Czwartek 01.08.2019 09:45

Książę Harry, Barack Obama, Leonardo DiCaprio i wielu innych na szczycie klimatycznym. "Ekologicznie" zlecieli się 114 prywatnymi jetami...

książę Harry Leonardo DiCaprio Katy Perry Orlando Bloom Barack Obama

Książę Harry, Barack Obama, Leonardo DiCaprio i wielu innych na szczycie klimatycznym. "Ekologicznie" zlecieli się 114 prywatnymi jetami...

Globalne ocieplenie klimatu to dziś problem, który trudno zignorować. Dotyczy nas w życiu codziennym i wiąże się z koniecznością wprowadzenia ograniczeń i zmian w korzystaniu ze źródeł energii i zasobów ziemii.

Nie do przecenienia jest w tej kwestii rola gwiazd, które dzięki swoim zasięgom mogą szerzyć świadomość ekologiczną. Dlatego giganci świata technologii i celebryci spotkali się na Sycylii na "sekretnym" szczycie klimatycznym, podczas którego książę Harry wygłosił przemowę na temat sposobów ratowania planety.

Niestety, jak zwracają uwagę zagraniczne media, celebryci zapomnieli zostawić w domu swoje wyjątkowo mało ekologiczne prywatne samoloty, którymi zlecieli się do Włoch. Jak zauważają dziennikarze, do 4 sierpnia na Sycylii ma wylądować ponad 100 prywatnych jetów, którymi gwiazdy przybywają na konferencję.

Nigdy nie widziałem takiej bufonady - mówi The Sun osoba, która pracowała przy organizacji wydarzenia. Wszystko jest im podawane na tacy, to takie ekstrawaganckie. Wyglądają, jakby nie mieli świadomości, że sami przyczyniają się do niszczenia planety , spalając tak ogromne ilości paliwa - dodaje źródło. Przylatują jetami i helikopterami, a potem opowiadają o marnowaniu paliwa.

Wśród znanych nazwisk zebranych na włoskiej wyspie znaleźli się m.in. Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper, Naomi Campbell, Harry Styles, Katy Perry i Priyanka Chopra. Nie zabrakło też Baracka Obamy.

Na Google Camp gwiazdom zabroniono robić relację w social mediach, więc na profilach żadnego z gości nie znajdziemy fotorelacji z wydarzenia. Media dotarły jednak do niektórych detali wydarzenia, stąd wiemy, że zaproszeni goście po oficjalnych spotkaniach mają w planach zwiedzanie lokalnych winiarni i spędzanie czasu w SPA.

Jak dowiedziało się PageSix, książę Harry swoją przemowę wygłosił na bosaka, a Naomi Campbell oddała hołd Nelsonowi Mandeli.

Może przydałby się też wykład na temat bardziej ekologicznych środków transportu?

Zobacz też: Grażyna Wolszczak tłumaczy się z zarzutów o hipokryzję: "Faktycznie można mnie posądzić o niekonsekwencję"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (138)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 138
Odpowiedz
535 10
zgłoś
gość 01.08.2019 09:46
no właśnie i tak dbają o środowisko :) zwykła pokazówa
Odpowiedz
482 17
zgłoś
Gość 01.08.2019 09:46
Zjazd hipokrytów. No jaja normalnie
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 01.08.2019 09:47
wow
Odpowiedz
398 10
zgłoś
Marta 01.08.2019 09:47
Himalaje hipokryzji
Odpowiedz
23 1
zgłoś
Gość 01.08.2019 09:47
Hipokryzja...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 138