Paweł z "Warsaw Shore" wrócił do matki swojego dziecka? Zabrał ją na kolację w centrum Poznania

85
Podziel się

Młodzi rodzice na nowo zaczęli oznaznaczać się na instagramowych zdjęciach. Dali miłości drugą szansę?

Paweł z "Warsaw Shore" wrócił do matki swojego dziecka? Zabrał ją na kolację w centrum Poznania

Paweł Cattaneo zabłysnął w przestrzeni publicznej jako znany z ognistego temperamentu i słabości do kobiet uczestnik pierwszego sezonu Warsaw Shore. O ile niedojrzałość i skakanie z kwiatka na kwiatek widzowie byli w stanie mu wybaczyć, tak tak uderzenie Ewelony, z którą wówczas był w związki, było dla fanów programu przekroczeniem pewnych granic, a do chłopaka na stałe przyległa już łatka "damskiego boksera".

Ostatecznie Paweł postanowił odciąć się od Warszawy i wrócić do Poznania, gdzie obecnie odmienia zaniedbane ciała swoich klientów jako trener personalny. Przez moment wydawało się nawet, że patocelebryta zmienił swój stosunek do kobiet, a to wszystko dzięki niejakiej Konstancji, która zaimponowała mu ponoć "atrakcyjnością, zadbaniem i wyszukanym słownictwem". Niedługo później (rzekomo) krasomówcza specjalistka od doklejania sztucznych rzęs zaszła z Pawłem w ciążę. Cattaneo był ponoć niezwykle podekscytowany wizją ojcostwa, jednak starczyło mu tej ekscytacji jedynie na dwa miesiące po porodzie, po czym rzekomo ulotnił się z życia swojej "ukochanej".

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że podobnie jak niegdyś Ewelonie, Paweł postanowił dać związkowi z Konstancją drugą szansę. Para była widziana w ostatni poniedziałek w Starym Browarze - popularnym wśród poznaniaków centrum handlowym, które służy za tło większości zdjęć zamieszczanych przez Cattaneo na Instagramie. Następnie młodzi rodzice przetransportowali się na Stary Rynek (skąd już całkiem niedaleko do mieszkania Pawła), gdzie zjedli kolację w towarzystwie kolegi kulturysty. Kilka godzin później jeden z obserwatorów Konstancji zostawił na jej profilu społecznościowym komplement, zawierający sugestię, że dziewczyna ponownie jest związana z Pawłem.

Wyglądasz pięknie! Niejeden facet może pozazdrościć Pawłowi takiej kobiety! - czytamy w udostępnionym przez kosmetyczkę komentarzu.

W odpowiedzi dziewczyna oznaczyła ojca swojego synka, przypominając mu niejako, jak wielkim jest szczęściarzem.

KOMENTARZE
(85)
Gość
7 miesięcy temu
Tak nieodpowiedzialni ludzie jak on nie powinni mieć dzieci. W ogóle dziwię się, że dziewczyna wierzyła w wielką miłość z takim bawidamkiem.
Gość
7 miesięcy temu
Wodeczka zryla leb
Gośćb
7 miesięcy temu
Ciekawe na jak długo wrócił...
Gość
7 miesięcy temu
Smieszny mlokos
gość
7 miesięcy temu
to był program dla patusów
Najnowsze komentarze (85)
Pietrek
2 tyg. temu
Dla mnie to debil,istny idijota,uważa sie za nie wiadomo kogo wielki lowelas zenada
Gość konserwa...
6 miesięcy temu
Czytam wasze komentarze DRAMAT nie znacie człowieka a go oceniacie 🤮 znam go to bardzo miły i oczytany człowiek panna narobiła udawanego hałasu a wy daliście się złapać LUDZIE myślcie
Gość
7 miesięcy temu
On umie czytać ???
Gość
7 miesięcy temu
Mam pytanie?????? Czy celebrycki I silikonowy świat wnosi jakieś wartości? Ani to mądre ani ładne!!!!! A puste..... ze az strach 😱
Gość
7 miesięcy temu
Uahahahaha się uśmiałam
Gość
7 miesięcy temu
No i skąd taki NIKT ma kasę na taki wózek za 6 tysi...?
Gość
7 miesięcy temu
Znów silikon
gość
7 miesięcy temu
Po co promujecie jakieś dno???
Antychryst
7 miesięcy temu
Foto "jedzenia" z Rynek 95 największego szamba w Poznaniu,jacy celebryci takie miejscowki
gość
7 miesięcy temu
połuchał i włócił.
z
7 miesięcy temu
czego sie nie robi dla lajkow i kasy od sponsorow na nowe ciuszki
gość
7 miesięcy temu
ona wygląda jak taka typowa blacha na jedną noc, do rodzicow bym jej nie zabrał.
Gość
7 miesięcy temu
Nie lubię typa
Gość
7 miesięcy temu
Kogo to interesuje? Ona urodą nie grzeczy, jest normalna a nie wybitnie piękna. On to bawidamek, w życiu nie chciała bym faceta ktory zaliczyl tyle kpbiet
...
Następna strona