalał zatem zysk firmy. Wartość kapitału własnego spadła w ciągu roku z prawie 21 milionów złotych do około 13!

Myślicie, że przedsiębiorcza Ewa już myśli o kolejnym przedsięwzięciu, które poprawiłoby sytuację spółki?

bCHqZYXx
bCHqZYXS
KOMENTARZE
(194)
Gość
12 miesięcy temu
Bo jej produkty są słabe więc co się dziwić :)
gość
12 miesięcy temu
a dużo jej, niech się zwija z tymi płytami i balsamami
Gość
12 miesięcy temu
A kogo na to stać?
bCHqZYXT
gość
12 miesięcy temu
No cóż, niepotrzebnie się rozdrabnia i pozuje na ekspertkę od wszystkiego... Przesyt.
gość
12 miesięcy temu
Lubię z nią ćwiczyć. Leze na kanapie ogladam i pije winko a ona i tak mi mowi ze super !!
Najnowsze komentarze (194)
12 miesięcy temu
Skąd w Was ludzie tyle nienawiści i zazdrości? Zarabia - hejt, traci - hejt, pomaga - hejt .... Nie należę do Gangu Chody i nie jestem też fanką ale to nie oznacza, że powinnam być pozbawiona szacunku do drugiego człowieka, nieważne czy to Pani Ewa Chodakowska czy ktokolwiek inny. Bardzo wam (hejterzy) współczuje, że musicie żyć ze sobą na codzień. Buziaki!
gość
12 miesięcy temu
Obciachowa odobowosc, bylejakie produkty
gość
12 miesięcy temu
Dajcie spokój już tymi fake news. Wyrwane totalnie z kontekstu liczby i informacje. Przecież widać po pułkach sklepowych jak dobrze jej idzie. Jej batony i kosmetyki znikają od razu. Więc gdzie ten upadek?
Gość
12 miesięcy temu
Ludzie wreszcie się poznali na jej pro duk duk tach
Gość
12 miesięcy temu
Zazdrość widzę że przez Was przemawia .Ja tam ćwiczę Ewą i lubię to robić . Nie siedzi na tyłku zarabiając pieniądze ,tylko robi to ciężką pracą .Więc zamiast narzekać ruszcie tyłeczki ;-)
gość
12 miesięcy temu
robi się koszty wyprowadza pieniądze za granicę znaczy się spółka dobrze funkcjonuje czas powiększać zyski;)
Gość
12 miesięcy temu
jak moje dziecko chce coś słodkiego to wolę kupić jej batona Chodakowskiej niż kupę czekoladowego g****a, po którym aż jelito boli. Żele i balsamy lubię, skoczyły się moje problemy ze skórą. Nie jestem jej pato-fanką, ale ta lawina hejtu na forum mnie przeraziła...
Ewa
12 miesięcy temu
Kupiłam dezodorant. Rozczarowanie. W tej cenie mogę mieć 2 sprawdzone od Nivea.
bCHqZYXL
Gość
12 miesięcy temu
Bio a w składzie SLS...sorry ludzie czytają składy
Agnieszka
12 miesięcy temu
W pewnym momencie za dużo Jej było i się wypstrykała, okazało się że można mieć dosyć Chodakowskiej. Fakt, ruszyła tyłki wielu kobietom ale żądza pieniądza była trochę zbyt duża.
Gość
12 miesięcy temu
Chętnie kupię kosmetyk jak zmieni szatę graficzną. Kosmetyków naturalnych na rynku jest sporo a ja nie chce patrzeć na jej zdjęcie pod prysznicem...
Gość
12 miesięcy temu
Nie zapominajmy, że to my (chodzi o ogół) napędzany kasę piłkarzykom, fitnrssspecjalistom, aktorom, muzykom itp. I jeśli ktoś zyje w bogactwie, a my już niekoniecznie to najprościej nie dawać im zarobić. Nie kupujmy od nich, nie oglądajmy. Jeśli się opamiętamy to ich nie będzie. Proste.
Gość
12 miesięcy temu
Po co. Nikt madry i tak nie kupi.
Gość
12 miesięcy temu
Spoko, firma nowa, radzi sobie! Spokojnie ludzie.
...
Następna strona
bCHqZYYn