Wtorek 23.07.2019 10:45

"M jak miłość". Marcel Sabat wziął ślub ze swoją partnerką! Aktor pochwalił się też zdjęciami z wesela (FOTO)

Marcel Sabat M jak miłość

"M jak miłość". Marcel Sabat wziął ślub ze swoją partnerką! Aktor pochwalił się też zdjęciami z wesela (FOTO)

Marcel Sabat kilka dni temu oficjalnie zmienił swój stan cywilny. Aktor znany między innymi z serialu M jak miłość i programu Twoja twarz brzmi znajomo ożenił się ze swoją partnerką, Natalią Filipczuk. Ich związek od początku wzbudzał zainteresowanie i Sabat nie ukrywał, że planuje rychły ślub z ukochaną. W zeszły weekend jego marzenie się spełniło.

Marcela Sabata możecie kojarzyć między innymi z serialu M jak miłość i udziału w popularnym show Twoja twarz brzmi znajomo. Swoją partnerkę, modelkę Natalię Filipczuk, poznał w 2016 roku i od tej pory stali się podobno nierozłączni. Kilka dni temu Marcel Sabat i Natalia Filipczuk powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w ośrodku Zielona Brama w Przywidzu, niedaleko Trójmiasta. Ku uciesze fanów ten ważny moment postanowił uwiecznić także na Instagramie.

Wiadomo już w tym momencie, że panna młoda miała podczas uroczystości dwie sukienki. Marcel Sabat z kolei postawił na klasyczny garnitur. Jak donosi Super Express, świadkiem na ślubie Marcela Sabata i Natalii Filipczuk był inny znany aktor, Dawid Czupryński. Fani mogą go kojarzyć jako Bruno z serialu Na WspólnejFaktem zaślubin i swoimi emocjami związanymi z ceremonią aktor podzielił się na Instagramie, gdzie udostępnił również pamiątkowe zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. 

Kocham Cię Natalio Sabat! To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie - napisał Marcel Sabat na Instagramie.

Żona Marcela Sabata jest modelką i dietetykiem. Ślub jest zwieńczeniem ich trzyletniej znajomości. Co ciekawe, w marcu 2019 roku Marcel Sabat i Natalia Filipczuk wystąpili razem w teledysku do jego utworu, Potrzebuję Cię. Aktor nigdy nie ukrywał, że jest bardzo zakochany w swojej partnerce i od dawna planował się z nią ożenić.

Pudelek serdecznie gratuluje Młodej Parze!

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (126)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126
Odpowiedz
77 15
zgłoś
Gość 23.07.2019 10:46
Nie znam, ale duzo szczecia zyczę!
Odpowiedz
225 19
zgłoś
Gość 23.07.2019 10:46
piekna suknka skromna bez tych przytlaczajacych koronek
Odpowiedz
24 13
zgłoś
gość 23.07.2019 10:47
Pudel ostatnio ciągle pisze o jakiś nieznanych ludziach...nudy!
Odpowiedz
67 12
zgłoś
gość 23.07.2019 10:49
gość: Pudel ostatnio ciągle pisze o jakiś nieznanych ludziach...nudy!
jakiCHś. i to, że ty nie znasz, nie znaczy, że nikt nie zna.
Odpowiedz
14 17
zgłoś
Gość 23.07.2019 10:49
Kim są ostatnio Ci ludzie promowani na Pudelku?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 126