Magda Cielecka i Bartosz Gelner jednak mają romans? Spędzają wakacje w tym samym miejscu...
magdalena cielecka
25.07.2019 22:00

Magda Cielecka i Bartosz Gelner jednak mają romans? Spędzają wakacje w tym samym miejscu...

Kwitnącą miłość zdaje się potwierdzać komentarz Zosi Zborowskiej. Kiedy doczekamy się wspólnego wyjścia na ściankę?

Podziel się
Dodaj komentarz

Przez lata obecności na polskiej scenie Magdalena Cielecka zdołała wyrobić sobie opinię piękności, której żaden mężczyzna nie jest w stanie utrzymać przy sobie na dłużej. Szczęścia próbowali zarówno Andrzej Chryra jak i Łukasz Garlicki oraz Dawid Wajntraub, jednak z mizernym skutkiem. Od kilku miesięcy mówi się, że gwiazda ma na oku swojego kolegę z pracy, Bartosza Gelnera, który również obdarzył ją zainteresowaniem. Według doniesień Super Expressu para ma spotykać się od zeszłorocznego sylwestra.

Elegancka Magdalena nie spieszy się jednak, aby afiszować się ze swoim związkiem na ściankach, dlatego jej fani muszą doszukiwać się potwierdzeń nowej miłości w życiu aktorki w najdrobniejszych szczegółach zdjęć zamieszczanych na Instagramie. Na szczęście z pomocą ruszyła ekspertka od dzielenia się swoją prywatnością w sieci - Zofia Zborowska.

Rozpoznaje pióro. A nie, to jest mniejsze - skomentowała zdjęcie Cieleckiej z urlopu w Grecji, na którym artystka dzierży "berło" zwieńczone rzeczonym piórem.

Komentarz Zborowskiej miał najpewniej nawiązywać do fotografii na profilu Gelnera (również wykonanej w Grecji), na której aktor pozuje z imponującej wielkości piórem wplecionym we włosy. Zosia jest wieloletnią przyjaciółką Gelnera, więc z pewnością zna detale jego relacji z Magdaleną.

Według Super Expressu Cielecka nie spieszy się do przedstawienia swojego romansu mediom, ponieważ obawia się, jak zostanie on odebrany przez branżę. Jakby nie było, z Bartoszem dzieli ją 16 lat różnicy. Sądząc jednak po jej ostatniej sesji zdjęciowej dla magazynu Elle, na którego okładce po 15 latach ponownie wystąpiła topless, Magda może pochwalić się lepszą formą od niejednej 20-latki. Zgadujemy więc, że bariera pokoleniowa nie powinna być dla niej i Bartosza żadnym problemem.

Myślicie, że uda im się zbudować trwały związek?

(fot. Instagram/@cielecka_magda.official)
(fot. Instagram/@gelner_bartek)
(fot. Instagram/@gelner_bartek)
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
25-07-2019

gośćWypromuje się na niej i ją zostawi.

25-07-2019

Gośćsuper

25-07-2019

gośćzabrała kolege bi i tyle

10-08-2019

GośćŻyczę im szczęścia :)

10-08-2019

Rafał HPrzygoda na rok. Potem jednak mlodsze koleżanki. Jest jednak kolosalna roznica

28-07-2019

GośćJak to powiadają, na starej piczy młody ch*j się ćwiczy.

28-07-2019

GośćMamusia i synuś.

27-07-2019

GośćTeż mam młodszego daje mi dużo frajdy jednego o 15 lat a teraz poznałam o 18 lat młodszego i oni sami mówią że wola starsze kobiety bo młode same nie … Czytaj całość

27-07-2019

GośćLoda ma na zawołanie.

27-07-2019

GośćŁadna ona ładny on 😄😄👌👌