Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Danuty Holeckiej wziął ślub. Szefowa "Wiadomości" TVP była zachwycona: "Danuta kocha tradycję"

99
Podziel się

Ślub Juliana miał miejsce tego samego dnia, co ślub syna Beaty Szydło. Zaskoczeni?

Syn Danuty Holeckiej wziął ślub. Szefowa "Wiadomości" TVP była zachwycona: "Danuta kocha tradycję"
bCGdLWvF

Danuta Holecka to jedna z najważniejszych twarzy "dobrej zmiany". Dziennikarka jest ulubienicą obecnego szefa TVP, Jacka Kurskiego, który w ciągu kilkunastu miesięcy uczynił z niej gwiazdę Telewizji Polskiej. Od tego czasu Holecka została szefową Wiadomości TVP, a jej zarobki swego czasu szacowano nawet na 40 tysięcy złotych miesiecznie. Z czasem dziennikarka nie próbowała już nawet ukrywać swoich sympatii politycznych, co pokazała chociażby jej kłótnia na antenie z Katarzyną Lubnauer.

Poza murami Telewizji Polskiej Danuta Holecka stara się jednak żyć skromnie i raczej unika dzielenia się ze światem swoim życiem prywatnym. Tym razem może mieć jednak powody do radości, bowiem zgodnie z doniesieniami Faktu w minioną sobotę wziął ślub jeden z jej synów, Julian. 25-letni syn Danuty Holeckiej powiedział sakramentalne "tak" w jednym z warszawskich kościołów.

bCGdLWvH

Wyraźnie wzruszona matka z trudem powstrzymywała łzy wzruszenia. Po ceremonii zaślubin para i zaproszeni goście pojechali do jednego z okolicznych hoteli i tam kontynuowali świętowanie. Danuta Holecka nigdy nie kryła swojego przywiązania do wiary i tradycji. Bardzo ucieszył ją fakt, że ceremonia przebiegła bez problemów i obyło się bez przykrych niespodzianek. Podobno Szefowa Wiadomości TVP wraz z mężem powitała ich nawet chlebem i solą.

_**Danuta kocha tradycję. To był piękny ślub**_ - donosi Fakt.

Warto wspomnieć, że Danuta Holecka ma dwóch synów - Stefana i Juliana. Obaj ukończyli studia medyczne na śląskiej uczelni wyższej i wkrótce przeprowadzili się do Warszawy. Nie wiemy niestety, kim jest wybranka syna Danuty Holeckiej. Co ciekawe, ślub syna Danuty Holeckiej miał miejsce tego samego dnia, co ceremonia zaślubin syna Beaty Szydło.

Myślicie, że żona Juliana będzie się dobrze dogadywać z nową teściową?

bCGdLWvN
bCGdLWwi
KOMENTARZE
(99)
Gość
11 miesięcy temu
Jej sposób postępowania i amoralność nie mają nic wspólnego z prawdziwą wiarą.
Gość
11 miesięcy temu
Biedna ta synowa:(
Gość
11 miesięcy temu
Zło powraca, a tego co zrobiłaś nie cofniesz.
bCGdLWwj
Gość
11 miesięcy temu
Bidusia....gdzie ona pracę znajdzie?.....
Gość
11 miesięcy temu
Tacy jak ona są najgorsi własne g zje spod siebie za kasę
Najnowsze komentarze (99)
Nnn
miesiąc temu
Od niedawna ta pani to Danka Koreanka 😁
JebacPis
3 miesiące temu
Parszywa gnida z tej Danki
Gosc
6 miesięcy temu
Pani Holecka ta jej gestykulacja i miny to naprawdę denerwuje oglądającego ja tylko widzę jej gesty i miny i dziwne docinki i uśmieszek .Brak profesjonalizmu druga taka w TVN 24 Pani Smeret też rozwala wszystko , szybko jak karabin maszynowy a w tym czasie tyle wymachów ręki jak na ćwiczeniach.
mors
6 miesięcy temu
Zastanawiam się dlaczego tak wiele jest tych ,,łagodnych,, komentarzy ,zapewne piszą to jacyś specjaliści od mediów i psychologii .Każdy średnio rozwinięty wie że media to szambo ,i to bez względu na to kto i jak rządzi ,żyję już kilka lat i pamiętam ,,autorytety,, dziennikarstwa typu Dziedzic,Broniarek,poprzez ,,mundurowych ,,a skończywszy na tych ,,obiektywnych ,,III RP jak Olejnik .Papugowanie ekspertów którzy zostali oderwani od zasobnych koryt przez obecnych ,,guru RP,, jest żenujące ,wystarczy wspomnieć cenzurowanie wypowiedzi małżonki Komorowskiego czy też chlubne działanie Durczoka .Jak widać WŁADZA zawsze ma swoich pochlebców ,a czasami niemal wszyscy dmuchają w tuby władzy ,a konto rośnie i kariera się rozwija .Zapytam gdzie Holecka zdobywała doświadczenie ,gdzie pracowała ,wszak to kilka rządów i kilku prezesów,jak ją ukształtowano tak ją odbieramy obecnie ,zresztą niczym się nie różni od tych z Polsatu czy TVN-u.Za kasę robi się dużo ,nie zawsze to czy tyle co pod ,,rządami,, wspomnianego Durczoka ,a ja tego osobiście żałuję bo byłoby przynajmniej ,,pieprznie ,, interesująco i zapachniałoby przynajmniej ....bielizną.Reasumując Holecka to wytwór ostatnich 30 lat jak jej wielu podobnych , polityka i newsy zawsze budziły kontrowersje i były interpretowane dowolnie,dlatego śmieszy mnie to zarzucanie jej ,,upolitycznienia,, to jest też jakaś tam ,,specjalna kasta,, nie tak jak ta określona przez panią sędzinę ale jednak też niewiele się zmienia w tym grajdole .Czas biegnie ,panie dojrzewają ,inne panie wypychają te ,,przejrzałe,, a my możemy wylewać na takie Holeckie duże ilości ....nieczystości .
gość
11 miesięcy temu
KOGO toCOS obchodzi? Chyba Jedraszewskiego?bozena
gość
11 miesięcy temu
To jest propagandzistka TVPis a nie dziennikarka!!!!!
gość
11 miesięcy temu
współczuję synowej
gość
11 miesięcy temu
a moze syn holeckiej sie hajtnal z synem szydlo?
bCGdLWwb
gość
11 miesięcy temu
kogo obchodzi syn tej szczekaczki?
gość
11 miesięcy temu
propagandowa prukwa
gość
11 miesięcy temu
nazywanie tego kogos dziennikarka to policzek wymierzony wszystkim innym dziennikarzom.
gość
11 miesięcy temu
holecka to nie dziennikarka tylko jedna wielka porazka
Danka
11 miesięcy temu
Żenująca kobieta!
gość
11 miesięcy temu
sprzedajna prukwa
...
Następna strona
bCGdLWwD