Trwa ładowanie...
Przejdź na

Luxuria wraca do korzeni, "rapując" o używkach: "Podaj whisky. KOKAINA NA STOLIKU"

92
Podziel się:

Ekssłowianka Donatana spełniła swoje groźby i wydała pierwszy utwór muzyczny. Nie dziękujcie, przesłuchaliśmy za Was.

Luxuria wraca do korzeni, "rapując" o używkach: "Podaj whisky. KOKAINA NA STOLIKU"

Swoje pierwsze kroki w show biznesie Kamila Smogulecka znana szerzej pod pseudonimem scenicznym Luxuria Astaroth, stawiała na bosaka jako Słowianka Donatana, dla którego ubijała masło i oblewała się mlekiem w sposób niepozostawiający zbyt wiele przestrzeni dla wyobraźni. Nastoletnia wówczas dziewczyna prędko zachłysnęła się sławą, co zaowocowało słynnym wywiadem u Kuby Wojewódzkiego, w którym wyznała, że "pluje szatanowi w ryj" oraz zdradziła, że najlepszym sposobem na rozkochanie w sobie chłopaka jest dolanie mu do herbaty krwi z okresu.

Telewizja szybko zapomniała jednak o spragnionej sławy Kamili, która w odpowiedzi przerzuciła się na Instagrama, gdzie dokładnie relacjonowała iście dantejskie sceny odgrywające się na zakrapianych imprezach.

Od tamtego czasu w życiu Luxurii sporo się jednak zmieniło. Po bolesnej konfrontacji ze swoją mamą, Kamila postanowiła zapisać się na terapię odwykową. Jak sama przyznała, "pójście do ośrodka było najlepszą decyzją w jej życiu".

Z tym większym niepokojem został odebrany nowy utwór muzyczny Luxurii zatytułowany Pierwy Śnieg. Choć w założeniu piosenka miała być rapowa lub chociaż okołorapowa (a przynajmniej tak była zapowiadana), utworowi najbliżej jest do nurtu typu dance z przedmiejskich dyskotek. Tekst piosenki - równie głęboki co niegdysiejsze wynurzenia Luxurii na kanapach programów TVN-u - traktuje o zażywaniu narkotyków. Można by więc przypuścić, że celebrytka wróciła do swoich starych, destrukcyjnych przyzwyczajeń.

To ostatni sen. Podaj łyski. Pokaż sens. Znów oddamy tlen. Wyjdziemy stąd. Prowadź gdzieś. Widzi milion w niej. Zakręciła okiem weź. Kokaina na stoliku. Sypie pierwy śnieg - słyszymy w jednej ze zwrotek utworu.

Na szczęście, okazuje się, że wersy z "kokainą na stoliku" nie są odzwierciedleniem obecnego życia Luxurii. Dziewczyna zapewnia w opisie klipu, że utwór opisuje jej przeszłe doświadczenia, do których nie zamierza już wracać.

Dokładnie rok temu poszłam na terapię. W dalszym ciągu pracuję nad sobą. Jestem dla siebie dobra, uczę się swoich emocji. Niech moja historia będzie przestrogą i ostrzeżeniem. Tym kawałkiem przeniosłam się w przeszłość, tak było WTEDY - zapewnia w tekście załączonym do klipu.

Niestety, opis ten zapewne nie trafi do większości młodych odbiorców, którzy odczytają rap Luxurii jako promocję imprezowego stylu życia z ciężkimi używkami w roli głównej.

Czy Luxuria nie obawia się, że rapowanie o kokainie może położyć się cieniem na jej nowym wizerunku?

KOMENTARZE
(92)
gość
2 lata temu
Tej Pani już podziękujemy.
Gość
2 lata temu
Poziom Godlewskich i Linkiewicz.
gość
2 lata temu
Jakie musi mieć traumy z dzieciństwa, że ma takie parcie na szkło?
Diva
2 lata temu
Sodoma i Gomora na porządku Dziennym!
gość
2 lata temu
ludzie skad tyle pozytywnych komentarzy na yt ze to super piosenka i sztos??? masakra co te dzieci maja w glowach zeby sie takim syfem zachwycać?
Najnowsze komentarze (92)
Anrajfel
2 lata temu
Co by nie pisać, dziewczyna miała mocne wejście dzięki Donatanowi, tak jak Cleo. Cleo jakoś ścieżka drogi jakoś tam przebiega, bo ciągle coś tam się o niej w mediach przewija, a "Luxuria" ? Z ciekawości się internetów zapytałem o ówczas piękną kobietę, a dziś szkaradę... Szkoda zaprzepaszczonej kariery.
gość
2 lata temu
Co ona sobie zrobiła z twarzą? Napompowana jak balon i wygląda na dorodną 40
gość
2 lata temu
gdzie z tym ryjem androidzie?
Gość
2 lata temu
Świetny kawałek i bit, dziewczyna ma talent do tworzenia a pudelek do pie***enia, niech jej się wiedzie bo super jej to wychodzi, warto posłuchać bo pudel ma w uszach nie powiem co, pozdrawiam :)
gość
2 lata temu
Taka śliczna dziewczyna, oby była szczęśliwa I umiała dobrać sobie przyjaciół. A jej utwór całkiem fajny, lepsze takie zajęcie niż świecić gołym tyłkiem albo ćpać. Dziewczyno oby tak dalej!
gość
2 lata temu
jest sobowtorem ciliana murphy'ego
gość
2 lata temu
i wszystkie maja te ohydne tatoo
Ania
2 lata temu
A dla mnie to kobieta godna podziwu, nie stoi w miejscu, ciągle się rozwija.. nieco kontrowersyjna a zarazem bardzo inspirująca. Po raz kolejny zabrała się za coś co sprawiało jej frajdę. Techniczne wykonanie na wysokim poziomie, miło się tego słucha. Utwór powinien być tak odbierany jak autor sobie tego życzy, pod filmikiem specjalnie Zusje wrzuciła wytłumaczenie dla młodszych. Nie mogę doczekać się kolejnego utworu, który prawdopodobnie pokaże to co jest TERAZ. Pozdrawiam ;-)
Gość
2 lata temu
Jednak na ubijaniu masła można się szybciej czegoś tam dorobić
Gość
2 lata temu
Tragedia. Zgadzam sie poziom Godleskiej
Gość
2 lata temu
Się pogubiła jak Esmeralda
Gość
2 lata temu
Kwadratowa głowa i twarz
gość
2 lata temu
dziolcha opanuj sie ...
gość
2 lata temu
czy tylko ja sie boje jej twarzy ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie