Książę Harry, Barack Obama, Leonardo DiCaprio i wielu innych na szczycie klimatycznym. "Ekologicznie" zlecieli się 114 prywatnymi jetami...
książę harry
01.08.2019 09:45

Książę Harry, Barack Obama, Leonardo DiCaprio i wielu innych na szczycie klimatycznym. "Ekologicznie" zlecieli się 114 prywatnymi jetami...

Na sycylijskim, sekretnym Google Camp pojawiły się też Priyanka Chopra i Katy Perry.

Podziel się
Dodaj komentarz

Globalne ocieplenie klimatu to dziś problem, który trudno zignorować. Dotyczy nas w życiu codziennym i wiąże się z koniecznością wprowadzenia ograniczeń i zmian w korzystaniu ze źródeł energii i zasobów ziemii.

Nie do przecenienia jest w tej kwestii rola gwiazd, które dzięki swoim zasięgom mogą szerzyć świadomość ekologiczną. Dlatego giganci świata technologii i celebryci spotkali się na Sycylii na "sekretnym" szczycie klimatycznym, podczas którego książę Harry wygłosił przemowę na temat sposobów ratowania planety.

Niestety, jak zwracają uwagę zagraniczne media, celebryci zapomnieli zostawić w domu swoje wyjątkowo mało ekologiczne prywatne samoloty, którymi zlecieli się do Włoch. Jak zauważają dziennikarze, do 4 sierpnia na Sycylii ma wylądować ponad 100 prywatnych jetów, którymi gwiazdy przybywają na konferencję.

Nigdy nie widziałem takiej bufonady - mówi The Sun osoba, która pracowała przy organizacji wydarzenia. Wszystko jest im podawane na tacy, to takie ekstrawaganckie. Wyglądają, jakby nie mieli świadomości, że sami przyczyniają się do niszczenia planety , spalając tak ogromne ilości paliwa - dodaje źródło. Przylatują jetami i helikopterami, a potem opowiadają o marnowaniu paliwa.

Wśród znanych nazwisk zebranych na włoskiej wyspie znaleźli się m.in. Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper, Naomi Campbell, Harry Styles, Katy Perry i Priyanka Chopra. Nie zabrakło też Baracka Obamy.

Na Google Camp gwiazdom zabroniono robić relację w social mediach, więc na profilach żadnego z gości nie znajdziemy fotorelacji z wydarzenia. Media dotarły jednak do niektórych detali wydarzenia, stąd wiemy, że zaproszeni goście po oficjalnych spotkaniach mają w planach zwiedzanie lokalnych winiarni i spędzanie czasu w SPA.

Jak dowiedziało się PageSix, książę Harry swoją przemowę wygłosił na bosaka, a Naomi Campbell oddała hołd Nelsonowi Mandeli.

Może przydałby się też wykład na temat bardziej ekologicznych środków transportu?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
01-08-2019

GośćZjazd hipokrytów. No jaja normalnie

01-08-2019

gośćno właśnie i tak dbają o środowisko :) zwykła pokazówa

01-08-2019

MartaHimalaje hipokryzji

03-08-2019

gośćjak sie ma kase, to sobie mozna gadac o ekologii.... ludzie na swiecie gloduja a oni tworza jakas kaste

02-08-2019

gośćno to z buta mieli pojsc? dorozka? pobiec? no bez jaj...i niech odezwie sie ten, ktory nie jezdzi samochodem i nie lata samolotem... hipokryzja to w … Czytaj całość

02-08-2019

GośćJakie to słabe! Ciekawe, czy ich fani zaczną im pisac, ze to obłuda? PS ja nie będę pisała, bo przekonania nie pozwalają mi na posiadanie kont w … Czytaj całość

02-08-2019

GośćKolejny "szczyt" który nie zmieni nic

02-08-2019

GośćPrzecież przylecieli sobie na wakacje i do SPA. Jeden wykład to żaden wysiłek. Trutnie i tyle.

02-08-2019

GośćPrzecież przylecieli sobie na wakacje i do SPA. Jeden wykład to żaden wysiłek. Trutnie i tyle.

01-08-2019

gośćwstyd!