Trwa ładowanie...
Przejdź na

Taco Hemingway przyspieszył premierę najnowszej płyty i udostępnił ją w Internecie! "To moje piosenki i moja decyzja"

51
Podziel się

Artysta zaskoczył fanów na dwa tygodnie przed oficjalną premierą. Na albumie gościnnie pojawił się m.in. Dawid Podsiadło.

Taco Hemingway przyspieszył premierę najnowszej płyty i udostępnił ją w Internecie! "To moje piosenki i moja decyzja"
bCNmWTsR

Filip Szcześniak występujący pod pseudonimem Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Ma rzesze fanów, a jego płyty i bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki.

Raper postanowił zaskoczyć wszystkich i niespodziewanie przyspieszył premierę najnowszej płyty, która była zapowiadana na 9 sierpnia. Album Pocztówka z WWA, lato’19 we wtorek została przez niego udostępniona na jego kanale i platformach streamingowych.

bCNmWTsT

Na Instagramie Filip wyjaśnił powody swojej decyzji.

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hip-hopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Niemniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (...) obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo - pisze muzyk.

Hemingway zapowiedział też, że chce się teraz skupić na kolejnym projekcie.

Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak (...) Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji - dodał.

bCNmWTsZ

Album zawiera 11 utworów. Gościnnie można usłyszeć na nim m.in. Pezeta i Dawida Podsiadło z którym Taco współpracuje od jakiegoś czasu.

Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym. (...) Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato - zachęcił muzyk.

Album jest dostępny na Spotify, Apple Music i Youtube.

bCNmWTta
bCNmWTtb
bCNmWTtu
KOMENTARZE
(51)
Gość
rok temu
Te piosenki sa swietne serio
Gość
rok temu
No i super :)
Gość
rok temu
Podsiadło ♥️
bCNmWTtv
Gość
rok temu
Szanuję. Widać, ze jest artysta i sztuka sama w sobie jest dla niego najważniejsza.
Gość
rok temu
Brzmi nieźle!
Najnowsze komentarze (51)
Gość
rok temu
Ależ on niezależny
gość
rok temu
"raper" ktory robi piosenki...
Gość
rok temu
Tęsknię za starym taco. Nowe kawałki są spoko ale już tak nie siadają jak te stare. T^T
Gość
rok temu
Mój trzynastoletni syn mnie zaznajomil z jego twórczością. Chyba nawet jedna piosenka mi się spodobała. Ale ja z pokolenia, które słuchało Paktofoniki i Kalibra...
Gość
rok temu
Przepraszam kto tego osobnika slucha i oglada
Gość
rok temu
Jejku powiem krotko goryl
Gość
rok temu
Oesu ale ze mnie „oldschool” na stadion jeździłem i kasę na hiphopowe nagrania wymieniałem sraratata. Chyba na nagrania discopolowe. Sorry dla mnie ten gość jest komercją nie artystą, a fejmik wokół niego nakręcają mu tylko dzieci internetu ! Nie lubie jego i jego całego koła wzajemnej adoracji.
Gość
rok temu
Przecież to Modest Amaro.
bCNmWTtn
gość
rok temu
Kto tego g..wna slucha
Gość
rok temu
Ta data dotyczyła wydania fizyka
Gośćgosc
rok temu
A kto go nauczył krótkie nogi wydłużać przez phoshop? Pani Rusin czy jej córka modelka?
gość
rok temu
wysiadło
Gość
rok temu
Co 🦊 widzi w Nim?
Gość
rok temu
Dno
bCNmWTtP