Trwa ładowanie...
Przejdź na

ASAP Rocky jednak zeznawał w sądzie! Skłoniły go do tego zeznania rzekomej ofiary

47
Podziel się:

Raper zmienił zdanie i postanowił jednak zeznawać w swojej sprawie. Uda mu się w końcu opuścić Szwecję?

ASAP Rocky jednak zeznawał w sądzie! Skłoniły go do tego zeznania rzekomej ofiary
bEEeMOVx

ASAP Rocky od jakiegoś czasu okupuje pierwsze strony kolorowych magazynów. Nie chodzi jednak o jego aktywności muzyczne, a o oskarżenia w sprawie napaści na dwóch nastolatków w Szwecji. Wszystko to z powodu nagrania, które obiegło media społecznościowe pod koniec lipca. Od czasu bójki raper wciąż przebywa w szwedzkim areszcie i w zeszłą środę po raz pierwszy stanął przed sądem. Zgodnie z informacjami amerykańskich mediów raper nie przyznaje się do winy.

W próbę uwolnienia rapera zaangażował się ostatnio nawet prezydent USA Donald Trump. Mimo wstawienia się za nim na prośbę Kanye Westa i Kim Kardashian nie opuścił on jednak aresztu i właśnie trwa jego proces. Zgodnie z wczorajszymi informacjami amerykańskiego portalu TMZ ASAP Rocky miał w planach odmówić składania zeznań w swojej sprawie, jednak najwyraźniej jego strategia uległa potem zmianie.

bEEeMOVz

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami portalu TMZ raper jednak zdecydował się złożyć wyjaśnienia, a skłoniły go do tego zeznania rzekomej ofiary. ASAP Rocky obawiał się co prawda, że prokurator wyciągnie z artysty każde fałszywe słowo, ale mimo tego przedstawił swoją wersję wydarzeń z 30 czerwca.

Według zeznań ASAP Rocky'ego Mustafa Jafari i jego kolega byli wyjątkowo agresywni i uporczywie nachodzili rapera oraz jego świtę. Z racji swojego zachowania podejrzewali, że mogą być pod wpływem narkotyków. ASAP Rocky przyznał, że on i jego koledzy faktycznie rzucili się w końcu na rzekomą ofiarę, jednak wcześniej to nastolatek zaczął okładać pięściami ochroniarza ASAP Rocky'ego. Ich "odpowiedź" była więc gestem samoobrony, a nie próbą wszczęcia bójki.

Jaki będzie finał procesu ASAP Rocky'ego? Tego dowiemy się już wkrótce. Teoretycznie grożą mu 2 lata więzienia, jednak, jak twierdzi TMZ, szanse na to, że otrzyma najwyższą możliwą karę są bardzo niskie.

bEEeMOVF
bEEeMOWa
KOMENTARZE
(47)
Gość
2 lata temu
Mam nadzieję, ze uniknie odsiadki. On naprawdę nie szukał kłopotów!
gość
2 lata temu
jakby ofiara nie nazywała się Mustafa Jafari nie było by problemu...
Gość
2 lata temu
Sexy Boy
bEEeMOWb
gość
2 lata temu
ale on przystojny ;)
Gość
2 lata temu
Rzucil sie na kolesia z piesciami bo tamten zaatakowal jego ochroniarza? Ochroniarz powinien zmiesc typa w przeciwnym razie zaden z niego ochroniarz
Najnowsze komentarze (47)
gość
2 lata temu
pretty motherf*cker :)
Gość
2 lata temu
Szwecja oszalała
gość
2 lata temu
dzień z mojego życia. wstaje rano przed pierwszym arykułem na pódlu ok 8, ze śliną na m0rdzie zagladam co 5 minut czy jest nowy artykuł, jak jest to wklejam z notanika swoje wcześniej przygotowane ścierwo o përdzëniu i äänanasaäch. oczywiście nic innego nie robię, nie prauje/nie ucze się. nie mam innych potrzeb, tylko pudelek përdzënie i wyzywanie ludzi. i tak przez cały dzień/miesiąc/rok.
gość
2 lata temu
dzień z mojego życia. wstaje rano przed pierwszym arykułem na pódlu ok 8, ze śliną na m0rdzie zagladam co 5 minut czy jest nowy artykuł, jak jest to wklejam z notanika swoje wcześniej przygotowane ścierwo o përdzëniu i äänanasaäch.
gość
2 lata temu
dzień z mojego życia. wstaje rano przed pierwszym arykułem na pódlu ok 8, ze śliną na m0rdzie zagladam co 5 minut czy jest nowy
gość
2 lata temu
dzień z mojego życia. wstaje rano przed pierwszym arykułem na pódlu ok 8,
gość
2 lata temu
redakcja pudelek przeprasza asap .......lol
Gość
2 lata temu
Pudelek wyłączył oceny, przestańcie manipulować!!
bEEeMOVT
Gość
2 lata temu
Czarni lubia wiezienia
gość
2 lata temu
Co to jest Asap roki?
Gość
2 lata temu
Yum yum yum
gość
2 lata temu
On już jest w USA brawo Pudelek za pisanie przeterminowanych wiadomości!!
gość
2 lata temu
jak swiat swiatem zaden facet nie przyznal sie do winy , jak bija psychicznie i fizycznie kobiety dokonuja czynow przestepczych to zawsze przedstawiaja sie w roli ofiary.alkapone byl tez ofiara systemu. nazi tez
gość
2 lata temu
Przecież ten gościu łazi non stop tak naćpany, że nie wie co się dookoła dzieje.
Oferty dla Ciebie
bEEeMOWM
bEEeMOWN
bEEeMOWO
bEEeMOWP
bEEeMOWQ
bEEeMOWv