Obrzydliwe słowa Michała Figurskiego o Ewie Minge: "Od kogo ona TĘ TWARZ PRZESZCZEPIŁA?"

379 reakcji
0
0
379
Podziel się

"Ktoś, kto sam ma problem z opadającą po paraliżu twarzą, kto dochodził przez długi okres czasu do zdrowia, dostaje kolejną szansę, siada w radiu, pozwala sobie na taki komentarz..." - odpowiedziała projektantka.

Obrzydliwe słowa Michała Figurskiego o Ewie Minge: "Od kogo ona TĘ TWARZ PRZESZCZEPIŁA?"

Michał Figurski wyraźnie wraca do medialnej "formy" po nienajlepszym okresie w swoim życiu. We wrześniu miną cztery lata od czasu, gdy w wyniku udaru trafił do szpitala, a potem przez wiele miesięcy walczył o powrót do zdrowia i odzyskanie sprawności. To wydarzenie mocno wpłynęło na jego dalsze życie i wydawało się, że dziennikarz rzeczywiście się wyciszył. Niedługo potem wdał się jednak w publiczną wymianę zdań z byłym przyjacielem i współpracownikiem, Kubą Wojewódzkim.

Obecnie Michał Figurski prowadzi audycję w Antyradiu wraz z Karoliną Korwin Piotrowską. Na początku obyło się co prawda bez większych skandali, jednak wygląda na to, że Figurski wciąż nie uczy się na własnych błędach i ponownie powiedział o kilka słów za dużo.

Podczas poniedziałkowej audycji _**Najgorsze państwo świata**_ Figurski i Korwin Piotrowska rozmawiali o pomyśle, aby pisarze science fiction mieli swój udział w rozwoju medycyny. Dziennikarka przywołała wtedy przykład filmu _**Face Off**_, w którym mowa była o przeszczepach twarzy na długo przed tym, jak stały się one realne. Wtedy niespodziewanie Figurski postanowił wbić szpilę projektantce Ewie Minge.

_**Słuchaj, jak się nazywa ta projektantka z burzą rudych loków?**_ - zapytał Figurski.

Gdy usłyszał, że chodzi mu zapewne o Ewę Minge, odpowiedział:

_**Od kogo ona tę twarz przeszczepiła?**_

Nie będzie chyba zaskoczeniem, że Ewa Minge poczuła się dotknięta komentarzem Michała. Projektantka postanowiła skomentować to wydarzenie na swoim koncie na Facebooku, gdzie nie przebierała w słowach.

Proponuję posłuchać. Uważnie i do końca. Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny, z burzą mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową, poza słowotokiem i podrzeganiem do hejtu - napisała Ewa Minge na Facebooku.

W dalszej części komentarza zapytała też Figurskiego wprost, czy "zrobił już karierę na jej twarzy":

Mój przegląd mediów szaleje od wczoraj panie redaktorze, czy na pana korzyść? Czy zrobił już pan karierę na mojej twarzy? A może coś dla ludzkości pan z tej kariery odda? Lepiej nie, bo cóż możecie mieć, drodzy państwo do zaoferowania światu? Brawo Karolina Korwin Piotrowska, jak zwykle w punkt. Nokaut intelektualny w parze, proszę pogratulować koledze - zakończyła swoją wypowiedź.

To jednak nie koniec, bo serwis Plejada.pl postanowił skontaktować się z projektantką i tym samym otrzymaliśmy ciąg dalszy.

Ktoś, kto sam ma problem z opadającą po paraliżu twarzą, kto dochodził przez długi okres czasu do zdrowia, dostaje kolejną szansę, siada w radiu, pozwala sobie na taki komentarz... Nie wiem, czy jest jakakolwiek osoba na świecie, która uznałaby to za dowcipne, etyczne i moralne. Mam 52 lata, on jest w stosunku do mnie jeszcze gówniarzem - powiedziała projektantka w komentarzu dla Plejady.

Mamy nadzieję, że kiedy następnym razem Michał postanowi zadrwić z czyjegoś wyglądu, po prostu ugryzie się w język.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

379
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(379)
gość
8 miesięcy temu
Zero szacunku do drugiego człowieka. Spójrz ile ona robi dobrego i weź z niej przykład
gość
8 miesięcy temu
Bo ludzie rzadko się zmieniają, nawet pod wpływem takich doświadczeń. Jak ktoś był d.bilem, to nim pozostanie, proste:-)
Gość
8 miesięcy temu
Już mu przeszło?
gość
8 miesięcy temu
No Figurski ale ty masz beret zryty....Kto jak kto, ale ty Figurski powinien tego krzywego ryja zamknąć!!
Kobieta
8 miesięcy temu
P******y gość. Brak kultury, nie powinien pracować w mediach.
Najnowsze komentarze (379)
gość
8 miesięcy temu
Figurski zamknij dziub. Zapomniałeś o swoich problemach. Zero pokory i kultury. Nie Twoja sprawa jak ktoś wygląda.
Gość
8 miesięcy temu
Nigdy, przenigdy nie wolno naśmiewać się z czyjegoś wyglądu! Wnętrze człowieka się liczy. On nie ma dobrego. Ani wyglądu ani ładnego wnętrza.
Gość
8 miesięcy temu
Zero kultury i szacunku !!!
Gość
8 miesięcy temu
Przykre !!!
Gość
8 miesięcy temu
Jaka ona jest brzydka. Masakra
ARON
8 miesięcy temu
A ta pani rzeczywiście przeszczepiła twarz.Wygląda na bardzo niefachową robotę chirurgiczną.Myślę że lepiej by taki przeszczep zrobili w Stanach.
Ewewelka
8 miesięcy temu
Figurski to taki sam być jak młody Chajzer
gość
8 miesięcy temu
a wy ile razy sie z niej nabijaliscie hipokryci?!?!
gość
8 miesięcy temu
stolec stole stolec
Gość
8 miesięcy temu
"Minął"...bo az boli
Gość
8 miesięcy temu
Wstrętne to było!Ledwo się pozbierał już krzywdzi innych!! Fe, okropny typ!
Gość
8 miesięcy temu
Wstrętne to było!Ledwo się pozbierał już krzywdzi innych!! Fe, okropny typ!
gość
8 miesięcy temu
Już mu przeszło po wylewie?
Gość
8 miesięcy temu
Niech się cieszy ze on nie musiał przeszczepiać przez chorobę Ten się śmieje kto się śmieje ostatni bo mogą te słowa jeszcze do niego wrócić
...
Następna strona