Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartłomiej Misiewicz odpowiada Vedze i zapowiada NOWY POZEW: "Chyba zegarek NIE STARCZY na zadośćuczynienia"

148
Podziel się

Były pupil Antoniego Macierewicza odpowiada na kpiny reżysera. Czekacie na premierę "Polityki"?

Bartłomiej Misiewicz odpowiada Vedze i zapowiada NOWY POZEW: "Chyba zegarek NIE STARCZY na zadośćuczynienia"
bCPyfZYR

Bartłomiej Misiewicz wyraźnie przygotowuje się do potężnej sądowej batalii z Patrykiem Vegą. Niedawno były pupil Antoniego Macierewicza wystosował wobec reżysera pozew, w którym domaga się milionowego odszkodowania i wstrzymania dystrybucji filmu Polityka. Wszystko z powodu wątku młodego i zadufanego w sobie karierowicza, w którym najwyraźniej Misiewicz odnalazł coś ze swojego życiorysu. Od tej pory panowie wymieniają się uwagami głównie za pośrednictwem mediów.

Patryk Vega oczywiście nie pozostaje dłużny Misiewiczowi i już dopatrzył się spisku rządzących, którzy chcą go podobno powstrzymać przed pokazaniem swojego filmu światu. W programie Wydarzenia i Opinie na antenie stacji Polsat News wyraźnie wyśmiał milionowy pozew, twierdząc, że ma zegarek wart dwa razy więcej niż pozew Misiewicza. Nie brakowało też kpin z jego spadku wagi i stwierdzenia, że reżyser jest w stanie udowodnić autentyczność każdej sceny w swoim nowym filmie.

bCPyfZYT

Na odpowiedź drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Bartłomiej Misiewicz wyraźnie jest na bieżąco z kolejnymi wypowiedziami Patryka Vegi, bo po emisji programu z jego udziałem szybko odniósł się do kolejnych wypowiedzi reżysera. Były rzecznik MON zapowiedział tym samym kolejny pozew przeciwko Vedze i napisał, że w tym tempie "zegarek nie wystarczy mu na zadośćuczynienia"...

Ponoć pan Krzemieniecki vel Vega nadal uważa, że może naruszać godność człowieka, bo jest bogatym "artystą". W takim razie dodatkowo będzie musiał zmierzyć się ze sprawą karną, w której zażądam wypłaty przez niego maksymalnej kwoty nawiązki zgodnie z Kodeksem Karnym. (...) P. Patryku jeszcze kilka wypowiedzi i chyba zegarek nie starczy na zadośćuczynienia - napisał Bartłomiej Misiewicz na Twitterze.

Nie pozostało nam nic innego jak czekać na odpowiedź Vegi. Reżyser póki co nie wygląda na razie na specjalnie przejętego pozwem i już zapowiadał, że film w wersji nieocenzurowanej i tak się ukaże, jak nie w Polsce, to w Chinach.

bCPyfZYZ

Czekacie na premierę _Polityki_?

bCPyfZZa
bCPyfZZu
KOMENTARZE
(148)
Gość
rok temu
Obydwoje siebie warci
Gość
rok temu
Wsadzic grubasa spowrotem do wiezienia
Gość
rok temu
Misiewicz, wypad z Polski, do Anglii na zmywak, do Holandii na tulipany. Człowiek bez honoru. W ogóle i nim nie piszcie.
bCPyfZZv
Gość
rok temu
Ten i ten reprezentują dno. Co tu więcej dodawac?
Gość
rok temu
Mowie: dosc bezczelnej postawy lapczywego zera wykorzystujacego plecy i lamiacego prawo !
Najnowsze komentarze (148)
Gość
rok temu
Moim zdaniem takie korespondencje między panami A dokładniej cały ten szał zabraniania dystrybucji filmu w Polsce tylko Panu Patrykowi pomoże i ani trochę nie zaszkodzi ;) jeżeli ze stuprocentową pewnością sceny mają swoje autentyczne odbicie w rzeczywistości warto pójść do kina na ten film;)
gość
rok temu
misiu do pracy. jest etat w ochronie. celebryctwo skończone
As
rok temu
A ja jestem ciekaw tego filmu i chce go obejrzeć.
Gość
rok temu
I gdzie ta tolerancja dla Lgbt, droga homo redakcji?
Gość
rok temu
Przypomina mi to szanowną Panią Izabelę,która na siłę chcę wyrwać kilka złotych od "Kazia" bo pomysły na życie się wyczerpały...
Gość
rok temu
Już czas michu
Gość
rok temu
A tak durniowi niejeden salutował.
Gość
rok temu
KSW 52 -> misiewicz vs vega
bCPyfZZn
Gość
rok temu
Dlaczego tak bardzo boi się emisji filmu? Daje dużo do myślenia 😂
Po co?
rok temu
Jakiś niepoważny jest ten Bartuś. Im więcej plecie o tym, tym większą robi reklamę filmowi. Bardzo dużo ludzi będzie chciało zobaczyć ten film.
gość
rok temu
Vega pokaz tym durniom gdzie raki zimuja! :)
malwa
rok temu
Bartuś tak boi sie tego filmu widocznie cos jest na rzeczy...
poz
rok temu
W jednym i drugim przypadku twarz mówi wszystko...
Osa
rok temu
Promocji filmu ciąg dalszy
...
Następna strona
bCPyfZZP