Czwartek 25.07.2019 17:15

Obwieszeni Louis Vuitton Rubikowie chłodzą się lodami na wczasach z dziećmi (ZDJĘCIA)

Piotr Rubik Agata Rubik

Agnieszka Dygant, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Socha - lista sław, które w te wakacje zdecydowały się na spędzenie długo wyczekiwanego urlopu nad polskim morzem, wydłuża się. Ostatnio do tego grona dołączyli Piotr i Agata Rubikowie, którzy zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas rodzinnego wypadu do Juraty

Zobacz: Gwiazdy wybierają polskie morze, choć mogłyby uciec na Bahamy: Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, Robert Burneika (ZDJĘCIA)

Słynne małżeństwo rozważało ponoć niedawno wzięcie udziału w kolejnym sezonie Ameryki Express. Ostatecznie Piotr stwierdził jednak, że stawki w telewizji nie są już tak atrakcyjne, jak kiedyś. Wygląda na to, że od podrózy przez egzotyczne zakamarki Ameryki Południowej muzyk woli przechadzki po deptaku w Juracie. W towarzystwie małżonki i dwójki uroczych córek 50-latek wybrał się na spacer po polskim kurorcie, podczas którego zrobił zakupy w piekarni oraz obdarował rodzinę smakowitymi deserami lodowymi. Uwagę zwracały drogie dodatki marki Louis Vuitton, którymi obwieszona była zakochana para. Plecak Agaty wyceniany jest na 7400 złotych, podczas gdy torba Piotra to wydatek rzędu 6800 złotych.

Przypomnijmy: Rubikowie o udziale w "Ameryka Express": "Stawki w telewizji tak teraz spadły, że chyba nie ma sensu"

Zobaczcie zdjęcia rodziny Rubików.

« Poprzednie 1/10

Obwieszeni Louis Vuitton Rubikowie chłodzą się lodami na wczasach w Juracie

2Obwieszeni Louis Vuitton Rubikowie chłodzą się lodami na wczasach w Juracie