Wtorek 23.07.2019 14:15

Tłum gwiazd na premierze "Pewnego razu w Hollywood": Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Britney Spears z partnerem... (DUŻO ZDJĘĆ)

Margot Robbie Brad Pitt Leonardo DiCaprio Britney Spears Chris Hemsworth Rafał Zawierucha

Produkcja Pewnego razu w Hollywood wzbudzała emocje już od 2017 roku, gdy w mediach pojawiły się informacje, że jednym z wątków przedostatniego, dziewiątego Quentina Tarantino ma być makabryczne zabójstwo Sharon Tate. Gdy okazało się, że do obsady dołączyli Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie, projekt zyskał światowy rozgłos, który zapewnił mu status jednego z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat. Ciekawość polskich widzów dodatkowo rozbudził angaż Rafała Zawieruchy w roli Romana Polańskiego.

Zobacz też: Rafał Zawierucha ZAGRA U TARANTINO! Wcieli się w młodego Polańskiego

Cannes 2019: Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Brad Pitt świętują premierę "Pewnego razu... w Hollywood" (ZDJĘCIA)

Dwa miesiące po canneńskim pokazie filmu nadszedł czas na huczną, hollywoodzką premierę. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek w słynnym TCL Chinese Theatre i przyciągnęło nie tylko gwiazdy obsady, ale też eklektyczny miks pierwszoligowych celebrytów. Poza Robbie, DiCaprio i Pittem, do zdjęć pozowali Chris Hemsworth i Elsa Pataky, Britney Spears z partnerem, siostry Willis, Snoop Dogg i Nick Cave. Na premierze nie zabrakło też Zawieruchy, który jednak nie załapał się na oficjalną sesję, za to udostępnił na Instagramie zdjęcie z Bradem Pittem.

Zobaczcie zdjęcia z premiery Pewnego razu w Hollywood. Film trafi do Polski 16 sierpnia. Wybierzecie się do kina?

« Poprzednie 1/21

Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha, Margot Robbie i Brad Pitt

2Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha, Margot Robbie i Brad Pitt

Getty Images, Instagram